Your SlideShare is downloading. ×
0
iPresso dla rzecznika prasowego
iPresso dla rzecznika prasowego
iPresso dla rzecznika prasowego
iPresso dla rzecznika prasowego
iPresso dla rzecznika prasowego
iPresso dla rzecznika prasowego
iPresso dla rzecznika prasowego
iPresso dla rzecznika prasowego
iPresso dla rzecznika prasowego
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply

iPresso dla rzecznika prasowego

179

Published on

Narzędzie wspomagające codzienną pracę rzecznika prasowego.

Narzędzie wspomagające codzienną pracę rzecznika prasowego.

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
179
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

 • 1. Skup się na strategii i pomysłach, iPresso zajmie się resztą. Narzędzie pracy rzecznika prasowego
 • 2. Zarządzanie relacjami z mediami. o Zarządzanie kontaktami oraz analiza intensywności działań o Profesjonalna sekcja prasowa – internetowe biuro prasowe o Wsparcie powiadomieniami sms, voice i e-mail o Konferencje prasowe on-line „Wzrost zainteresowania materiałami oraz nawet o 50% większa frekwencja na konferencjach prasowych.”
 • 3. Pełen monitoring. „Szybka i przemyślana reakcja na negatywne zjawisko w mediach społecznościowych zatrzymuje lawinę i infekcję na kolejne media.” o Monitoring prasy, radia, telewizji o Monitoring Internetu (fora, serwisy informacyjne, blogi) o Monitoring mediów społecznościowych
 • 4. Cykl życia informacji prasowej. o Tworzenie informacji prasowych z akceptacją „na dwie ręce”. o Zarządzanie szkicami i pomysłami na komunikaty. o Publikacja bezpośrednio w systemach redakcyjnych mediów. o Spersonalizowana, targetowana dystrybucja przez e-mailing. o Zarządzanie szablonami. o Automatyczne generowanie listy follow-up oraz follow-up przez sms. o Raportowanie dostarczenia, odczytu e-maili oraz zliczanie kliknięć .
 • 5. Dostępność w terenie. „Dostęp do raportów z monitoringu i publikacja depeszy w agencji prasowej daje pełną gotowość w każdej sytuacji.” o Dostęp do całego systemu przez tablet*. o W pełni dotykowy system działający niezależnie do sprzętu i systemu operacyjnego. o Bezpieczne połączenie i uruchamianie działań bez względu na czas i miejsce. * Gwarantowana mobilność - tablet udostępniany jest w ramach abonamentu iPresso.
 • 6. Kilka mediów społecznościowych w 1 miejscu. o Dostęp do Facebook,Twitter iYouTube w poziomu iPresso. o Zarządzanie cyklem życia postów dzięki opóźnionej publikacji. o Pobieranie postów i komentarzy bezpośrednio do iPresso.
 • 7. Kontrola jakości. o Tworzenie anonimowych ankiet internetowych. o Zautomatyzowana, targetowana dystrybucja ankiet przez e-mailing. o Gromadzenie wyników badań w iPresso. o Analiza konwersji dostarczenia i wypełniania ankiet. „Można przeprowadzić ankietę po konferencji prasowej i zbadać opinię m.in. o jakości materiałów i jasności odpowiedzi.”
 • 8. Baza materiałów w 1 miejscu. o Archiwizacja informacji prasowych, grafik, zdjęć, dokumentów i innych materiałów. o Udostępnianie dziennikarzom wybranych materiałów przez sekcję dla mediów w serwisie internetowym. o Wygodny dostęp do materiałów przez wirtualny dysk sieciowy. o Zarządzanie uprawnieniami w ramach zespołu prasowego.
 • 9. Wsparcie PR Direct Marketing Lead Scoring Analiza i monitoring działań Zarządzanie reputacją MarketingAutomation Lead Nurturing Pełna mobilność Jedyne tak kompleksowe narzędzie dla marketingu i wsparcia sprzedaży. E-learnig marketingowy Centrum informacji marketingowej

×