Google glass

493 views
452 views

Published on

Published in: Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
493
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
184
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Google glass

 1. 1. Informologija, I kursas, II gr.Eglė ŠepetytėJudita Paužuolytė
 2. 2. Google akiniai – MIKT aktualija, nes yraglaudžiai susijusi su visuomene,technologijomis ir būtent šiuo projektustengiamasi ryšį tarp jų padaryti darpaprastesnį ir prieinamesnį žmonėms.Žinant, kad šis projektas stengiasi sujungti tristechnologijas ( kompiuterį, telefoną,GPS) įvieną darosi akivaizdu, kad laikui bėgant, taipakeis žmonių įprastą gyvenimo būdą.
 3. 3.  Technologija, kuri yravientisa ir suteikiantigalią Dalintis pasauliu,matomu savo akimis Turėti atsakymus irnaujausias žiniasakimirksniu. Būti po ranka, kai joreikia ir netrukdyti, kainereikia
 4. 4.  Valdomas balsu Fotografuoja Filmuoja Transliuoja tiesiogiai tai, ką jūs matote Turi navigaciją Turi laisvų rankų įrangą Išverčia jūsų žodžius į reikiamą kalbą.
 5. 5.  Tonchidot generalinis direktorius pristatėnaują išradimą – nešiojamą įtaisą,TelepathyOne prototipą. Matoma tam tikra informacija 5 coliųvirtualiame ekrane, pvz.: el. pašto ir socialiniųtinklų atnaujinimai ar pranešimai. Ausinės ir mikrofonas leidžia klausytismuzikos ir bendrauti su kitais žmonėmis.
 6. 6.  KompanijaVuzix neseniai jau pradėjoprekiauti savo M100 įrenginio prototipu. Kol kas, M100 veikia tik su Android, todėlgalima išsiųsti žinutę, įrašyti vaizdą ir gautikelio nuorodas.
 7. 7.  „Google“ akiniai gali atnešti didelės naudos irkūrybiniams darbuotojams. Akiniai galėtų būti naudojami ir kitose srityse,net ir sporte. Naujasis „Google“ produktas leis vartotojamsakinių pagalba rasti tai, ką šie dabar randasavo telefonuose.
 8. 8.  Akiniai gali sudaryti galimybes žmonėms apierenginius ar koncertus pranešti visiškai išniekur. Akiniai greičiausiai padidins ir bendroviųišlaidas reklamai, nes ši gali tapti lengviaupasiekiama.
 9. 9.  http://www.youtube.com/watch?v=9c6W4CCU9M4 http://www.youtube.com/watch?v=t3TAOYXT840
 10. 10.  „ Google” akiniai - neabejotinai naujausia irdaug žadanti technologija, kuri gali iš esmėspakeisti mūsų gyvenimo įpročius tiekatskiram individui, tiek organizacijoms.
 11. 11.  http://mashable.com/2013/03/21/google-glass-technology/ http://www.google.com/glass/start/ http://timesofindia.indiatimes.com/tech/googleglass/Google-Glass-7-cool-features/itslideshow/18609271.cms http://en.wikipedia.org/wiki/Google_Glass http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it/S-30451/straipsnis?name=S-30451 http://www.businessinsider.com/google-glass-already-has-a-competitor-with-a-sleeker-design-2013-3

×