POEZI - Me rastin e aksidentit automobilistik (tragjedise) ne Himare - Shqiperi
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

POEZI - Me rastin e aksidentit automobilistik (tragjedise) ne Himare - Shqiperi

on

 • 2,002 views

Tiranë, 22 Maj 2012 – Qeveria e Republikës së Shqipërisë ka marr vendim që sot dita e martë të jetë ditë zie në Shqipëri, .pas aksidentit në afërsi të Himarës. ...

Tiranë, 22 Maj 2012 – Qeveria e Republikës së Shqipërisë ka marr vendim që sot dita e martë të jetë ditë zie në Shqipëri, .pas aksidentit në afërsi të Himarës.

Në aksidentin e rëndë te Himara kanë vdekur 12 studentë dhe janë lënduar 22 të tjerë..

Statistics

Views

Total Views
2,002
Slideshare-icon Views on SlideShare
2,002
Embed Views
0

Actions

Likes
0
Downloads
1
Comments
1

0 Embeds 0

No embeds

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Microsoft PowerPoint

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel

11 of 1

 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • _______ELI__________  mi merni fjalet larg mi coni

  me zemrat e nenave ne zi mi bashkoni

  mi coni larg ne shqipern time

  aty ku gjith qajn me vajtime

  vajton dhe zemra ime sot

  nga malli kurbetit dalin kta lot

  te jem pra jush o nena dua

  me dhimbjen tuaj bashkomni dhe mua

  te qaj me kuje e me dhimbjen tuaj

  se zemre nenes keshtu eshte gatuar

  per vajzat e reaja ku perfunduan

  nuk eshte e vogel gjith kjo dhImbje

  engjujt kur vdekja i heq prej gjinjeve

  pse moj vdekje e pabes

  enderrat engjujve ju preve ne mes

  perse exhel ti engjujt thirre

  ua bere zemren nenave therrime

  nuk mblidhet dhimbja te kthjej keto jet

  kurre zemra e nenes paqe s'do te ket

  ma merrni dhimjen aty ma coni

  mes zis tuaj me bashkoni

  ............ELI. Kosov 22.5.2012.0RA 12.08
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
Post Comment
Edit your comment

  POEZI - Me rastin e aksidentit automobilistik (tragjedise) ne Himare - Shqiperi POEZI - Me rastin e aksidentit automobilistik (tragjedise) ne Himare - Shqiperi Presentation Transcript

  • _________ ELI ______ Me rastin e aksidentit automobilistik (tragjedisë) në Himarë mi merni fjalët larg mi çoni me zemrat e nenave ne zi mi bashkoni mi çoni larg ne Shqipërinë time aty ku gjithë qajnë me vajtime vajton dhe zemra ime sot nga malli kurbetit dalin kta lot te jem pra jush o nena dua me dhimbjen tuaj bashkomni dhe mua te qaj me kuje e me dhimbjen tuaj se zemre nenës kështu është gatuar per vajzat e reja ku perfunduan nuk eshte e vogël gjithë kjo dhimbje engjujt kur vdekja i heq prej gjinjeve pse moj vdekje e pabesëPostuar nga: www.facebook.com/marjan.dodaj on Tuesday, May 22, 2012 enderrat engjëjve ju preve ne mes perse exhel ti engjëjt thirre ua bere zemrën nenave therrime nuk mblidhet dhimbja te kthej këto jetë kurre zemra e nenes paqe sdo te ket ma merrni dhimjen aty ma çoni mes zisë tuaj me bashkoni. Huazuar nga faqe: https://www.facebook.com/marko.liti ............ELI. Kosovë 22.5.2012. Ora 12.08