Jak začít obchodovat na internetu

153 views
119 views

Published on

Chcete začít obchodovat na internetu? Nevíte jak na to?

Podívejte se na první díl naší krátké prezentace. Každé části se budeme v dalších dílech věnovat samostatně.

Published in: Marketing
0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
153
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Jak začít obchodovat na internetu

  1. 1. JAK ZAČÍT OBCHODOVAT NA INTERNETU
  2. 2. Cíl Stanovte si jasný cíl N apočátkujenápadnebomyšlenka, která povede k cíli. V tu chvíli má smysl uskutečnit svůj záměr a začít podnikat na Internetu. Rozhodněte se, co, kde a jakým způsobem budete nabízet. Left Right Straight Bez promyšlené strategie a konkrétních cílů nemáte šanci na úspěch. Stavíte svůj projekt na písku, nebo na skále?
  3. 3. Trvalý zisk Bez práce nejsou koláče Ch cete vydělat peníze, nebo se ve svém volném čase budete raději věnovat tomu, co vás baví? Uvažujete-li o dosažení trvalého zisku, pak vás to bezpochyby bude stát spoustu energie a trpělivosti. Ani na Internetu nejde nic samo od sebe. Na zázraky nespoléhejte, svému projektu věnujte odpovídající čas a úsilí.
  4. 4. Webová prezentace Kvalitní www stránky W ebové stránky jsou vaší prezen- tací na Internetu. Jestliže vám záleží na vaší práci, pak zpra- cování svého webu nepodceňujte. Bez přehledného webu s poutavou grafikou a intuitivním ovládáním pro návštěvníka se neobejdete. Můžete nabízet sebelepší produkt nebo službu, ale bez vhodně vytvořené webové prezentace bude vaše úsilí k ničemu.
  5. 5. Investice Nejedná se vždy jen o peníze P řipravte se na to, že bez počáteční investice to nepůjde. Investovat budete muset nejen čas, ale také finanční prostředky. Nikdo o vás ještě neví, a tak budete muset své služby a produkty na Internetu „zviditelnit“. Bez reklamy v podobě PPC kampaně nebo inzerce ve srovnávačích cen se na začátku naobejdete. Z dlouhodobého hlediskajedůležitévěnovatseoptimalizaci svého webu a obsahovému marketingu.
  6. 6. Budování vztahů Sociální sítě, newslettry D ůležité je budování vztahů s klienty. Přidejte se k sociálním sítím, pravidelně do nich přispívejte, zasílejte newslettery. Informujte zákazníky o novinkách, nabídněte jim výhody, připravujte zajímavé akce. Zákazníka musíte získat a udržet si ho. Nikdo za vámi sám nepřijde.
  7. 7. Výsledek Řídili jste se našimi radami? V případě, že jste se řídili našimi radami: • úspěšně jste začali podnikat na Internetu, • máte kvalitní webové stránky, • investujete efektivně do reklamy, • budujete vztahy se svými klienty. A co z toho plyne pro vás? Generujete zisky.

×