IFS APPLICATIONS™ PRO


PROJEKTOVĚ
ŘÍZENOU VÝROBU
2  IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ
PRO AGILNÍ PODNIK
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
OPAKUJÍCÍ SE
VÝROBA NA S...
IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ  3
FLEXIBILNÍ, UŽIVATELSKY PŘÍJEMNÝ SOFTWARE
PRO VŠECHNY VAŠE ...
4  IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ
          SKUTEČNÁ ALTERNATIVA
         t...
IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ  5
PRO AGILNÍ VÝROBCE
   MAnUFActURERS
 PROJEKTOVĚ     ...
6  IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ
          REAKCE
          NA PŘÍLEŽITO...
IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ  7
 SPOLUPRÁCE
 A KONTROLA KVALITY
Outsourcing	výroby,	ať	už	m...
O SOFTWARU IFS APPLICATIONS
IFS (OMX STO: IFS), globální dodavatel podnikových aplikací, poskytuje ERP řešení, kte-
rá umo...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

IFS Aplikace pro projektově řízenou výrobu

730 views

Published on

Flexibilní, uživatelsky příjemný software pro všechny vaše potřeby v oblasti výroby.

Published in: Economy & Finance, Technology
0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
730
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

IFS Aplikace pro projektově řízenou výrobu

 1. 1. IFS APPLICATIONS™ PRO PROJEKTOVĚ ŘÍZENOU VÝROBU
 2. 2. 2 IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ PRO AGILNÍ PODNIK ZAKÁZKOVÁ VÝROBA OPAKUJÍCÍ SE VÝROBA NA SKLAD ZAKÁZKOVÝ VÝVOJ KONFIGURACE NA OBJEDNÁVKU PROJEKTOVĚ ŘÍZENÁ VÝROBA UŽIVATELSKY PŘÍJEMNÝ SOFT WARE VYŠŠÍ PRODUKTIVITA ORIENTACE NA ÚKOLY
 3. 3. IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ 3 FLEXIBILNÍ, UŽIVATELSKY PŘÍJEMNÝ SOFTWARE PRO VŠECHNY VAŠE POTŘEBY V OBLASTI VÝROBY Vyrábíte na zakázku? Nebo na sklad? Zahrnuje vaše výroba procesy vývoje nebo konfigurace na zakázku? Váš podnik může klidně kombinovat několik režimů výroby v závislosti na požadavcích zákazníka nebo trhu. S IFS Applications™ získáte schopnost účelně zvládat své výrobní požadavky, ať jsou vaše potřeby jakékoli – a bez ohledu na budoucí vývoj vašeho podnikání. Aplikace IFS jsou složeny z komponent a postaveny na architektuře orientované na služby, při jejich vývoji jsme kladli důraz na vysokou úroveň použitelnosti a produktivity. Jsou intuitivní a orientované na úkoly, obsahují integrovanou funkčnost podnikového vyhledávání, umožňují vkládat multimediální poznámky a podporují přímé zobrazování běžných typů souborů jako Microsoft® Word® a Excel®.
 4. 4. 4 IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ SKUTEČNÁ ALTERNATIVA thE REAl AltERnAtIVE IFS má více než čtvrt století zkušeností v oboru ERP, SMÍŠENÝ-REŽIM? takže dobře ví, že nejdůležitější „tradicí“ ve výrobě Ať vaše operace popisuje jakákoli třípísmenná je změna – často rychlá, radikální změna. Proto zkratka (MTO, ATO, CTO, ETO atd.), aplikace IFS napomáhají změnám při zachování IFS Applications vám dá vše pevně pod kontrolu. kontroly a bez ohledu na to, jaký režim – nebo režimy – Aplikace IFS umožňují řídit celý proces výroby vaše firma používá. dodavatelského řetězce včetně plánování a provádění operací. ŘÍKÁTE SI NĚKDY… PROJEKTOVĚ ŘÍZENÉ? … jaké by to bylo mít naprostou kontrolu Funkčnost projektového řízení nabízí jedinečné nad náklady a časem souvisejícím s vašimi možnosti. Její pomocí můžete zachytit veškeré výrobními projekty? činnosti související s určitým projektem včetně … jaký rozdíl by to pro vaši firmu znamenalo, nákupů, nákladů, výroby, dokladů a dodávek. kdyby při odpovědi na žádost o nabídku Kromě toho integrace s financemi umožňuje mohla přijímat téměř okamžitá – a přesná – identifikovat problémy v průběhu projektu, abyste rozhodnutí? mohli reagovat na změny podmínek. Díky tomu … jaké by to bylo, kdybyste mohli hladce můžete změny provádět včas, místo abyste se snažili komunikovat s různými dceřinými dohnat dřívější události. společnostmi – ať jsou ve stejném městě Aplikace IFS jsou koncipovány pro projektově nebo na druhém konci světa? A stejně orientovaná odvětví, a proto představují jedinou hladce komunikovat i s dodavateli, partnery skutečnou alternativu pro výrobce, kteří potřebují a zákazníky? být schopni přizpůsobovat se změnám trendů, trhů … kolik byznysu byste mohli získat, kdybyste a přístupů. nabízeli plnou podporu a služby týkající se M A N U FA ODE životního cyklu? … POTOM UVAŽUJTE O IFS APPLICATIONS M CT D U MTO RI XE NG ATO MI CTO IFS SE PŘIBLIŽUJE ZÁKAZNÍKŮM ETO Jedno místo nebo více míst. Místní. Národní. Regionální. Globální. Rostoucí nebo konsolidující. Ať jste kdekoli, P R O J E C T ať vaše společnost používá jakýkoli režim výroby, IFS je vám nablízku a poskytuje pružné ERP řešení, které zvýší návratnost vašich investic.
 5. 5. IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ 5 PRO AGILNÍ VÝROBCE MAnUFActURERS PROJEKTOVĚ CRM/ PLÁNOVÁNÍ VÝVOJ ŘÍZENÍ DODAV. PRODEJ & VÝROBA MARKETING POPTÁVKY PRODUKTŮ ŘETĚZCE DODÁVKY ŘÍZENÁ VÝROBA ŘÍZENÍ PODNIKOVÉ VÝKONNOSTI VÝROBNÍ STRATEGIE Výroba na sklad Montáž na zakázku Konfigurace na zakázku Projektová výroba Výroba na zakázku Konstrukce na zakázku Outsourcing Štíhlá výroba ŘÍZENÍ ŽIVOTNÍCH CYKLŮ PRODUKTŮ CAD konektory Vývoj produktů Výrobní inženýrství Náklady APLIKAČNÍ Správa produktových dat Uvádění nových produktů Shoda s předpisy Určování ceny ŘEŠENÍ SPRÁVA ZÁKAZNÍKŮ ŘÍZENÍ DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE Prodej a marketing Prodej a dodávky Plánování prodeje a provozu Řízení kapacity Spolupráce na prognózování Přísliby objednávek Plánování a simulace předlohy Nákup Analýzy zákazníků Prodejní servis Vícemístné plánování Výroba PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ Projektové plánování Struktura rozpisu práce Projektové účtování Průběžné příjmy Odhady Plánování prostředků Rozpočtování a předvídání Uznávání Finance & e-fakturace Lidské zdroje PODPŮRNÉ Údržba Řízení zásob PROCESY Řešení spolupráce Řízení kvality Správa dokumentů Osobní portály IFS Applications vám umožní řídit budoucnost, nejen minulost. Dávají vám potřebnou agilnost pro kontrolu nákladů, hotovosti, rizika, času a zdrojů – bez ohledu na změny podmínek – a přispívají k úspěchu vašich výrobních projektů.
 6. 6. 6 IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ REAKCE NA PŘÍLEŽITOSTI Když máte všechna data uložena v jediné apli- ztráty na základě údajů z podnikových aplikací kaci, můžete přesně vidět, kolik stojí která část ukáže, že by projekt nebyl ziskový. Protože se doba projektu a kde jste vydělali. Takže pokaždé, když pro uvedení produktu na trh – a doba produktu na dostanete žádost o nabídku, můžete reagovat trhu – neustále zkracuje, možnost vybrat si ziskové přesněji a s větší důvěrou – nebo se o zakázku projekty a plnit sliby je rozhodující pro úspěch, vůbec neucházet, protože vám analýza zisku/ zejména v případě smluvních výrobců. Pracovníci, kteří nás přijeli školit a připravit Po poslední inventuře před implementací implementaci, byli skvělí. Ukázali se v nejlep- aplikací IFS jsme museli odepsat 250 000 ším, pracovali dlouho a velmi intenzivně, aby dolarů. Za první rok, kdy jsme používali IFS, vyřešili problémy a zajistili splnění cílů projektu. jsme odepsali 2 000 dolarů a za poslední rok A protože jsme v průběhu celého procesu jen asi 80 dolarů! pracovali se stejnými lidmi, nic jsme nemuseli TODD PACIFIC SHIPYARDS (USA) vysvětlovat dvakrát. To vše pomohlo zajistit, aby implementace proběhla naprosto hladce Celkově mám ze sítě partnerů společnosti IFS a efektivně. velmi dobrý dojem. Partneři hezky doplňují COSALT INTERNATIONAL (UK) funkčnost a odbornost IFS, poskytují kompletní řešení šité na míru našim specifickým Máme nyní plánovací nástroj, se kterým se požadavkům. snáz pracuje a který nám dává jasný přehled WILLAMETTE VALLEY CO. (USA) o našich operacích. Díky otevřenosti apli- kací IFS můžeme snáz přistupovat k datům Líbila se nám možnost koupit jen ty moduly, z různých zdrojů, což je pro přesné prognózy které jsme potřebovali, a další moduly dokoupit naprostá nezbytnost. později podle potřeby. Také na nás udělalo CLOETTA FAZER (SKANDINÁVIE) velký dojem uživatelské rozhraní a technologic- ká úroveň IFS. Technologie je kvalitní a IFS jasně pochopila HEAVEN HILL DISTILLERIES (USA) potřeby naší firmy. DONGWHA FIBREBOARD (MALAJSIE)
 7. 7. IFS APPLICATIONS – PRUŽNÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ 7 SPOLUPRÁCE A KONTROLA KVALITY Outsourcing výroby, ať už místní nebo národní, nearshore nebo offshore, vždy představoval způsob, jak se vyhnout vysokým nákladům v počátcích podnikání a urychlit uvedení produktu na trh. Vyvstává s ním ale řada jiných problémů týkajících se spolupráce a kontroly kvality. Díky B2B portálům, které jsou nedílnou součástí aplikací IFS, už spolupráce nepředstavuje problém. Všechny zúčastněné strany mohou prohlížet relevantní data pomocí webového rozhraní a sledovat pokrok. A co je ještě důležitější, dokumenty, které je třeba schva- lovat, jsou okamžitě k dispozici a lze je elektronicky revidovat a podepisovat. Přísnější řízení verzí snižuje chybovost a riziko, že je v oběhu několik verzí stejného dokumentu. Aplikace IFS vám také umožňují zhodnotit vaše výrobní procesy. Které by měly být outsourcovány do ciziny? Jakou přidanou hodnotu bude mít jejich zachování „doma“? V aplikaci jsou k dispozici všechna data, která potřebujete k posouzení výrob- ních strategií, takže můžete dělat přesné odhady, a nemusíte hádat. V  IFS Applications začíná řízení kvality nástrojem Business Modeler, který umožňuje společnostem mapovat a optimalizovat procesy v grafickém modelu. To usnadňuje prokázání shody s platnými normami a zvyšuje transparentnost. Lze kontrolovat milníky a je lépe vidět, kde je v průběhu projektu třeba upravit procesy. Kompo- nenta řízení kvality kromě toho umožňuje definovat plány kontrol, pokyny pro testování a inspekce a umožňuje vytvářet grafy statistického procesního řízení.
 8. 8. O SOFTWARU IFS APPLICATIONS IFS (OMX STO: IFS), globální dodavatel podnikových aplikací, poskytuje ERP řešení, kte- rá umožňují organizacím rychle reagovat na změny trhu. Tato řešení umožňují účinněji používat zdroje k dosažení lepší výkonnosti podniku a konkurenční výhody. Společnost IFS byla založena v roce 1983 a má 2 600 zaměstnanců po celém světě. S IFS Applications™, které jsou nyní v sedmé generaci, byla IFS průkopníkem kom- ponentově založeného ERP softwaru. Komponentová architektura poskytuje řešení, která lze snáz implementovat, provozovat a aktualizovat. IFS Applications je k dispozici v 54 zemích a ve více než 20 jazycích. Má přes 600 000 uživatelů v sedmi klíčových vertikálních sektorech: letectví a obra- ně, automobilovém průmyslu, výrobě, zpracovatelském průmyslu, stavebnictví, řízení služeb, maloobchodu a velkoobchodní distribuci, v technických službách a telekomu- nikacích. IFS Applications poskytuje rozšířenou funkčnost ERP včetně CRM, SCM, PLM, CPM, správy podnikového majetku a MRO. Pokud máte zájem o další informace, pošlete e-mail na info.czech@ifsworld.com, kontaktuj- te některou z našich regionálních kanceláří, nebo navštivte náš web: www.IFSWORLD.com. AMERIKA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . +1 888 437 4968 ARGENTINA, BRAZÍLIE, KANADA, MEXIKO, SPOJENÉ STÁTY ASIE A TICHOMOŘÍ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . +65 63 33 33 00 AUSTRÁLIE, INDONÉSIE, JAPONSKO, MALAJSIE, NOVÝ ZÉLAND, FILIPÍNY, ČLR, SINGAPUR, THAJSKO EVROPA A STŘEDNÍ ASIE . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . +48 22 577 45 00 BALKÁNSKÉ ZEMĚ, ČESKÁ REPUBLIKA, GRUZIE, MAĎARSKO, IZRAEL, KAZACHSTÁN, POLSKO, RUSKO A SPOLEČENSTVÍ NEZÁVISLÝCH STÁTŮ, SLOVENSKO, TURECKO, UKRAJINA STŘEDNÍ EVROPA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . +49 9131 77 340 RAKOUSKO, BELGIE, NĚMECKO, ITÁLIE, NIZOZEMSKO, ŠVÝCARSKO ZÁPADNÍ EVROPA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .+44 1494 428 900 FRANCIE, PORTUGALSKO, ŠPANĚLSKO, VELKÁ BRITÁNIE BLÍZKÝ VÝCHOD A AFRIKA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . +9714 390 0888 INDIE, JIŽNÍ AFRIKA, SRÍ LANKA, SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY SKANDINÁVIE . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .+46 13 460 4000 DÁNSKO, NORSKO, ŠVÉDSKO FINSKO A POBALTÍ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .+358 102 17 9300 ESTONSKO, FINSKO, LOTYŠSKO, LITVA www.IFSWORLD.com TENTO DOKUMENT MŮŽE OBSAHOVAT PROHLÁŠENÍ O MOŽNÉ BUDOUCÍ FUNKČNOSTI SOFT WAROVÝCH PRODUKTŮ A TECHNOLOGIÍ SPOLEČNOSTI IFS. TAKOVÁ PROHLÁŠENÍ O BUDOUCÍ FUNKČNOSTI JSOU POUZE PRO INFORMAČNÍ ÚČELY A NESMÍ BÝT VYKLÁDÁNA JAKO ŽÁDNÝ ZÁVAZEK NEBO ZÁRUKA. IFS A NÁZVY PRODUKTŮ IFS JSOU OCHRANNÉ ZNÁMKY SPOLEČNOSTI IFS. NÁZVY SKUTEČNÝCH SPOLEČNOSTÍ A PRODUKTŮ ZMÍNĚNÉ V TÉTO ZPRÁVĚ MOHOU BÝT OCHRANNÝMI ZNÁMKAMI PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. IFS AB © 2010

×