LBB jauno speciālistu sekcija

474 views

Published on

Prezentācija bakalaura studiju programmas “Informācijas pārvaldība” 1. kursa studentiem. Informācija par Latvijas Bibliotēku biedrības Jauno speciālistu sekciju un tās darbību, aicinājums pievienoties.

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
474
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
24
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide
 • Pašlaik mums jau ir 3 gadi un esam guvuši pozitīvas atsauksmes no dažādiem mūsu nozares pārstāvjiem.
 • Zem katras šīs lielās tēmas ir vēl smalkāks sadalījums – Zem bibliotēku kategorijas ir gan apkalpošana, gan lasīšanas paradumi utt...
 • Ir divas iespējas iesaistīties un būt aktīviem savas nozares pārstāvjiem – Kļūt par biedru, publicēt rakstus par sev interesējošām tēmām, organizēt pasākumus un darīt daudz ko citu, vai arī iesaistīties neformālajā Jauno speciālistu kustībā, kur Jūs saņemsiet ziņas par dažādām aktivitātēm un vienmēr būsiet lietas kursā par notikumiem un arī varēsiet piedalīties dažādos semināros un citos pasākumos.
 • Atbildam uz jautājumiem.
 • LBB jauno speciālistu sekcija

  1. 1. LBB Jauno speciālistu sekcija Elīna Sniedze12.03.2012. Rasa Sausiņa
  2. 2. Kā mēs radāmies? 6 bakalaura un maģistra programmas studenti. Dibināta: 2009. gada aprīlī. Ar mērķi veicināt jauno speciālistu kustības atpazīstamību. Vadītāja: Dace Ūdre
  3. 3. Kas mēs esam? Pašlaik esam 14 biedri. Darbojās gan studenti, gan jau strādājoši speciālisti.
  4. 4. Kā mēs izskatāmies?
  5. 5. Ko mēs darām? Pārstāvam bibliotēku un jauno speciālistu intereses. Organizējam seminārus, konferences un pieredzes apmaiņas braucienus. Sadarbojamies ar citu valstu jaunajiem speciālistiem. Informējam nozares pārstāvjus par jaunām aktivitātēm.
  6. 6. http://lbbjss.wordpress.com
  7. 7. Rakstām par: Bibliotēkām E-vidi Pasākumiem Izglītību Jauno speciālistu kustību u.c. tēmām
  8. 8. Ieguvumi: Jauni kontakti un draugi; Papildus zināšanas un prasmes; Vienmēr uzzini nozares jaunumus; Iespēja iesaistīties dažādos projektos, kas būs ieguvums tev un tavam CV.
  9. 9. Arī tev ir iespēja iesaistīties Ja esi aktīvs, atbildīgs un vēlies darboties, kā arī tevi interesē viss jaunais mūsu nozarē, tu vari kļūt par mūsu sekcijas oficiālu biedru. Ir arī iespēja iesaistīties neformālā jauno speciālistu kustībā.
  10. 10.  Jaunie speciālisti var pievienoties šeit Biedri var pievienoties šeit
  11. 11. Paldies par uzmanību! Ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet uz lbb.jss@gmail.comSekojiet mums - https://twitter.com/#!/lbbjss http://www.facebook.com/lbbjss

  ×