Reichel vago

491 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
491
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
299
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Reichel vago

  1. 1. kombináciou textu, zvuku, grafiky, animácie,interaktivity a videa; podmnožina hypermédií.Sú určené na informovanie a zábavu publika.Multimédiá sú taktiež označované akoelektronické médiá na zálohovanie apredstavenie multimediálneho obsahu.
  2. 2. AdobePhotoshop Adobe Photoshop alebo iba Photoshop je komerčný grafický program publikovaný firmou Adobe Systems. Primárne je určený na tvorbu a úpravu rastrovej (bitmapovej) grafiky. Umožňuje tiež použitie grafických efektov a to aj vo forme zásuvných modulov. Program umožňuje aj editáciu a vytváranie vektorovej grafiky a jej prevod na rastrový obrázok. Používaný je väčšinou u profesionálnych grafikov a grafických spoločností. Dodávaný je v 25 svetových jazykoch (najbližšie po česky). Naprogramovaný je v programovacom jazyku C++.
  3. 3.  Word, tvorba animácií, videí, modelovanie, základy elektroniky, počítačová grafika toto všetko najdete na tejto škole.
  4. 4. ADOBE PHOTOSHOP 3DS MAX
  5. 5.  V tomto programe sa upravujú rôzne fotky. Z normálnej a nepraktickej fotky vieme vytvorit niečo ako umelecké dielo.
  6. 6.  Ako už vyplíva z názvu v tomto programe sa robia 3D modeli. Pre animované seriále alebo tie televízne aj pre rôzne hry na PC alebo na konzolu sa robí úprava hlavne v 3Ds MAX.

×