Katalog firem 120 vterin pro JIC|Innovation Park

533 views

Published on

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
533
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Katalog firem 120 vterin pro JIC|Innovation Park

 1. 1. 16:30–17:00 příchod hostů17:00–18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin JIC, zájmové sdružení právnických osob18:00–19:00 networking raut Brno, U Vodárny 2, PSČ 616 00 tel. +420 511 205 330 | fax +420 541 143 011 e-mail jic@jic.cz | www.jic.cz
 2. 2. › jedinečnou platformu pro › nové partnery, pořádání akcí, › potenciální klienty,› pomoc při organizaci › ty, kdo by chtěli být součástí eventů, našeho projektu.› ulehčení administrativních činností spojených s organizováním veřejných setkání.
 3. 3. › roboty rodiny Advee, › obchodního partnera pro› zakázkový vývoj Advee xStatic v zahraničí. (mechanika + elektronika + software).
 4. 4. › firmám možnost objevovat › feedback & networking. a rozvíjet individuální talenty skrze hry.
 5. 5. › mobilní technologii pro › technologické a distribuční řízení mise, mapování a partnery pro projekty s work-flow management, přesahem do oblasti› řešení na míru. security, krizového řízení a mapování krajiny.
 6. 6. › možnosti obchodní › partnery pro spolupráci. spolupráce,› možnost technické spolupráce v oblasti monitorování a bezpečnosti počítačových sítí.
 7. 7. › zakázkový vývoj aplikací na › zajímavé projekty, Smart TV, chytré telefony, › nápady, tablety a HbbTV, › technologické partnery.› konzultace technologií NFC, OTT, a DRM.
 8. 8. › technologie, produkty a know- › partnery pro distribuci how pro řešení v oblasti a/nebo implementaci- call center, a/nebo společný vývoj- korporátních telefonních řešení z výše uvedenýchsystémů, oblastí - např. výrobce- hlasových dispečerských informačních systémů,systémů, výrobce telekomunikačních- speciálních systémů pro práci s zařízení či systémovéhlasovou komunikací. integrátory.
 9. 9. › spolupráci v projektech › trial příležitosti. zvyšování zakaznické spokojenosti,› digitálniho 24x7 mystery shoppera,› partnery v Polsku, na Ukrajině a v Rakousku.
 10. 10. › software pro získávání › call centra, maxima informací z nahrávek › agentury národní řeči, bezpečnosti a obrany,› konzultace k využití nasazení › integrátory IT systémů. řečových technologií,› přizpůsobení technologií potřebám zákazníka a výzkum nových technologií.
 11. 11. › pokročilé zpracování audio- › partnery pro integraci vizuálních záznamů z našich služeb, konferencí, školení a přednášek, › dodavatele audio-› zpřístupnění záznamů vizuálních záznamů, uživatelům pro pohodlné › konferenční a školící sledování a rychlou navigaci v agentury. záznamech,› perfektní marketing vaší akce a spokojené návštěvníky.
 12. 12. › produkt, který společnosti › partnery, ochrání před krádeži › spolupráci. intelektuálního vlastnictví,› produkt, který řeší ve firmách lidský faktor.
 13. 13. › vytvoření videoprezentace. › technologa - synchronizace videa (spoteee) s běžícím pásem.
 14. 14. › jednoduchý nástroj na › nové uživatele a zákazníky, získávání feedbacku od › resellery a affiliate partnery. zákazníků,› množství předpřipravených dotazníků k dispozici zdarma,› kompletní služby průzkumů spokojenosti na klíč.
 15. 15. › mikroplatby pomocí premium › lidi, kteří mají mobilní sms ve 40 zemích světa, aplikace a chtějí na nich bez› dramaticky vyšší výnosy z práce vydělat až tisíce eur vašich j2me aplikací, publikaci měsíčně navíc, aplikací na stahovacích › lidi, kteří mají web/mobilní serverech za vás, web a uvažují o› již brzy sms mikroplatby pro mikroplatbách na tomto Android, web a mobilní web. webu.
 16. 16. › outsourcing online › firmy, které mají zájem o technické podpory, partnerství nebo› vzdálenou technickou outsourcing v oblasti podporu pro vaši aplikaci / technické podpory. produkt: technickou podporu pro zaměstnance nebo koncové uživatele.
 17. 17. › prostor pro vývoj produktů › vývojové partnery. doplňujících naše produktové portfolio, které bychom nabízeli v naši světové distribuční síti.
 18. 18. › možnost dostat se se svým › partnery, kteří mají produktem do naší distribuční sítě k našim vlastní inovativní stávajícím i budoucím produkt/technologii, jež zákazníkům (dnes ČR a SR, vhodně doplní naše v budoucnu celý svět), stávající produktové› možnost sdílení nejen technologického, ale i portfolio. podnikatelského know- how.
 19. 19. › technologie na čištění vody › zajímavé technologie a vzduchu, umožňující rozšířit a› hledání energetických doplnit naši nabídku, zdrojů a úspor. › kontakty a další zajímavé nápady.
 20. 20. › tým expertů s mnohaletými › zajímavé projekty, zkušenostmi v oboru IT, › dlouhodobou spolupráci.› komplexní ICT řešení,› hostované služby (cloud).
 21. 21. › obchodní platformu pro › zákazníky a partnery. mezinárodní obchodování,› adaptivní CMS pro pružné marketingové strategie,› software pro podporu procesního a personálního auditu.
 22. 22. › vývoj aplikací na zakázku, › vývojáře iOS,› vývoj webu včetně › obchodníka pro Prahu. serverového řešení,› školení.
 23. 23. › poradenství a konzultace v › vývojáře v RoR. business developmentu,› školení podnikání a marketingu,› aplikace pro podnikání.
 24. 24. › vykonávání obchodních › vysoce specializované činností na trzích východní podniky, pro které je český Evropy a střední Asie v trh malý, zastoupení klienta,› vyhledávání zákazníků a › firmy s výjimečnými jiných obchodních partnerů, produkty nebo službami, zřízení pobočky,… které se mohou uplatnit na› zkušenosti, kontakty a síť zahraničních trzích. spolupracovníků na východních trzích.
 25. 25. › vývoj softwaru na zakázku, › koncové zákazníky pro› outsourcingové služby v dlouhodobou spolupráci, oblasti vývoje IT, › partnery pro nové projekty,› vzdělávání na míru v › partnery pro rozvoj oblastech IT a soft skills, stávajících produktů.› vlastní produkty - ekonomický systém FENS a IS školicího střediska OMiCRON.
 26. 26. › zprostředkování dodání › Totéž může fungovat i specifických subsystémů či komponent v rámci obráceně, kdy naši integrovaných projektových odbornost využije někdo IT dodávek , jiný v rámci svých› vyhledání vhodného integračních aktivit pro externího dodavatele, jehož dodávky / služby nějaký zákaznický integrujeme do projekt. požadovaného projektového celku.
 27. 27. › výkonnostní internetový › dlouhodobé partnery pro marketing, spolupráci v projektech.› tvorbu marketingových strategií,› konzultace, semináře a školení.
 28. 28. › vzdělávání (Řízení projektů › ty, kteří chtějí rozvíjet v praxi/Klíčové kompetence manažerské dovednosti u přední české firmy. manažerů) a certifikace/recertifikace › ty, co uvítají pomoc s dodržováním termínů IPMA a PMP, zakázek, s výběrovým› poradenství v oblasti řízením, s motivací i projektového řízení, formováním týmu…,› Partnerství. › partnery.
 29. 29. › inspekce, › firmy, které to myslí s› certifikace, kvalitou vážně.› školení.
 30. 30. › Executive MBA Worldwide › talentované studenty pro Program, Executive MBA,› vzdělávací programy pro › firmy, které hledají top manažery a vzdělávací programy pro podnikatele, management,› online vzdělávání v oblasti › příležitosti k propagaci managementu. dobré praxe v oblasti podnikání a obchodu.
 31. 31. › identifikaci vhodných EU › firmy, které mají zajímavé programů pro financování nápady a hledají zahraniční vašeho projektu (FP7, partnery a finance pro svůj CIP...), další rozvoj,› vyhledání vhodného › firmy, které mají zájem o partnera pro váš projekt, spolupráci se zahraničními› poradenství při přípravě partnery v oblasti VaVaI. projektu.

×