• Like
Marketing Automation w iPresso
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

Marketing Automation w iPresso

 • 84 views
Published

 

 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Be the first to comment
  Be the first to like this
No Downloads

Views

Total Views
84
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0

Actions

Shares
Downloads
4
Comments
0
Likes
0

Embeds 0

No embeds

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
  No notes for slide

Transcript

 • 1. Marketing Automation Najbardziej kompleksowe, intuicyjne i skuteczne rozwiązanie klasy Marketing Automation. Podstawowy element skutecznej strategii i taktyki nowoczesnego marketingu i sprzedaży. Zarządzanie kontaktami Monitoring kontaktów Ocena kontaktów Programy i algorytmy marketingowe Integracja z Social Media, ePR i monitoringiem internetu
 • 2. Marketing Automation Kontakty Zarządzanie kontaktami w Contact Manager iPresso: innowacyjne, intuicyjne. Wszystko, co potrzeba na jednym ekranie. Import i eksport baz kontaktów. Automatyczne gromadzenie kontaktów z wielu źródeł (m.in. landing page, formularze internetowe, import z zewnętrznych systemów). Koniec z topornymi listami i mozolnym dostępem do szczegółów! Do czego wykorzystywany jest iPresso Marketing Automation? Na przykład: O Pozyskiwanie nowych Klientów O Zautomatyzowana obsługa klientów i kontrahentów O Obsługa pracowników O Wykrywanie pożądanych zachowań z automatyczną reakcją O Automatyczne, spersonalizowane serwisy informacyjne O Szkolenia – tutoriale krok-po-kroku O Badania opinii
 • 3. Marketing Automation Historia kontaktów W formie z szybkim porównywaniem działań związanych z konkretną osobą i monitoringiem zachowania. Historia pokazuje działania marketingowe wychodzące oraz czynności wykonane przez badany kontakt w formie linii czasu. W ten sposób prezentowane są wszelkie akcje odbywające się w ramach iPresso. Analityka działań na kontaktach W czasie, z podziałem na konkretne działania z możliwością szybkiego porównania wg kategorii, słów kluczowych a nawet pojedynczych kontaktów. Analityka i monitoring zachowania kontaktów Raportowanie wszelkich działań wykonywanych przez daną osobę (np. otwarcie e-maila, pobranie pliku, wejście na konkretną stronę www, wypełnienie ankiety itp.).
 • 4. Marketing Automation Automatyczna ocena i wartościowanie kontaktów System obserwuje cechy oraz zachowania kontaktów i automatycznie nadaje punkty i prowadzi segmentację. Można ustawiać powiadomienia oraz uruchamiać konkretne zautomatyzowane działania w zależności od wartości poszczególnych kontaktów. Programy i algorytmy marketingowe Projektowanie Intuicyjne i kompleksowe tworzenie automatycznych programów marketingowych – przeciągnij i upuść!
 • 5. Marketing Automation Wielokanałowa obsługa Programy marketingowe wykorzystują w iPresso: e-mailnig, smsy, powiadomienia głosowe, strony www, landing page, formularze internetowe, ankiety internetowe, pliki z materiałami do pobrania, internetowe biura prasowe, media społecznościowe. Raporty Automatycznie generowane raporty z przebiegu programów Marketing Automation. Powiadomienia Wysyłanie dowolnie ustawianych powiadomień (np. z sygnałami sprzedażowymi) e-mail, sms o dowolnej treści. Powiadomienia wysyłane są automatycznie we wskazanym momencie. Harmonogramy działań Generowanie harmonogramów kampanii i zaplanowanych działań w postaci wykresów Gantta z eksportem m.in. do PDF. Możliwość przypisywania działań uruchamianych automatycznie przez iPresso (np. e-mailing, publikacja informacji prasowej, publikacja postów).
 • 6. Marketing Automation Więcej informacji również tutaj: http://ipresso.pl Kontakt w sprawie oferty: sales@ipresso.pl http://ipresso.pl/kontakt e-mail marketing ze śledzeniem kontaktów i szczegółowym raportowaniem. e-PR publikacja, dystrybucja, monitoring. Zarządzanie Social Media W jednym miejscu zarządzanie wieloma profilami, aplikacjami, raportami i zaangażowaniem. Monitoring mediów, internetu, portali społecznościowych, zachowania i cech kontaktów. Marketing Automation +marketing CRM kompleksowe i proste w użyciu potężne narzędzie tworzenia automatycznie działających programów marketingowych na małą i dużą skalę. Raportowanie on-line przyjazne, generowane automatycznie, eksportowane do dokumentów w formie zestawień i wykresów. iPresso to system zintegrowanego marketingu, który integruje w 1 miejscu m.in.