Šampion náboru tianDe

343
-1

Published on

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
343
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Šampion náboru tianDe

  1. 1. Doba trvání: od 1. března do 31. května 2014 (3 měsíce) Účastníci: všichni Obchodní partneři korporace TianDe Odměna: zájezd do Turecka PODMÍNKY ÚČASTI Pořadí určují následující parametry: 1) nejvyšší počet Obchodních partnerů na první úrovni (počet ND na první úrovni); 2) nejvyšší SO (strukturní objem) nových Obchodních partnerů na první úrovni (pokud je počet pozvaných Obchodních partnerů stejný).
  2. 2. Podle výsledků každého měsíce platnosti promo akce ti nejlepší náboráři získají zájezdy do Turecka! Podle výsledků za březen – 5 zájezdů. Podle výsledků za duben – 10 zájezdů. Podle výsledků za květen – 15 zájezdů. UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY, KDO SE ZAPOJÍ DO TESTOVÝCH REGISTRACÍ OBCHODNÍCH PARTNERŮ V ÚNORU! Všechny registrace Vám budou započteny v březnu, t.j. pokud jste zaregistrovali Obchodní partnery v únoru, budete je mít v březnovém zápočtu. Pamatujte: za každého Obchodního partnera získáte ještě 22€. Proveďte 10 registrací a získejte 220€.
  3. 3. V Turecku na „šampiony náboru“ čeká EXKLUZIVNÍ ŠKOLENÍ OD PŘEDNÍCH SPECIALISTŮ KORPORACE TIANDE: 1) workshopy na téma nábor; 2) workshopy na téma produkce; 3) byznys-škola „Progresivní metodiky práce v odvětví síťového marketingu“; 4) maraton úspěchu „šampionů náboru“!
  4. 4. ZAUJMĚTE SVÉ MÍSTO MEZI NEJLEPŠÍMI NÁBORÁŘI! STAŇTE SE „ŠAMPIONEM NÁBORU“! VYDEJTE SE NA NEZAPOMENUTELNÝ ZÁJEZD DO TURECKA!
  1. A particular slide catching your eye?

    Clipping is a handy way to collect important slides you want to go back to later.

×