Your SlideShare is downloading. ×
0
Struktura e ministrisë së zhvillimit urban dhe turizmit ne shtetin shqiptar 2013 - ......
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply

Struktura e ministrisë së zhvillimit urban dhe turizmit ne shtetin shqiptar 2013 - ......

118

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
118
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

  • 1. MINISTRI ZËVENDËSMINISTRI KABINETI SEKRETARI I PËRGJITHSHËM STRUKTURA E MINISTRISË SË ZHVILLIMIT URBAN DHE TURIZMIT SKEMA 1 DREJTORIA E PËRGJITHSHME E ZHVILLIMIT URBAN DREJTORIA E ZHVILLIMIT TË TERRITORIT SEKTORI I PLANIFIKIMIT KOMB TË INTEGRUAR & STRATEGJIK SEKTORI I PLANIFIKIMIT RAJONAL & VENDOR DREJTORIA E KONTROLLIT TË TERRITORIT, STANDARTEVE & ANTIKORRUPSIONIT DREJTORIA E PËRGJITHSHME E ZHVILLIMIT TË TURIZMIT DREJTORIA E POLITIKAVE & PLANIFIKIMIT TË TURIZMIT SEKTORI I PLANIFIKIMIT TË TURIZMIT SEKTORI I ZHVILLIMIT TË PRODUKTIT SEKTORI I INFORAMCIONIT & STATISTIKAVE DREJTORIA E STANDARTEVE, CILËSISË & JETËSIMIT TË PRIORITETEVE SEKTORI I LIÇENCIMIT & STANDARTIZIMIT SEKTORI I MONITORIMIT & JETËSIMIT TË PRIORITETEVE DREJTORIA E PËRGJITHSHME E SHËRBIMEVE MBËSHTETËSE DREJTORIA E AUDITIMIT TË BRENDSHËM SEKTORI I ADMINISTRIMIT TË TOKËS SEKTORI I KONTROLLIT TË ZHV URB E ZON TUR & JETËS TË PRIORIT SEKTORI I LIÇEN, STANDART URB & ANTIKORRUPSIONIT DREJTORIA E NDËRT INFORM & LEGALIZIMIT SEKTORI I NDËRT INFORM & LEGAL SEKTORI I URB TË ZON INFORM DREJTORIA E SHËRBIMEVE URBANE & STREHIMIT SEKTORI I INFRASTRUKTURËS SEKTORI I BANESAVE SEKTORI I MBETJEVE TË NGURTA DREJTORIA E MARKETINGUT & PROMOCIONIT TURISTIK SEKTORI I MARKETINGUT SEKTORI I SHËRBIMEVE TURISTIKE DREJTORIA JURIDIKE DREJTORIA E SHËRBIMEVE TË BRENDSHME SEKTORI I BURIMEVE NJERËZORE SEKTORI I REDAKTIMIT GJUHËSOR & ARKIV - PROTOKOLLIT SEKTORI I SHËRBIMEVE TË PËRGJITHSHME DREJTORIA E KOMUNIKIMIT SEKTORI I TEKNOLOGJISË SË INFORMACIONIT SEKTORI I KOMUNIKIMIT DREJTORIA E FINANCËS SEKTORI I BUXHETIT & STATISTIKËS SEKTORI I PROKURIMEVE DREJTORIA E INTEGRIMIT, MENAXHIMIT TË FONDEVE IPA, PROJEKTEVE & FINANCIMEVE TË HUAJA SEKTORI I INTEGRIMIT & MENAXHIMIT TË FONDEVE IPA SEKTORI I KOORD & NDJEKJ SË PROJEKT & FINANCIMEVE TË HUAJA SEKTORI I FINANCËS

×