Katalog 120 vteřin pro biotechnologie 4.6.2014

354 views

Published on

Published in: Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
354
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
14
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Katalog 120 vteřin pro biotechnologie 4.6.2014

 1. 1. JIC, zájmové sdružení právnických osob Brno, U Vodárny 2, PSČ 616 00 tel. +420 511 205 330 | fax +420 541 143 011 e-mail jic@jic.cz | www.jic.cz
 2. 2. › společnosti, které chtějí posílit svůj tým o kvalifikované odborníky, specialisty či manažery. › zprostředkovávání zaměstnanců na pracovní pozice v top, nižším a středním managementu, odborníky a specialisty, › odborné zaměření v rámci klíčových oborů včetně divize Healthcare & Chemistry zaměřující se na nábor odborníků v oblastech farmacie, lékařské a přístrojové techniky, biotechnologií, výzkumu a klinických studií a chemického průmyslu, › personální diagnostiku, testování kandidátů a Assessment / Development Centrum.
 3. 3. › partnery pro výzkum a vývoj v oblasti regenerativní medicíny a náhrady životně důležitých orgánů. › in vitro studie v oblasti regenerativní medicíny a ve vývoji nových biomateriálů, › preklinické studie v oblasti výzkumu náhrad životně důležitých orgánů, › buněčné, molekulárně genetické a histologické analýzy.
 4. 4. › nápady a partnery pro vývoj nových technologií a produktů určených pro in vitro diagnostiku, › bezpečností analýzu potravin a biomedicínský výzkum. › expertizu v oblasti rekombinantních proteinů, protilátek a vývoje produktů založených na imunochemických metodách, › využití mezinárodní obchodní sítě.
 5. 5. › zákazníky pro společný vývoj spec. senzorů a jejich aplikací, › zákazníky pro nasazení senzorů v medicínských aplikacích. › klinické zkoušky, měření metabolitů, farmakokinetické studie, › kontinuální monitoring glykémie pomocí mikrodialýzy, › vývoj senzorů a aplikací pro biotechnologie a medicínu.
 6. 6. › spolupráci při vývoji a nabídce nových diagnostických metod. › analýzu DNA na Next-Gen sekvenátorech, › genetickou a genomickou analýzu vzorků.
 7. 7. › partnera pro komerční aplikaci. › patentovaný princip stanovení biologicky významných analytů, › patentovaný design vícekanálové průtočné cely.
 8. 8. › partnera pro převedení některých nápadů do komerční sféry. › AFM mikroskopii / spektroskopii – zobrazování a mapování mechanických vlastností s vysokým rozlišením, › konjugaci a imobilizaci biomolekul.
 9. 9. › partnery z komerční sféry pro využití aplikovatelných výsledků VaV. › smluvní výzkum v oborech VaV biotechnologie, zemědělství, farmacie, kosmetika, potravinářství, › dlouhodobou výzkumnou spolupráci v uvedených oborech, › poskytování licencí.
 10. 10. › partnery pro společnou účast v projektech (TAČR, FP7, inovační vouchery apod.), › inovace v oblasti globální změny a adaptace. › expertizy, › přístup k infrastruktuře, › spolupráci na společných projektech.
 11. 11. › zákazníky a partnery z life science, › univerzitní výzkumné týmy zabývající se syntézou kandidátů na API obsahující fluoroalkylované funkční skupiny, › výzkumné týmy pracující s antibody-drug-conjugates. › chemická činidla pro fluoroalkylaci, › činidla pro vysoce selektivní značení cysteinylovaných biomolekul, › poradenství v syntéze fluorovaných organických molekul.
 12. 12. › spolupráci v nabízeném.› prodej a servis medicínské a laboratorní techniky, › náměty na badatelskou činnost.
 13. 13. › průmyslové partnery pro spolupráci a k podpoře uvádění nových technologií na trh. › kvalifikované služby v oblasti vývoje enzymových technologií a proteinového inženýrství pro aplikace v biomedicíně, životním prostředí, agrochemickém průmyslu a v oblasti vojenských obranných aplikací, › vlastní produkty založené na enzymech halogenalkan- dehalogenasach (biokatalyzátory, dekontaminační soupravy, biosenzory, detekční stripy).
 14. 14. › kontakty z pracovišť akademie věd ČR, › vstup do biotechnologických sponzorovaných projektů jako CEITEC, CESEB, Region Haná, › pracoviště s buněčnými technologiemi a výzkumem molekulárně biologickými metodami. › přístroje a spotřební materiál pro molekulární biologii, genetiku v rámci vědy, výzkumu a univerzitní branže, › servis a opravy přístrojů, včetně kalibrace, › aplikační a logistickou podporu při vybavení laboratoří.
 15. 15. › spolupráci v oblasti biotechnologií. › farmaceutické technologie úpravy aktivních látek (např. mikronizace), › biotechnologie, › smluvní výrobu.
 16. 16. › partnery pro inovativní projekty v oblasti molekulárních diagnostik a syntézy oligonukleotidů. › vývoj a výrobu molekulárních diagnostik, › syntézu oligonukleotidů, › komplexní služby v molekulární biologii.
 17. 17. › partnery z aplikační sféry.› VaV kapacity (lidské zdroje i vybavení), › klinické zkoušky.
 18. 18. › subjekty zaměřené na inovace ve zdravotnictví, využívání ICT řešení ve zdravotnictví a vývoj medicínských aplikací. › spolupráci při definici, vývoji, testování a klinickém ověřování telemedicínských řešení a aplikací.
 19. 19. › firmy, které potřebují podporu v rámci svých projektů vývoje léčiv a zdravotnických prostředků. › komplexní služby v oblasti klinických hodnocení v rámci zemí střední a východní Evropy.
 20. 20. › nové distribuční kanály, › nové kontakty. › výrobní kapacity, › možnost OEM výroby, › spolupráci ve vývoji nových zařízení.
 21. 21. › partnery pro spolupráci na projektech v ČR a zahraničí, › partnery pro uvádění výrobků na zlepšení zdravotního stavu (potravinových doplňků) a kitů pro diagnostiku. › analýzy směsí sloučenin v potravinářském a environmentálním průmyslu, biochemii a farmacii, › analýzy bioaktivních sloučenin v různých matricích a jiných látkách využitelných v metabolismu člověka, › klinické testování a bioanalýzy (např. stanovení vitamínů, drog, toxických látek, metabolitů, hormonů atp.) pomocí HPLC-MS/MS a HPLC EC, › pořádání konferencí a seminářů.
 22. 22. › zajímavá technická a přírodovědná řešení, která potřebují a chtějí být prodána, › popularizátory vědy, › vědce, technology a výzkumníky, kteří chtějí, aby o jejich nápadech bylo slyšet. › služby v oblasti vizualizace obsahově náročných produktů. › pomoc vědcům, institucím a firmám prezentovat a prodávat nápady a technologie a pomoci jim prosadit se na domácím i zahraničním trhu. Jsme vědci, kteří rozumí výstupům výzkumu a vědy a zároveň se orientujeme v moderních technikách vizualizace a marketingové komunikace. I ta nejsložitější myšlenka či technologie může být pomocí našich vizualizací vysvětlena, pochopena a připravena nadchnout své publikum.
 23. 23. › potenciální zákazníky, › nové projekty, › nové analytické postupy. › analytické přístroje, › aplikační know-how, › spolupráci na projektech.
 24. 24. › zákazníky, › nové a inovativní produkty k distribuci. › přes 300 000 produktů, › jedinečnou rychlost dodání v tomto oboru – co je skladem v Německu, je většinou dodáno druhý den, › celosvětovou prodejní a distribuční sít.
 25. 25. › zákazníky se zájmem o provádění molekulárně- genetické diagnostiky nebo společný vývoj diagnostických kitů. › molekulárně-genetickou diagnostiku hematologických, onkologických a dědičných onemocnění podle konkrétních potřeb pacientů/zákazníků, › návrh a optimalizace nových diagnostických přístupů s využitím vysokokapacitních genomických technologií (vývoj kitů pro DNA/RNA diagnostiku), › dlouholeté zkušenosti v uvedených oblastech, spolupráce s MU (CEITEC) a FN Brno.
 26. 26. › zájemce o nabízené produkty a služby, › podněty pro výzkum z firem, › partnerství. › nové léky, diagnostické metody, prototypy, › experty z life sciences, › spolupráci.
 27. 27. › spolupráci při komercionalizaci našich projektů. › cílená biologická terapeutika (antileukemika).
 28. 28. › komerční partnery pro aplikovaný a smluvní výzkum v oblasti veterinární medicíny a bezpečnosti potravin. › spolupráci pří vývoji vakcín a terapeutik, › spolupráci při vývoji diagnostických souprav, › kolaborativní a smluvní výzkum v oblasti veterinární medicíny a bezpečnosti potravin.
 29. 29. › transfer technologií v oblasti PCR, › zájemce o komplexní dodávky se slevou, › partnery na projektech mimo EU. › technologie pro kultivaci buněk, genetickou a imunologickou diagnostiku, › realizaci laboratoří na klíč, › vlastní vývojovou PCR laboratoř.
 30. 30. › společný vývoj produktu s použitím mikrokapilár, › odběratele mikrofiltračních a kontaktorových modulů. › mikrokapiláry s vnějším průměrem např. 0.25 mm, póry asi 0.2 mikronu, › filtrační moduly, kontaktory, › laboratorní zařízení na míru.

×