SlideShare is now on Android. 15 million presentations at your fingertips.  Get the app

×
 • Share
 • Email
 • Embed
 • Like
 • Save
 • Private Content
 

Pyetje Pergjigje I Xii Kapituj Mikro

by on Jan 04, 2009

 • 71,276 views

mikro 1

mikro 1

Statistics

Views

Total Views
71,276
Views on SlideShare
71,272
Embed Views
4

Actions

Likes
43
Downloads
1,849
Comments
18

3 Embeds 4

http://wildfire.gigya.com 2
http://www.health.medicbd.com 1
http://www.ig.gmodules.com 1

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via SlideShare as Microsoft Word

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel

110 of 18 previous next Post a comment

 • Nesab Nesab mos ka ndonjeri nga ju pyetje pergjigje nga lenda kontabiliteti viti i pare ju lutem? 5 months ago
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • Nesab Nesab mos ka ndonjeri nga ju pyetje pergjigje nga lenda kontabiliteti viti i pare ju lutem? 5 months ago
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • Nesab Nesab mos ka ndonjeri nga ju pyetje pergjigje nga lenda kontabiliteti viti i pare ju lutem? 5 months ago
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • halevk2 vk Hale allahu ta shperblefte vlla per keto permbledhje qe ke pergatitur.
  per ato qe duan ta download-jne kete punim te klikojne tek save qe gjendet mbi punimin
  1 year ago
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • donnabytyqi Donna Bytyqi at Ordinanca Stomatologjike "Pumi Dent" a mundet dikush mem ndihmu se si muj me downloadu keto shenime ju lutem 1 year ago
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • nazlienerguti Nazlîe Nergutî @IKSIKS1 Adrian Salihaj me duhen pyetjet dhe pergjigjiet e pjeses se dyte i ke ? 1 year ago
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • IKSIKS1 Adrian Salihaj, Systems Analyst at Analist Politik Kuj i duhen keto Pyetje e Pergjigje nga Mikroekonomia mund te me kontaktoni dhe jav dergoj ne msn i kam te gjitha,faliminderit... 1 year ago
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • xhulii xhulii ajan ke ta pyetje per provime aka dikush materijal per provim ndoj send ju lutem nese keniiii flm per mirkuptimmmm 2 years ago
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • MozaOsaj Moza Osaj at Zyra e perbashket e Avokatve like 2 years ago
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • vilsonshehu Vilson Shehu at Peace Corps pershendetje
  po eshte shum e thjesht mjafton qe ju te beni nje regjistrim ne kete adrese edhe ,mund te shkarkoni edhe uplodoni sa te deshironi.
  Me respekt nga vilsoni
  3 years ago
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…

110 of 18 previous next

Post Comment
Edit your comment

Pyetje Pergjigje I Xii Kapituj  Mikro Pyetje Pergjigje I Xii Kapituj Mikro Document Transcript