ситуація успіху на уроці

8,952 views

Published on

1 Comment
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
8,952
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1,572
Actions
Shares
0
Downloads
86
Comments
1
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

ситуація успіху на уроці

 1. 1. Створення ситуації успіху на уроціЗасідання ПДСПідготувала заступникдиректора з НВРКуроп‘ятник І.В.
 2. 2. Щасливі очі дітей – найвища оцінка роботи школи http://aida.ucoz.ru 2
 3. 3. Педагоги не тільки озброюють своїхвихованців необхідними знаннями та вміннями, а й дбають про те, щоб діти почувалися в школі, як удома, де їм добре, де вони захищені, куди йдуть з радістю.
 4. 4. Що таке успіх? • Уміння • Старання • Пізнання • Інтерес • Хвала
 5. 5. Ситуація успіху Те, що здатний організувати учительРезультат впливу Поєднання умов, цієї які забезпечують ситуації успіх Успіх Ситуація
 6. 6. Прийоми створеня ситуації успіху☺Емоційне погладжування☺Анонсування☺Навіювання (Ти це можеш... Ти це знаєш...)☺Навмисна помилка☺Рушай за нами☺Даю шанс☺Загальна радість☺Єврика☺Проектні презентації
 7. 7. Ти це знаєш(Ти це знаєш, хоч і віршів нескладаєш...) У кожній казці є добро і зло. Між собою вони борються давно. Та усім потрібно знати, Що добро не подолати. Казка вчить малих і старших, Як людині жити варто, Щоб добро перемагало, Сили зла геть проганяло.
 8. 8. “Даю шанс” За певними ознаками впізнати частину мови (3 спроби)- Самостійна частина мови- Вказує на ознаку предмета- Відповідає на питання який? яка? чий? чия?
 9. 9. Знайди помилку☺Залишає друга в біді☺Має червоні черевички☺Розуміє мову птахів і звірів☺Улюблена квітка – троянда☺Живе в багатоверховому будинку
 10. 10. Сенкан Підкова Залізна, вигнута Прибивають коневі на копита Сокральний символ удачі в українців Тотем
 11. 11. ЕврикаСтворити портфоліо автора чи літературного героя.Робота в групах. Презентуючи автора чи героя, не називати його імені.
 12. 12. Емоційне погладжування Оцінювання в балах навчальної діяльності учня має супроводжуватися схваленням чи заохоченням, які дають можливості повірити в свої сили, забезпечує позитивну мотивацію.
 13. 13. Створюючи ситуацію для кожноїдитини, необхідно враховувати їїінтереси, захоплення, здібності.
 14. 14. Ситуація успіху – доволітонкий педагогічнийінструмент. Ним мусить володіти кожен учитель, адже він – майстер, який бере участь у творенні найголовнішого – Людини.
 15. 15. Кожна дитина особлива, по-своєму неповторна й обдарована.Звернення вчителя до її найкращихпочуттів обов‘язково матиме успіх і знайде відгук у дитячих серцях.

×