Your SlideShare is downloading. ×
Internship vertetim
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
419
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

  • 1. v.vVËRTETIM PËR MBARIMIN E PUNËS PRAKTIKEPRACTICE COMPLETITION CERTIFICATENë të cilën vërtetohet se studenti/ja:It’s thereby confirmed that the student:në këtë organizatë e ka mbaruar punën praktikehas completed his/her practice in our organizationduke filluar prej _____________deri më___________________starting from untilVlerësim për punën praktike të kryer të studentit/Evaluation of the performance of the apprentice:Universiteti i Europës JuglindoreQendra për KarrierëIlindenska bb, ndërtesa 4001200 Tetovë, R. Maqedonisë+389 44 356 088+389 44 356 189careercentre@seeu.edu.mk(Emri i organizatës dhe adresa/Name of the organization and address)Vendi dhe data e lëshimit:Place and date of issue:Përfaqësuesi i organizatës:Company representative:

×