Beneficni koncert 2010
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

Like this? Share it with your network

Share

Beneficni koncert 2010

on

 • 645 views

 

Statistics

Views

Total Views
645
Views on SlideShare
644
Embed Views
1

Actions

Likes
0
Downloads
0
Comments
0

1 Embed 1

http://www.linkedin.com 1

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Adobe PDF

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
Post Comment
Edit your comment

Beneficni koncert 2010 Presentation Transcript

 • 1. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! BENEFIČNÍ KONCERT K 20. VÝROČÍ OBNOVENÍ ČINNOSTI ARMÁDY SPÁSY V ČR Velký sál Lucerny, Praha 9. října 2010 v 19,00 Informace pro sponzory
 • 2. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Komu spolu pomůžeme? Je těžké když lidé ztrácející střechu nad hlavou. A asi nejtěžší je to pro ženy - matky, když nemohou svým dětem nabídnout bezpečný domov. Armáda spásy jim pomáhá a není na to sama. Do projektu se již zapojili Ilona Csáková, Martin Pošta a pěvecký sbor Boni Pueri. Pomůžete spolu s námi? Ano? Staňte se sponzorem koncertu a pomůžete dobré věci!
 • 3. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Jaký je náš cíl? Pořádáme charitativní koncert, který si klade za cíl zlepšit situaci matek, které nemohou svým dětem nabídnout bezpečný domov. Tuto službu poskytujeme v deseti projektech v sedmi městech ČR. Náklady jsou 28,5 mil. Kč ročně. Na další období máme zajištěno již 95% této částky. Zbývajících 5% představuje zhruba 1,5 mil. Kč. Jak můžete znevýhodněným matkám pomoci Vy?
 • 4. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Vyberte si partnerství podle vašeho přání a možností. Generální partner Hlavní partner Partner Co Vám partnerství přinese a kolik Vás bude stát?
 • 5. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Generální partner Nabídka obsahuje: ●logotyp na plakátech a inzerci v tisku (MF Dnes, společenské tituly Burda a další. Detaily na vyžádání) ●předání symbolického šeku během vyvrcholení koncertu ●přípitek generálního partnera při slavnostním zahájení rautu ●logotyp na pozvánce účastníkům (5 000 výtisků) ●logotyp na vstupenkách (1 000 kusů) ●logotyp na programu (1 000 výtisků) Pokračování na další straně.
 • 6. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Generální partner Nabídka (pokračování): ●logotyp na panelu sponzorů výstavy k 20. výročí AS (foyer Lucerny) ●10 VIP volných vstupenek na koncert a na raut po koncertu ●celostránková inzerce ve výroční zprávě za rok 2010 (4. obálka) ●logotyp na webu Armády spásy a na webu koncertu (homepage) ●logotyp na šerpách hostesek (exkluzivně) ●logotyp v hlavním sále ●logotyp v sále s rautem (exkluzivně)
 • 7. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Generální partner Jako generální partner koncertu získáte příležitost zdůraznit svoji image sociálně zodpovědné společnosti a oslovit tak cílovou skupinu široké veřejnosti, která reprezentuje střední příjmovou skupinu ve věku 30-45 let (ženy/muži 55/45%). A hlavně podpoříte dobrou věc! Investice: min. 350 000 Kč
 • 8. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Hlavní partner Nabídka obsahuje: ●logotyp na plakátech a inzerci v tisku (MF Dnes, společenské tituly Burda a další. Detaily na vyžádání) ●předání symbolického šeku během koncertu ●logotyp na pozvánce účastníkům (5 000 výtisků) ●logotyp na vstupenkách (1 000 kusů) ●logotyp na programu (1 000 výtisků) Pokračování na další straně.
 • 9. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Hlavní partner Nabídka (pokračování): ●logotyp na panelu sponzorů výstavy k 20. výročí AS (foyer Lucerny) ●6 VIP volných vstupenek na koncert a na raut po koncertu ●polostránková inzerce ve výroční zprávě za rok 2010 (uvnitř) ●logotyp na webu Armády spásy a na webu koncertu (homepage) ●logotyp v hlavním sále
 • 10. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Hlavní partner Jako hlavní partner koncertu získáte příležitost podpořit svoji image sociálně zodpovědné společnosti a oslovit tak cílovou skupinu široké veřejnosti, která reprezentuje střední příjmovou skupinu ve věku 30-45 let (ženy/muži 55/45%). A hlavně podpoříte dobrou věc! Investice: min. 150 000 Kč
 • 11. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Partner Nabídka obsahuje: ●logotyp na plakátech a inzerci v tisku (MF Dnes, společenské tituly Burda a další. Detaily na vyžádání) ●logotyp na panelu sponzorů výstavy k 20. výročí AS (foyer Lucerny) ●2 VIP volné vstupenky na koncert a na raut po koncertu ●logotyp na webu Armády spásy a na webu koncertu (homepage) ●logotyp v hlavním sále ●logotyp na pozvánce účastníkům (5 000 výtisků) ●logotyp na vstupenkách (1 000 kusů) ●logotyp na programu (1 000 výtisků)
 • 12. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Partner Jako partner koncertu získáte příležitost podtrhnout svoji image sociálně zodpovědné společnosti a oslovit tak cílovou skupinu široké veřejnosti, která reprezentuje střední příjmovou skupinu ve věku 30-45 let (ženy/muži 55/45%). A hlavně podpoříte dobrou věc! Investice: min. 35 000 Kč
 • 13. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! Vybrali jste si? Budeme vděčni za Vaši podporu! Pro projednání dalších podrobností laskavě kontaktujte našeho ředitele pro rozvoj fundraisingu: Jakub Vopelák Mobil: 734 323 343 Email: fundraising@armadaspasy.cz www.armadaspasy.cz www.beneficni-koncert.webnode.cz Děkujeme a těšíme se na spolupráci!
 • 14. Benefiční koncert Pomáhejte s námi! ARMÁDA SPÁSY V letošním roce si Armáda spásy připomíná své 20. výročí od znovuobnovení své činnosti v ČR. Záštitu nad tímto výročím převzal bývalý prezident ČR Václav Havel. V Československu zahájila Armáda spásy práci v roce 1919, ale v roce 1950 byla její činnost komunistickým režimem násilně ukončena. K obnovení práce došlo v roce 1990, kdy se Armáda spásy v ČR zaregistrovala jako občanské sdružení. Armáda spásy byla založena roku 1865 Williamem Boothem. V současné době tato křesťanská organizace působí ve 120 zemích světa. Armáda spásy v ČR poskytuje fyzickou, sociální, morální a duchovní podpora lidem všech věkových kategorií, kteří se ocitli v obtížné životní situaci. Armáda spásy provozuje sociální zařízení a komunitní centra, ve kterých poskytuje více než 50 sociálních služeb. Každý den poskytuje své služby více než tisíci znevýhodněných osob.