Agjencia Kombetare e Bregdetit dhe Agjencia Kombetare e Turizmit kane pergatitur nje fletepalosje me informacione te pergj...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Agjencia Kombetare e Bregdetit dhe Agjencia Kombetare e Turizmit kane pergatitur nje fletepalosje me informacione te pergjithshme, qe mund te jene te dobishme per pushuesit gjate sezonit veror 2014

1,999 views
1,833 views

Published on

Published in: Travel
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,999
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

×