áš     Kaidi Ji        Katarína Kunová  Rom    o nd                           ...
Part 1        Our teachers:            Emília Pošvancová (head master)  Zuzana Rauová  Beata Masar...
Part 2      Our teachers:         Zuzana Petriláková Miro Deglovič Kamila Čajdová Jana Tomašovičová Zuz...
Our school has got      elevenclasses.  1.A  1.B  2.A  3.A  4.A  5.A  5.B  6.A  7.A  8.A  9.A
Our school has got 50’s   anniversary.     
Halloween at our   school.    
Hello.                   My name is Sussie.                   My favourite subject i...
Hi, Everybody. I am Noel.               I am eleven years old.               I play guitar. ...
Hallo!                  I am Roman.                  I am 12 years old.        ...
Hi! My name is Lukas.                      I have got 11 years.                   ...
I am boy. I have 11 years.                    I like hamburger and pizza.               ...
Hello I am Samuel.   I am 11 years old.   I’m going judo.   I like books and I like games.jh
Hi, my name is Kate.                      My hair is dark brown and my               ...
Hi!                   My name is Dominik.                   I am 11 years old.   ...
Hi my new friends!!!                   I am Michal.                   I am from Slov...
Hello my name is William                     Redler.                     I go to p...
Hi Im Nikola I like dancing,                     singing and surfing on the web.           ...
I‘m Patrick.                    I’m 12 years old.                    I like football...
My full name is Michal Svitič.                  I m eleven years old.                  I...
Hey guys my name is Laura.                      I have 11 years.                   ...
Hi my name is Ema.                      My favourite food is pizza.                 ...
Hi!!!                     My name is Richard.                     My favorite food...
Hi, Im Kristin.                  I have 12                  years.          ...
Hi!                    My name is Simona.                    I have 11 years.   ...
Slovakia
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Slovakia

614 views
510 views

Published on

Here we are !

Slovakia

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
614
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Slovakia

 1. 1. áš Kaidi Ji Katarína Kunová Rom o nd an G el G ak o vá Kristina Krížovská Tibor Manas Luk romNo aB áš H n a B upk Z uza P ech Dominik Pecha Simona Nguyenová oris P a etrá c hal š Mi Jana Fančovič – Dekánková Peter Pilát Richard Wágner Nikola Salayová Samuel Kuchynek Patrik Sekot Viliam Rédler Laura Šufliarska Michal Svitič Ema Trizmová VI.A ZŠ Riazanská, BA
 2. 2. Part 1 Our teachers:  Emília Pošvancová (head master) Zuzana Rauová Beata Masarovičová Jana Fančovič Dekánková (class teacher) Masaryková Čuntalová Peter Andrejko Zuzana Homolová Marián Trojčák Anna Trstenská Ewa Laswe
 3. 3. Part 2 Our teachers:  Zuzana Petriláková Miro Deglovič Kamila Čajdová Jana Tomašovičová Zuzana Trojčáková
 4. 4. Our school has got elevenclasses. 1.A 1.B 2.A 3.A 4.A 5.A 5.B 6.A 7.A 8.A 9.A
 5. 5. Our school has got 50’s anniversary. 
 6. 6. Halloween at our school. 
 7. 7. Hello. My name is Sussie. My favourite subject is Slovak language. I like dancing and singing. My favourite singer isAhojte.Moje meno ja Zuzka. Beyoncémôj obľúbený predmet je Slovenčina. I am eleven years old.Mám rada tanec a spev. I have a one dog and threeMôj vzor je Beyoncé. cats.Mám 11 rokov. I love my class.Mám 1 psa a tri mačky. I go to groups: FolkMilujem našu triedu. dances,sing,hip-hop,piano.Chodím na krúľky:Folklórne I am always very very happytance,spev,hip-hop,klavír.Som vľdy :-)veľmi veľmi šťastná:)
 8. 8. Hi, Everybody. I am Noel. I am eleven years old. I play guitar. I do not like learning. I like our teacher.Ahojte všetci.Ja som Noel.Mám jedenásť rokov.Hrám na gitaru.Nemám rád učenie.Mám rád našu pani učitelku.
 9. 9. Hallo! I am Roman. I am 12 years old. I like hod-dog and pizza. I like playing football and florball.Ahoj. Ja som Roman. Mám 12 rokov.Mám rád hod-dog a picu.Rád hrám futbal a florbal.
 10. 10. Hi! My name is Lukas. I have got 11 years. I like football, table tennis and skiing.  I like pizza and McDonald’s. I don t like homework.Čav! Moje meno je Lukáš.Mám 11 rokov.Mám rád futbal, stolný tenis a lyžovanie.Nemám rád domáce úlohy.
 11. 11. I am boy. I have 11 years. I like hamburger and pizza. I like play computer and bowling. I am playing football. I have brown eyes and black hair. I don´t like learn.Ja som chlapec.Ja mám jedenásť rokov.Ja mám rád hamburger a pica.Ja mám rád hrať počítač a bowling.Ja hrám futbal .Ja mám hnedé oči a čierne vlasy.Ja sa nerád učím.
 12. 12. Hello I am Samuel. I am 11 years old. I’m going judo. I like books and I like games.jh
 13. 13. Hi, my name is Kate. My hair is dark brown and my eyes are brown-green. I listen to the music, play the Sims on PC or simply do manyAhojte volám sa Katka.Mam tmavo hnedé vlasy a hnedo-zelené different projects in my freeoči. time.Vo svojom voľnom čase počúvam hudbu, I like mythical creatureshrám sa na počítači Sims alebo si len tak (vampires, ghosts, and variousrobím rôzne projekty. others).Páčia sa mi rôzne mýtické bytosti (upíry, With all my heart I love myduchovia a rôzne iné). hamster (Lia).Z celého srdca mám rada môjho škrečka I practice archery but I also(Lia). like various wild animals.Venujem sa lukostreľbe ale mám radarôzne voľne žijúce zvieratá.
 14. 14. Hi! My name is Dominik. I am 11 years old. I like skateboarding. My favourite food is omelet. My favourite group is SystemAhojte ! of a down.Volám sa Dominik Pecha. My favourite skater is BamMám jedenásť rokov. Margera.Mám rád skateboarding. I like schol and a green color.Moje obľúbené jedlo je praženica.Moja obľúbená skupina je SYSTEM OFA DOWN.Môj obľúbený skater je Bam Margera.Mám rád školu a zelenú farbu.
 15. 15. Hi my new friends!!! I am Michal. I am from Slovakia. I live in Bratislava and I’m eleven years old. I like pizza and meat.Ahojte moji nový priatelia!!! My hobby is a skateboard,Ja Som Michal. snowboard and wrestling.Pochádzam zo Slovenska. My favorite group a Green Day.Bývam v Bratislave. I have got a one brother. WeMám 11 rokov. Mám rád pizzu a mäso. are twins.Moje hoby súskateboard,snowboard,zápasenie.Moja oblúbená skupina je green day.A mám jedného brata. 
 16. 16. Hello my name is William Redler. I go to primary school Riazanska. I got o 6.A class. I play soccer for Inter Bratislava football club.Ahoj, volám sa Viliam Rédler I have one brother his name ischodim do základnej školy Riazanská. Patrik Redler.chodim do triedy 6.A. In addition to football, I likeHrám futbal za Inter Bratislava FK. hockey.Mám jedného brata, jeho meno je Patrik I have12 years.Rédler.Mám 12 rokov. Okrem futbalu, mám rádflorbal.
 17. 17. Hi Im Nikola I like dancing, singing and surfing on the web. My favorite food are: spaghetti and pizza. I like to go to school becoause it’s not boaring there.Čavte ja som nikola mam rada tanec,spev Im super girl and I am verya surfovať na webe. funny.Moje obubene jedlá sú: špagety a pizza. My most favorite animals areDocela rada chodim do školi lebo tam dolphins, tigress and lions.nieje nuda,som super baba a som velmi It’s nice to meet you. Hi.smiešna .Moje najoblúbenejšie zvieratá súdelfíni,tigríci a levíci.Rada by som vás spoznala.Ahojte.
 18. 18. I‘m Patrick. I’m 12 years old. I like football, tennis and animals. I don’t like homework and tidying up.ja som Patrik. Mám 12 rokov. Mám rádfutbal,tenis a zvieratá.Nemám rád domáce úlohy a nerádupratujem.
 19. 19. My full name is Michal Svitič. I m eleven years old. I have got one sister. I live in Bratislava Slovakia. I have a lot of fishes. I like fireworks. I like to laugh.Ahoj moje meno je Michal Svitič.Mám 11 rokov.Mám jednu sestru.Bývam v Bratislave na Slovensku.Mám veµa rybičiek.Mám rád pyrotechniku.Rád sa smejem.
 20. 20. Hey guys my name is Laura. I have 11 years. I am friendly, lazy and a little shy. My favorite food is spaghetti. My favorite animal is a wolf,čaute volam sa laura.mam 11 rokov. horse, dolphin, camel.som priatelská,lenivá a trošku hanblivá. my activities includesmoje oblubené jedlo su špagety. basketball, swimming and bellymoje oblúbené zvieratá sú dancing.vlk,kôn,delfín,ťava. I like school because there aremoje aktivity sú basketbal,plávanie a good teachers. so Hi. : Pbrušné tance.  mám rada školu lebo sú tam dobrýučitelia.tak ahojte.
 21. 21. Hi my name is Ema. My favourite food is pizza. I very like horse riding and dancing. And my favourite sport is soccer.Ahoj moje meno je Ema. It is very nice to meet you.Moje oblúbené jedlo je pizza. My favorite school subjekt isJa velmi rada jazdím na koni a tancujem. History and Physical Education,A moj oblúbený šport je futbal. Art.Som potešená,že Vás spoznám. And I like Hip-Hop music.Moje oblúbené školské predmety súDejepis a Telesná výchova,Výtvarná. I am 11 years old.A mám rada Hip-Hop muziku.Ja mám 11 rokov.
 22. 22. Hi!!! My name is Richard. My favorite food is McDonald’s. I play football for Football club Inter Bratislava.And I hate school!!!Čavte!!!Moje meno je Richard.Moje obľubene jedlo je Mc´Donald.Ja hram futbal za Fk inter Bratislava.A nenavidim skolu!!!
 23. 23. Hi, Im Kristin. I have 12 years. I go to hip hop. The Council is playing with the dog and sleeping Board. My favorite food is liver andAhoj ja som Kristína. rice.Mám 12 rokov.Chodím na hip hop.Rada sa hrám so psom a rada spím.Moje obľúbene jedlo je pečienkaa ryža.
 24. 24. Hi! My name is Simona. I have 11 years. This school I entered from lastHi! semester.Moje meno je Simona. Well Im fit and I like it here.Mám 11 rokov. I like food x). But I do not likeDo tejto školy som prišla od minulého peppers and celery.pólroka. I love sleep. This is my life.Dobre som zapadla a sa mi tu páči. Listen to different music. IMám rada jedlo x). Ale nemám rada love hip-hop.papriku a zeler. Tremendous thanks to my friendStrašne rada spím. To je môj život. that is fun to me.Počúvam rozne hudby. Milujem hip-hop.Strašne ďakujem mojím kamarátkam žesa so mnou zabávajú.

×