Process inside In Media - We are Digital Company

320 views

Published on

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
320
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
5
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Process inside In Media - We are Digital Company

 1. 1. Budujeme digitálnu službu, nie len webstránku Náš digitálny princíp - Zjednodušovať Naše služby nezačínajú a nekončia na webovej stránke. Môžu začať vyhľadávačom a skončiť na pošte. To, čo robíme nie je o stránkach, ale o digitálnych službách. Aktuálne najlepší spôsob ako sprístupniť digitálne služby je cez web - no to sa môže zmeniť, a to skôr než by sme mohli čakať. Každú časť webu zjednodušujeme. Dôkaz našej aktivity väčšinou je, že približne 50% prvkov a obsahu vymažeme. Odpad zmizne a vtedy vieme, že stránka je prehľadná.
 2. 2. 5 pracovných návykov v In Medii
 3. 3. Asertivita “Asertivita je schopnosť, komunikačná zručnosť, primeraným spôsobom vyjadrovať svoje pocity, názory a potreby v interakcii s inými ľuďmi. Zahŕňa v sebe schopnosť komunikovať, súhlasiť, nesúhlasiť, žiadať, ale aj kritizovať bez manipulácie, agresivity alebo pasivity. Asertívny človek dokáže vyjadriť svoj názor a akceptovať názory ostatných, žije slobodne, a pritom neobmedzuje slobodu iných.” Zdroj: Wikipédia Dlho sme hľadali, ako vystihnúť spôsob komunikácie našej firmy. Či už interne alebo smerom ku klientom. S nasledujúcou definíciou sme sa stotožnili na 100% a zároveň nám určuje komunikačné pravidlá.
 4. 4. Agilný manažment Procesy, zmluvy a plány sú dôležitou súčasťou každého dobrého systému. No ich striktné dodržiavanie môže viesť k neflexibilite a k zbytočným komplikáciám, nehovoriac o horších výsledkoch a spokojnosti zákazníka. Našimi zásadami sú transparentnosť, odozva, okamžitá reakcia na zmeny a flexibilita. Rigidita je to najhoršie, čo sa môže kreatívnej firme stať. Preto v našich procesoch používame systémy projektového managementu ako Trello, Basecamp, Asana, či Roadmap. Pre efektívne fungovanie procesov je nutné minimalizovať rozsah vyrušenia (Roadmap, Trello), dostať všetky úlohy a nápady „na papier“ (Basecamp, Asana) a ujasniť si, aké sú ďaľšie kroky (Trello).
 5. 5. Výsledok je takmer vždy iný ako zadanie. Lepší. Zadanie Sme jednotkou na trhu v predaji kotlov, preto chceme od vás webovú stránku, ktorá bude jednotkou na trhu. Výsledok http://www.inmedia.im/protherm/ Úspešný B2B model Prehľadná štruktúra produktov, prvý oficiálny predaj kotlov cez internet na Slovensku a poradca pri výbere vhodného kotla. Súčasťou je i partnerská vernostná zóna a prístup ku mobilnej aplikácii pre správu nainštalovaných kotlov.
 6. 6. Sme zástupcovia užívateľov Užívateľov nezaujíma, ako kvalitne je aplikácia naprogramovaná, ani koľko času nad ňou programátori strávili. Užívatelia sú spokojní vtedy, keď používajú jednoduchú aplikáciu s dobrým UX/UI rozhraním, a to je presne to, čo robíme.
 7. 7. 4 základné zásady In Medie
 8. 8. User Experience Správny dizajn je uživateľsky prístupný. Budujeme produkty, ktoré sú tak prístupné, ľahko porozumiteľné a čitateľné ako to len ide. Ak musíme obetovať eleganciu - tak nech. Nebojíme sa očividného, neobjavujeme znova už objavené základné pravidlá, či princípy web dizajnu – staráme sa o pocit človeka využívajúceho naše dielo.
 9. 9. Nevyrábame štandard Priemer, štandard je pre nás málo. Spájame reálne potreby užívateľa s najmodernejšími technológiami, pretože len tak sa dá vyrobiť web, ktorý ľudí ohromí a poteší. HTML5, Responsive, Touchscreen ,...
 10. 10. Poznáme trend predtým, než sa trendom stane. Náš tím je zložený z ľudí, ktorí trendy nie len sledujú, ale ich aj vytvárajú. My a naše produkty sme vždy o krok (a sem tam aj rok) vpred. Juicy - Trendy
 11. 11. Chcem si niečo kúpiť. Chcem si niečo prečítať. Som konkurencia a som zvedavý. Som v autobuse a chcem si pozerať stránky cez mobil. Dôvody návštevy stránok sú rôzne. Ak vaša stránka návštevníka uspokojí a zapamätá si ju - vyhrali ste. Satisfaction
 12. 12. We work for
 13. 13. … and many more
 14. 14. Služba Rabatt spája reštaurácie s ich vernými zákazníkmi pomocou SMS marketingu. Reštaurácia si tak buduje databázu verných zákazíkov a na nich potom cieli svoje reklamné kampane. Našou úlohou bolo vytvoriť silný brand, webovú stránku a návrh pre správu kampane (Back-End). Rabatt
 15. 15. Fiddli je SaaS služba, ktorá poskytuje hudobníkom možnosť nahrať svoju nahrávku, ktorá im je následne poskytnutá späť, avšak už prejdená procesom Masteringu. Súčasťou webu je aj možnosť spätnej väzby pre opätoný remastering nahrávky. Našou úlohou bolo vytvorenie brandu spoločne s webovou stránkou a návrhom rozhrania pre správu užívateľových nahrávok.
 16. 16. Cieľ splnený. Zvýšenie obratu o 11% prvý týždeň po spustení. Náš team spolupracoval spoločne s teamom Skype na vývoji Skype Account rozhrania pre správu účtov platiacich užívateľov. Po nasadení sa po prvých 2 týždňoch zvýšil obrat o 11%. V súčasnosti je už služba plne funkčná a optimalizáciu si realizuje Skype vo svojej réžii. Boli sme súčasťou globálneho teamu, ktorý pracoval s metodológiou Scrum.
 17. 17. Najrozsiahlejšie dielo z dielne In Media. Najväčší výrobca svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorý zamestnáva viac ako 1.000 ľudí a predáva do 122 krajín po celom svete. Pôvodným zadaním bolo vytvorenie 3 webových stránok pre 3 brandy. V priebehu procesu tvorby sme počas 3 rokov vytvorili niekoľko mikrostránok a nových komunikačných konceptov: http://www.inmedia.im/oms/ Brandy: Unolux / Advanced / Elite LQS - metodológia hodnotenia svietidiel podľa rôznych parametrov, vhodná na porovnávania aj s konkurenčnými svietidlami. Ku LQS je vytvorená aplikácia na výpočet hodnoty LQS. Right Light – koncept, ktorého úlohou je pomôcť pri návrhu a tvorbe osvetľovacích sústav pre rôzne oblasti resp. segmenty trhu. Postupne sa jednotlivé oblasti aktualizujú.
 18. 18. MyBookery Tvorba vlastnej knižnice s motivačnou literatúrou. Možnosť nákupu za zvýhodnené ceny, zdielanie citátov medzi kamarátov a mnoho príjemných features na pozadí.
 19. 19. Web, Magnus, Pigeon – Newsletter system, JET, Digitálny servis
 20. 20. www.inmedia.im

×