Marketing Automation w iPresso

386 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
386
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
5
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Marketing Automation w iPresso

  1. 1. Marketing Automation Najbardziej kompleksowe, intuicyjne i skuteczne rozwiązanie klasy Marketing Automation. Podstawowy element skutecznej strategii i taktyki nowoczesnego marketingu i sprzedaży. Zarządzanie kontaktami Monitoring kontaktów Ocena kontaktów Programy i algorytmy marketingowe Integracja z Social Media, ePR i monitoringiem internetu
  2. 2. Marketing Automation Kontakty Zarządzanie kontaktami w Contact Manager iPresso: innowacyjne, intuicyjne. Wszystko, co potrzeba na jednym ekranie. Import i eksport baz kontaktów. Automatyczne gromadzenie kontaktów z wielu źródeł (m.in. landing page, formularze internetowe, import z zewnętrznych systemów). Koniec z topornymi listami i mozolnym dostępem do szczegółów! Do czego wykorzystywany jest iPresso Marketing Automation? Na przykład: O Pozyskiwanie nowych Klientów O Zautomatyzowana obsługa klientów i kontrahentów O Obsługa pracowników O Wykrywanie pożądanych zachowań z automatyczną reakcją O Automatyczne, spersonalizowane serwisy informacyjne O Szkolenia – tutoriale krok-po-kroku O Badania opinii
  3. 3. Marketing Automation Historia kontaktów W formie z szybkim porównywaniem działań związanych z konkretną osobą i monitoringiem zachowania. Historia pokazuje działania marketingowe wychodzące oraz czynności wykonane przez badany kontakt w formie linii czasu. W ten sposób prezentowane są wszelkie akcje odbywające się w ramach iPresso. Analityka działań na kontaktach W czasie, z podziałem na konkretne działania z możliwością szybkiego porównania wg kategorii, słów kluczowych a nawet pojedynczych kontaktów. Analityka i monitoring zachowania kontaktów Raportowanie wszelkich działań wykonywanych przez daną osobę (np. otwarcie e-maila, pobranie pliku, wejście na konkretną stronę www, wypełnienie ankiety itp.).
  4. 4. Marketing Automation Automatyczna ocena i wartościowanie kontaktów System obserwuje cechy oraz zachowania kontaktów i automatycznie nadaje punkty i prowadzi segmentację. Można ustawiać powiadomienia oraz uruchamiać konkretne zautomatyzowane działania w zależności od wartości poszczególnych kontaktów. Programy i algorytmy marketingowe Projektowanie Intuicyjne i kompleksowe tworzenie automatycznych programów marketingowych – przeciągnij i upuść!
  5. 5. Marketing Automation Wielokanałowa obsługa Programy marketingowe wykorzystują w iPresso: e-mailnig, smsy, powiadomienia głosowe, strony www, landing page, formularze internetowe, ankiety internetowe, pliki z materiałami do pobrania, internetowe biura prasowe, media społecznościowe. Raporty Automatycznie generowane raporty z przebiegu programów Marketing Automation. Powiadomienia Wysyłanie dowolnie ustawianych powiadomień (np. z sygnałami sprzedażowymi) e-mail, sms o dowolnej treści. Powiadomienia wysyłane są automatycznie we wskazanym momencie. Harmonogramy działań Generowanie harmonogramów kampanii i zaplanowanych działań w postaci wykresów Gantta z eksportem m.in. do PDF. Możliwość przypisywania działań uruchamianych automatycznie przez iPresso (np. e-mailing, publikacja informacji prasowej, publikacja postów).
  6. 6. Marketing Automation Więcej informacji również tutaj: http://ipresso.pl Kontakt w sprawie oferty: sales@ipresso.pl http://ipresso.pl/kontakt e-mail marketing ze śledzeniem kontaktów i szczegółowym raportowaniem. e-PR publikacja, dystrybucja, monitoring. Zarządzanie Social Media W jednym miejscu zarządzanie wieloma profilami, aplikacjami, raportami i zaangażowaniem. Monitoring mediów, internetu, portali społecznościowych, zachowania i cech kontaktów. Marketing Automation +marketing CRM kompleksowe i proste w użyciu potężne narzędzie tworzenia automatycznie działających programów marketingowych na małą i dużą skalę. Raportowanie on-line przyjazne, generowane automatycznie, eksportowane do dokumentów w formie zestawień i wykresów. iPresso to system zintegrowanego marketingu, który integruje w 1 miejscu m.in.

×