IFS Staráme se o podnikání

651 views

Published on

Popis uživatelského rozhraní IFS/Enterprise Explorer, jeho hlavní výhody a přínosy.

Published in: Technology, Economy & Finance
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
651
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
8
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

IFS Staráme se o podnikání

 1. 1. IFS APPLICATIONS™ STARÁME SE O PODNIKÁNÍ
 2. 2. STARÁTE SE O Své PODNIKÁNÍ… ... nebo o svůj podnikový software? Nástroje, které používáme k zajištění chodu podniku mají zvyšovat naši produktivitu. Jenže příliš často trávíme spoustu času tím, že s těmito nástroji bojujeme. Proto IFS se svým důrazem na produktivitu uživatelů posouvá jednoduchou a intuitivní použitelnost o třídu výš. Takže se můžete více starat o podnikání a méně bojovat s technologiemi.
 3. 3. INTuITIvNÍ. EFEKTIvNÍ. ATRAKTIvNÍ. Kdy jste si naposledy četli manuál nebo absolvovali kurz před použitím samoobslužného odbavovacího terminálu na letišti? K podnikovým aplikacím IFS™ jednoduše přijdete a hned je můžete začít používat. I když doménově specifické znalosti nákupu, výroby a dalších oblastí budou vždy nezbytné, používání naší technologie je tak snadné jako prohlížení webu nebo ovládání iPhonu. Jednoduché a účinné nástroje pro navigaci, vyhledávání, a provádění akcí odstraňují největší polykače času při používání podnikového softwaru. V kombinaci s atraktivním designem tak máme aplikaci, která v uživatelích vyvolává nadšení místo frustrace.
 4. 4. Aplikace IFS s programem IFS Enterprise Explorer, přitažlivým designem a známými, intuitivními nástroji naprosto eliminují potřebu učit se v systému pohybovat a ovládat jej.
 5. 5. PřI vyhLEDÁvÁNÍ SE NEbuDETE CÍTIT jAKO v DObě TEMNA Jednou z vrcholně frustrujících věcí při používání podnikového softwaru je snaha něco najít na obrovském množství obrazovek a polí pro zadání dotazů. Člověk se přitom cítí jako na webu před Googlem, kdy jste mohli něco najít pouze za předpokladu, že jste už věděli, kde to je. Proto IFS jako první uvedla integrované vyhledávání v podnikových aplikacích, s nímž je hledání podnikových dat stejně snadné jako používání Googlu. Tento vyhledávač je v sadě IFS Applications integrován bez jakéhokoli příplatku a poskytuje cílené, efektivní výsledky vyhledávání, jimž se samostatný nástroj nevyrovná. S nástrojem IFS Enterprise Application Search je vyhledávání v aplikacích IFS stejně snadné jako používání vyhledávače Google. Výsledky jsou řazeny podle relevance a mohou být snadno seřazeny podle kategorií, což pomůže uživatelům zorientovat se ve velkém množství výsledků. Bezpečnostní prvky IFS zaručují, že výsledky vyhledávání budou obsahovat pouze ty informace, které je uživatel oprávněn prohlížet.
 6. 6. IDEÁLNÍ PRO „NALéhAvé“ SITuACE Nové metody spolupráce využívající digitální lístečky s poznámkami usnadní uživatelům hledání, sdílení a využívání strukturovaných a nestrukturovaných informací. Podniková data všichni vidí v relevantním kontextu, místo aby se ztrácela v e-mailových schránkách jednotlivých pracovníků. Vidět všechna relevantní data – včetně dokumentů připojených k záznamu – je jednodušší než kdy dříve. Sdílení myšlenek a komentářů s kolegy je intuitivní. Aplikace IFS vždy pracovaly se strukturovanými procesy, daty a pracovními postupy, ale teď je interakce plynulejší a méně formální.
 7. 7. Sdílení nestrukturovaných dat, jako jsou odkazy, obrázky a další soubory, je nyní stejně snadné jako přilepit na jakýkoli záznam lístek s poznámkou. Předávání úkolů tam a zpět je stejně snadné jako odeslání e-mailu nebo přidání úkolu na seznam úkolů kolegy.
 8. 8. NAvIgACE bEz TÁPÁNÍ Když přijde na používání softwaru, nesporně platí dvě věci – je jednodušší rozpoznávat než si pamatovat a každý ví, jak používat webový prohlížeč. Podnikový software však bohužel od uživatelů často vyžaduje, aby si toho o jeho rozhraní spoustu pamatovali. Aplikace IFS to mění tím, že fungují stejně jako webový prohlížeč. Uživatelé rozpoznají navigaci pomocí hypertextových odkazů, používání oblíbených položek, šipky zpět a dalších nástrojů, které jim pomohou se zorientovat.
 9. 9. Podnikové aplikace IFS můžete procházet stejně snadno jako web. Inovativní nástroje, například vizuální funkce Poslední obrazovky, pomohou uživatelům nepřestat se orientovat při multitaskingu či práci s velkými objemy informací.
 10. 10. OSObNÍ PřÍSTuP Každý pracuje trošku jinak, a proto aplikace IFS umožňují přizpůsobit uživatelskou zkušenost potřebám jednotlivce i prostředí, kde se používají. Začínající uživatelé mohou začít s jednoduchým, minimalistickým vzhledem a přidávat další funkce a prvky obrazovky, jak se bude úroveň jejich dovedností zvyšovat. Aplikace IFS se dají používat s minimem zobrazených nástrojů kvůli úspoře místa na obrazovce malých notebooků a ultramobilních PC. Uživatelé s většími displeji mohou využít práci s více okny a udržovat souběžně viditelných více nástrojů a souvisejících informací.
 11. 11. Díky běhu ve webovém prostředí a používání hypertextových odkazů pro veškerou navigaci umožňují aplikace IFS snadno propojit externí zdroje odkudkoli přímo na správnou stránku a data v aplikaci. Dobrým příkladem toho, jak se webové zdroje stanou přirozenou součástí zkušenosti z aplikací IFS, je IFS Virtual Map. zPRACOvÁNÍ INFORMACÍ z vÍCE zDROjŮ Jednou věcí, díky které je web tak úspěšný, je jednoduchost, s jakou lze propojovat obsah a aplikace z různých zdrojů. Sada IFS Applications rozšiřuje tuto výhodu na podnikové aplikace a obsahuje IFS Virtual Map™. Jedná se o mash-up aplikací IFS a služby Microsoft Bing™ Maps, v němž lze vizualizovat jakoukoli polohovou informaci. Je to zvlášť užitečný nástroj pro firmy s mobilními pracovníky, které potřebují efektivně graficky vizualizovat podniková data.
 12. 12. STAREjTE SE O Své PODNIKÁNÍ … … a ne o podnikový software. Zatímco byznys je čím dál složitější, software by měl být čím dál jednodušší. Protože všichni na sebe bereme víc práce a zastáváme v našich organizacích více úloh, software, který používáme, nám musí umožňovat naučit se nové podnikové funkce s minimálním zaškolením. Software nás musí posouvat vpřed, a ne nám překážet.
 13. 13. VÍCEMÍSTNÉ KOMPLEXNÍ MRO PLÁNOVÁNÍ PLÁNOVÁNÍ SPRÁVA VOZOVÉHO S OMEZENÝMI PARKU ZDROJI INTEGRACE VÝROBA PODLE eFAKTURA AUTOMATIZOVANÉHO PROJEKTU PROCESU SAMOOBSLUŽNÝ PROJEKTOVÉ KONSTRUKCE PLÁNOVÁNÍ PLÁNOVÁNÍ & ŘÍZENÍ ROZPOČTU PORTÁL VÝKAZNICTVÍ NA ZAKÁZKU POPTÁVKY ALOKACE ZDOJŮ VÝROBA, ŘÍZENÍ SERVISNÍCH ŘÍZENÍ PRODEJNÍCH PREVENTIVNÍ CASH FLOW NÁBOR KONFIGURACE, FAKTURACE SMLUV SMLUV ÚDRŽBA MONTÁŽ NA ZAKÁZKU VZDĚLÁVÁNÍ & SERVIS ŘÍZENÍ ZÁKAZNICKÉ PRACOVNÍ ŘEŠENÍ PRO ZÁVAZKY CERTIFIKACE DÁVKOVÁ VÝROBA U ZÁKAZNÍKA SUBDODÁVEK HARMONOGRAMY OBJEDNÁVKA SPOLUPRÁCI ZAMĚSTNANCE CELKOVÁ DODÁVKA PODLE OPAKOVANÁ POHLEDÁVKY ŘÍZENÍ ŠKOLENÍ CALL CENTRUM ŘÍZENÍ RIZIK PRODEJ VÝKONNOST OSOBNÍ PORTÁL PROJEKTU VÝROBA ZAŘÍZENÍ MOBILNÍ & ŘÍZENÍ VÝDAJŮ PRODEJNÍ PROJEKTOVÉ VÝROBNÍ DODAVATELSKÉ MAJETEK ZMĚNOVÉ ŘÍZENÍ MĚŘENÍ ZAŘÍZENÍ BEZDRÁTOVÉ ZAMĚSTNANCE KONFIGURÁTOR PLÁNOVÁNÍ OBJEDNÁVKA HARMONOGRAMY SLUŽBY ČAS & INTERNETOVÝ SPRÁVA DAT ROZPOČET SLEDOVÁNÍ KONSOLIDACE NÁKLADY NÁKUP ŘÍZENÍ UDÁLOSTMI DOCHÁZKA OBCHOD MAJETKU PROJEKTU ZAŘÍZENÍ SYSTÉMOVÁ PRODEJ & PROJEKTOVÉ DÍLENSKÉ ŘÍZENÍ HLAVNÍ KNIHA MZDY PDM KONFIGURACE SKLAD ZAŘÍZENÍ INTEGRACE & MARKETING ŘÍZENÍ VÝROBY WEB SLUŽBY IFS IFS IFS IFS IFS IFS IFS IFS IFS PODPORA FINANCE LIDSKÉ ZDROJE PRODEJ A SLUŽBY INŽENÝRSTVÍ PROJEKTY VÝROBA DISTRIBUCE ÚDRŽBA PODNIKÁNÍ VÝKONNOST PRAVIDLA OBCHODNÍ SPRÁVA SPRÁVA ŘÍZENÍ ŘÍZENÍ PODNIKOVÉ PODNIKU ÚČTOVÁNÍ REPORTING EKOLOGICKÉ STOPY DOKUMENTŮ JAKOSTI POŽADAVKŮ MODELOVÁNÍ IFS FOUNDATION1™ – TECHNOLOGIE A ARCHITEKTURA
 14. 14. IFS APPLICATIONS PRužNé řEšENÍ PRO úSPěšNé PODNIKÁNÍ
 15. 15. www.IFSWORLD.com TENTO DOKUMENT MŮŽE OBSAHOVAT PROHLÁŠENÍ O MOŽNÉ BUDOUCÍ FUNKČNOSTI SOFTWAROVÝCH PRODUKTŮ A TECHNOLOGIÍ SPOLEČNOSTI IFS. TAKOVÁ PROHLÁŠENÍ O BUDOUCÍ FUNKČNOSTI JSOU POUZE PRO INFORMAČNÍ ÚČELY A NESMÍ BÝT VYKLÁDÁNA JAKO ŽÁDNÝ ZÁVAZEK NEBO ZÁRUKA. IFS A NÁZVY PRODUKTŮ IFS JSOU OCHRANNÉ ZNÁMKY SPOLEČNOSTI IFS. JMÉNA SPOLEČNOSTÍ A PRODUKTŮ ZMÍNĚNÁ V TOMTO DOKUMENTU MOHOU BÝT OCHRANNÝMI ZNÁMKAMI PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. IFS AB© 2010

×