1.5 If & Average

632 views

Published on

informatik

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
632
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
13
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

1.5 If & Average

  1. 1. Nr rendore Lenda Koll I Koll II Koll III Mesatarja Nota 1 Mikroekonomia I 23 56 45 41.33 5 2 Matematike 85 78 91 84.67 7 3 Informatike 80 85 87 84.00 7 4 E Drejta bisnesore 45 90 87 74.00 7 5 Gjuhe E Huaj 80 85 93 86.00 9 6 Makroekonomika 89 54 78 73.67 7 7 Kontabiliteti 58 89 45 64.00 6 8 Statistika 90 70 80 80.00 7 9 Ekonomia e Ks dhe Be 98 89 85 90.67 10 10 Matematike per Biznes 100 90 90 93.33 10 11 Sociologji 84 45 89 72.67 7
  2. 2. Nr rendore Lenda Koll I oll II III K Koll Mesatarja Nota 1 Mikroekonomia I23 56 45 41.33 5 2 Matematike 85 78 91 84.67 7 3 Informatike 80 85 87 84.00 7 4 E Drejta bisnesore 90 87 45 74.00 7 5 Gjuhe E Huaj 80 85 93 86.00 9 6 Makroekonomika 89 54 78 73.67 7 7 Kontabiliteti 58 89 45 64.00 6 8 Statistika 90 70 80 80.00 7 9 Ekonomia e Ks dhe Be 85 98 89 90.67 10 10 Matematike per100 90 90 Biznes 93.33 10 11 Sociologji 84 45 89 72.67 7

×