Informační systémy K2 - profil společnosti

154 views

Published on

Společnost K2 atmitec se profiluje na trhu pomocí vlastní 4D filozofie informačních systémů, jejímž smyslem je nabízet kompletní ICT řešení.

Published in: Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
154
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Informační systémy K2 - profil společnosti

  1. 1. management / solution software / cloud
  2. 2. Výhodou našeho řešení je nezávislost na dalších stranách, jelikož jsme schopni pokrýt kompletní spektrum poptávky celé IT oblasti - od analýzy firemních procesů a potřeb přes projektovou činnost, konektivitu, telekomunikace, zabezpečení či hardware až po softwarová řešení. Nástavbou jsou pak služby spojené s provozem našeho vlastního datového centra, které nám umožňuje nabídnout jak housingová a outsourcingová řešení, tak i služby v oblasti cloud computingu (SaaS, Paas, IaaS).   V případě, že nehledáte komplexnost a potřebujete jen doplnit chybějící místa ve vašem současném řešení, dokážeme být silnou součástí dobře fungujícího týmu. Dostaneme nejen ze sebe, ale také z vašich již nastavených procesů maximum. Nebojíme se vždy najít ideální řešení, které vám bude plně vyhovovat a se kterým budete vždy spokojeni.   Naše řešení vychází z celkového portfolia produktů a služeb společnosti, které je rozděleno do čtyř základních produktových oblastí – dimenzí: K2 management, K2 solution, K2 software a K2 cloud. Společnost K2 atmitec se profiluje na trhu pomocí vlastní 4D filozofie, jejímž smyslem je nabízet kompletní ICT řešení, které je šité na míru a odpovídá moderním trendům ve světě. Zároveň nás zavazuje k průběžnému sledování vývoje našich zákazníků, na jehož základě jsme schopni zefektivnit řešení dle aktuálních potřeb.
  3. 3. První dimenze portfolia společnosti K2 atmitec. Klade si za cíl navrhnout účelné a efektivní ICT řešení, včetně garance jeho kvality a dostupnosti. Zastřešuje čtyři základní služby: Architektura Základem každého ICT řešení je správně navržená architektura, která zajistí vzájemnou provázanost funkčních bloků a prvků, včetně jejich hierarchie v oblasti koncepce operačních systémů, hardwarového vybavení, organizace datových toků či přístupů k softwarovým modulům. Projektový management Důležitým stavebním kamenem pro realizaci navrženého ICT řešení je projektový management. Jeho prvotním cílem je zajištění implementace projektu v požadované kvalitě, schváleném časovém harmonogramu a plánovaném rozpočtu. Inovační management S rozvojem firmy přichází také nové příležitosti a klíčová rozhodnutí. Jsme připraveni v takovýchto situacích poskytnout profesionální poradenské a konzultační služby v oblastech softwaru, hardwaru, komunikačních technologií či cloud computingu a na základě podrobné analýzy navrhnout ideální řešení. Management kvality Portfolio našich produktů a služeb doplňuje schopnost garantovat realizaci, dostupnost a následný servis zvoleného řešení v nadstandardní kvalitě. Jedním z pilířů je i řízení vztahu se zákazníkem formou nepřetržité péče 24/7/365.
  4. 4. Druhá dimenze portfolia společnosti K2 atmitec. Nabízí řešení na úrovni konektivity, telekomunikací, zabezpečení a hardwarových zařízení s garancí optimálního výkonu, vysoké spolehlivosti a kvalitního servisu. Zastřešuje čtyři základní oblasti: Softwarová řešení Nezbytnou součástí firemních technologií jsou softwarová řešení, díky nimž může uživatel získat nejen stabilní aplikační rozhraní a komfort při práci s daty, ale také snadný přístup ke všem potřebným informacím.Vše včetně systému zálohování, správy softwarových nástrojů a managementu systémů. Hardwarová řešení Základem pro softwarová řešení jsou řešení hardwarová, která fyzicky zajišťují jejich chod. Dokážeme připravit špičkové řešení v oblasti serverů, diskových úložišť či zálohovacích systémů, a to včetně dodání jednotlivých hardwarových prvků, jejich oživení a následný servis. Konektivita Pro naše zákazníky jsme schopni navrhnout a realizovat jak lokální datové sítě LAN, tak i rozlehlé datové sítě WAN. Jako přidanou hodnotu nabízíme jejich profesionální řízení, správu a dohled. Koncová zařízení Součástí potřeb každé společnosti jsou i koncová zařízení, mezi která patří běžná výpočetní technika (jako například osobní počítače, notebooky či tiskárny), běžné komunikační nástroje nebo zařízení pro snímání čipových karet a čárových kódů.
  5. 5. Třetí dimenze portfolia společnosti K2 atmitec - Informační systém K2.Ve svých modulech provázaně řídí firemní procesy, zpřehledňuje činnosti firmy a poskytuje podklady pro rozhodování. Jeho využití dělíme do čtyř základních skupin: ŘEŠENÍ VÝROBA Ve výrobě se zaměřujeme na podporu procesů - od vytvoření a zpracování kusovníků a technologie přes sestavení plánu výroby, využití kapacit, kontrolu pokrytí materiálem až po odvádění výroby k průběžnému zobrazování jejího stavu. Součástí je trvalé sledování kvality, ekonomické výhodnosti, šarží, variant, produktivity či využití kapacit. ŘEŠENÍ OBCHOD Řešení pro obchod je vhodné pro řízení zakázek, především pak u firem se složitou a silně provázanou strukturou dokladů, která umožňuje definovat vazbu položek na různý počet objednávek, rezervací, dodacích listů, výdejek či faktur.Výhodou je odlišné zpracování dokladů na základě volby dodavatele / odběratele. ŘEŠENÍ SLUŽBY Důležitou roli ve službách hraje integrované CRM řešení a vysoká komplexnost aplikace. Vedle bohaté škály segmentace a zařazování kontaktů do marketingových skupin, nabízíme propracovanou agendu obchodních příležitostí odrážející všechny evidované rozpracované obchodní případy. BRANŽOVÁ ŘEŠENÍ Díky své otevřenosti a schopnosti přizpůsobit se požadavkům jak zákazníka, tak i oboru, ve kterém zákazník podniká, je Informační systém K2 využíván v různých mnoha různých odvětvích, která vyžadují specifický přístup.
  6. 6. Čtvrtá dimenze portfolia společnosti K2 atmitec. Služby spojené s naším vlastním datovým centrem přináší zákazníkům technologickou svobodu a bezstarostnost. Přenáší zodpovědnost za funkčnost a dostupnost řešení na nás. Zastřešuje čtyři základní modely: SAAS - SOFTWARE JAKO SLUŽBA Služba, v rámci které si zákazník zvolený software nekupuje, ale platí za jeho užívání.Tímto způsobem lze získat přístup k aplikacím prakticky libovolného rozsahu – od základního textového editoru až po ERP systémy.Výhodou je dobře odhadnutelný měsíční náklad na využívání IT, navíc bez nutnosti velkých vstupních investic. PAAS, PLATFORMA JAKO SLUŽBA Model PaaS funguje na principu pronajmutí určité platformy, v rámci které může zákazník využívat nejen větší množství aplikací, ale také na zvolené platformě může vyvíjet aplikace zcela nové. IAAS, INFRASTRUKTURA JAKO SLUŽBA Principem modelu IaaS je možnost pronajmutí potřebného výkonu na úrovní kompletní IT infrastruktury. Zákazník tak dostává k dispozici škálovatelný výkon, který je možné jak na jeho přání, tak dle výpočetní náročnosti jednotlivých procesů optimalizovat. HOUSINGOVÉ SLUŽBY Ve vlastním datovém centru nabízíme možnost pronájmu prostoru pro provoz serverů – tzv. server housing. Ke službě jsou dále nabízeny asistované instalace, migrace na nové technologie, implementace síťových služeb a aplikací či zálohování, obnova nebo archivace. Samozřejmostí jsou také služby webhostingové.
  7. 7. Společnost K2 atmitec s.r.o. vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na trhu informačních technologií patří mezi přední výrobce a dodavatele informačních systémů. Postupem času rozšířila společnost pole své působnosti a nyní se na trhu profiluje jako dodavatel komplexních ICT řešení šitých na míru zákazníka. Z praxe víme, že výběr toho správného ICT řešení je pro každou firmu strategickým krokem, důležitým pro její celkové a úspěšné fungování na trhu. Cílem společnosti K2 atmitec je proto poskytnout svým zákazníkům právě takové řešení, které jim přinese konkurenční výhodu a stabilitu. Za dobu svého působení si naše společnost vytvořila také širokou a z odborného hlediska vysoce funkční partnerskou síť, která zabezpečuje svým zákazníkům komplexní služby a servis. Partnerskou síť dlouhodobě a cíleně budujeme tak, aby byla zákazníkům co nejblíže a mohla na jejich požadavky a potřeby reagovat co nejoperativněji. PROFIL SPOLEČNOSTI
  8. 8. K2 atmitec s.r.o. Fügnerova 646/11 702 00 Ostrava-Přívoz IČ: 42767717 Tel.: +420 595 135 111 Fax: +420 596 134 567 www.K2atmitec.cz K2atmitec@K2atmitec.cz KONTAKTY

×