Debates

1,264 views
1,220 views

Published on

employer brand and students

Published in: Education, Business, Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,264
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
251
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Debates

  1. 1. В період “війни за таланти” компаніям доводиться “боротися” не лише з конкурентами, але й зі студентами та молодими спеціалістами, чиї вимоги часто невиправдано завищені.
  2. 2. Фахівці в галузі управління та розвитку персоналу стверджують, що талант лишатиметься найважливішим корпоративним ресурсом найближчі 20 років. За даними дослідження компанії PRAVDA Research, розрізненні очікування є ключовою проблемою між працедавцями та студентами.
  3. 3. Що впливає на вибір місця роботи молодою людиною? Аналізуючи досвід членів AIESEC в Україні, можна зробити висновок, що одним із центральних моментів є імідж компанії як роботодавця. Саша Загнибіда, Віце-президент з корпоративних зв'язків AIESEC в Україні
  4. 4. Мета заходу В ході відкритої та конструктивної дискусії визначити невідповідності в очікуваннях роботодавців та студентів одне від одного, котрі часто заважають компаніям залучати молодих талановитих співробітників, а студентам – успішно розпочинати кар’єру.
  5. 5. Оригінальні запрошення в форматі job announcement
  6. 6. Нові медіа стають все більш популярними серед молоді. Молодіжна аудиторія постійно “висить” в Інтернеті, вишукує можливості та спілкується. В “ЄМП- Україна” ми вже давно використовуємо соціальні мережі Facebook та ВКонтакті як для спілкування по проектах організації, так і для неформального. І можна сказати із впевненістю, що блоги викликають більше довіри, ніж корпоративні сайти та інші джерела інформації. Саша Андрусик Почесний президент “Європейський молодіжний парламент - Україна”
  7. 7. Переважна більшість членів AIESEC в Україні – активні користувачі нових медіа. Багато хто має блоги, більшість проектів анонсуються та обговорюються ВКонтакті. Комунікація в new media ефективна, зручна та дозволяє охопити велику кількість молодих людей. Слава Лисак Президент Національного комітету AIESEC В Україні, 2007-2008
  8. 8. New media relations http://uadebates.blogspot.com

×