KETUA PROGRAM                                      J52 Abu Sallehein bin Nordin                                           ...
BIL JAWATAN       GRED            NAMA PEGAWAI              NO. SAMB      TELEFON BIMBIT EMEL @CIAST.GOV.MY 1      PLV    ...
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Carta organisasi pem 2012

659

Published on

Carta organisasi pem 2012

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
659
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide
  • Kemaskinipada 12 Mac2012.1.Pn RodzidahMohdRodzibawahInfrastruktur 12. En AzhardanPnAzuraEtraining.
  • Carta organisasi pem 2012

    1. 1. KETUA PROGRAM J52 Abu Sallehein bin Nordin N17 – Nor Azirah binti Ab. Manaf PT N1 - Shyamsul Ibrahim bin Ariffin PAPUNIT INFRASTRUKTUR (IF) 1 - RANGKAIAN UNIT INFRASTRUKTUR (IF) 2 - SISTEM J48-Muhammad bin Yusof KPP (IF1) F48- Ruzaidah binti Mansor KPP (IF2) J44- Muhamad Hasnusi bin Hasim F44 - Qamariatull Arifah Kamarudin PKP (IF1) 1 PKP(IF2) 1 J44-Rodzidah binti Mohd Rodzi F41-Nor Azian binti Ahmad PKP (IF1) 2 PTM J42-Mohd Ropi bin Abdullah F41-Shazrina binti Roslan PP PTM J29- Ibrahim bin Jamaluddin F41-Shadni Wardiah Shaharir PPg PTM J29- Mohd Rafizie bin Rahaidir PPg UNIT E-TRAINING (ET) J17- Mohd Zaki bin Zakaria PPPg J48- Wan Ahmad Jailani Wan Ngah KPP (ET) 1 JT17- Gafaar bin Musar JT J36- Rosilawati binti Mohd Ghazin PPg JT17- Zarina binti Kadirin JT J48- Norhisyam bin Dasuki KPP (ET) 2 F41-Azran bin Zainal Abidin PTM J48- Iskandar bin Kamarudin KPP (ET) 3 UNIT PERANCANGAN DAN PEMBANGUNAN (PP) J44- Azhar bin Untong PKP (ET) 1 J48-kosong J48- Rosliza binti Abdul Hamid KPP (ET) 4 J48-kosong J41- Semai Azura binti Seman PP J44 - kosong J44-kosong J44 - kosong Tarikh Kemaskini: 12 Mac 2012
    2. 2. BIL JAWATAN GRED NAMA PEGAWAI NO. SAMB TELEFON BIMBIT EMEL @CIAST.GOV.MY 1 PLV J52 En. Abu Sallehein bin Nordin 8360 019-6002849 abusallehein 2 PT(P/O) N17 Cik Nor Azirah binti Ab. Manaf 8362 012-2127930 nor.azirah 3 PAP N17 En. Shyamsul Ibrahim bin Ariffin 8363 013-7703099 shyamsul 4 Faks 8359 INFRASTRUKTUR 1 - RANGKAIAN 4 PLV J48 En. Muhammad bin Yusof 8361 019-3868529/ muhammad 016-3338242 5 PLV J44 En. Muhamad Hasnusi bin Hasim 8372 012-5993314 mhasnusi 6 PLV J44 Pn. Rodzidah Mohd Rodzi 8377 019-4565336 rodzidah 7 PLV J42 En. Mohd Ropi bin Abdullah 8371 012-3700179 mropi 8 PTM F41 En. Azran bin Zainal Abidin 8365 017-2994352 azran 9 PPLV J29 En. Ibrahim bin Jamaluddin 013-3818163 ibrahim.jamaluddin10 PPLV J29 En. Mohd Rafizie b. Rahaidir 019-9325405 mohdrafizie11 PPLV J17 En. Mohd Zaki bin Zakaria 8389 / 8402 012-5763429 mohdzaki12 Juruteknik J17 En. Gafaar bin Musar 019-3908939 gafaar13 Juruteknik J17 Pn. Zarina binti Kadirin 019-2089443 zarina INFRASTRUKTUR 2 – SISTEM14 PTM F48 Pn. Ruzaidah bt. Mansor 8364 019-2240074 ruzaidah15 PTM F44 Pn. Qamariatull Arifah bt. 8368 012-2872997 qamariatull Kamarudin16 PTM F41 Pn. Nor Azian bt. Ahmad 8370 012-6620882 nor.azian17 PTM F41 Pn Shazrina binti Roslan 8367 TIADA shazrina18 PTM F41 Cik Shadni Wardiah bt Shaharir @ 8369 012-500137 shadni Saharir E-TRAINING19 PLV J48 En. Wan Ahmad Jailani b. Wan 8379 019-2208252 jailani Ngah20 PLV J48 En. Norhisyam bin Dasuki 8380 019-7347511 norhisyam21 PLV J48 En. Iskandar bin Kamarudin 8381 019-5905033 iskandar22 PLV J48 Cik Rosliza binti Abdul Hamid 8382 012-3598649 rosliza23 PLV J44 En. Azhar bin Untong 8383 017-9401480 azhar.untong24 PLV J41 Pn. Semai Azura binti Seman 8385 019-9494491 semai.azura25 PPLV J36 Pn Rosilawati binti Mohd Ghazin 8376 012-2454435 rosilawati

    ×