Internship vertetim
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

Internship vertetim

on

  • 433 views

 

Statistics

Views

Total Views
433
Views on SlideShare
433
Embed Views
0

Actions

Likes
0
Downloads
0
Comments
0

0 Embeds 0

No embeds

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Adobe PDF

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
  • Full Name Full Name Comment goes here.
    Are you sure you want to
    Your message goes here
    Processing…
Post Comment
Edit your comment

Internship vertetim Internship vertetim Document Transcript

  • v.vVËRTETIM PËR MBARIMIN E PUNËS PRAKTIKEPRACTICE COMPLETITION CERTIFICATENë të cilën vërtetohet se studenti/ja:It’s thereby confirmed that the student:në këtë organizatë e ka mbaruar punën praktikehas completed his/her practice in our organizationduke filluar prej _____________deri më___________________starting from untilVlerësim për punën praktike të kryer të studentit/Evaluation of the performance of the apprentice:Universiteti i Europës JuglindoreQendra për KarrierëIlindenska bb, ndërtesa 4001200 Tetovë, R. Maqedonisë+389 44 356 088+389 44 356 189careercentre@seeu.edu.mk(Emri i organizatës dhe adresa/Name of the organization and address)Vendi dhe data e lëshimit:Place and date of issue:Përfaqësuesi i organizatës:Company representative: