Nr. Emeri dhe Mbiemri
        Vendi    Paga rritja
 1 Nafi Ibrahimi
        Grykas    250     50
...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Rritja E Pages 20%

1,081 views
1,050 views

Published on

informatik

Published in: Education, Sports
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,081
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
10
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Rritja E Pages 20%

 1. 1. Nr. Emeri dhe Mbiemri Vendi Paga rritja 1 Nafi Ibrahimi Grykas 250 50 2 Adrian NikaPrishtinë 250 50 3 NexhmedinSkenderaj Gjinofci 180 0 4 Liridon Berisha 225 45 Drenas 5 Faton KadiraSkenderaj 156 0 6 Murat Sejdiuikoshan 230 46 L 7 Dafina Dervishi Dreans 245 49 8 Adelina Ahmeti Drenas 250 50 9 Burim Dvorani Drenas 165 0 10 Bujar Syla Prizren 200 40

×