Online Public Relation

587 views
533 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
587
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
4
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Online Public Relation

 1. 1. ONLINE Public Relation
 2. 2. „ Zákazníci už neočekávají jen skvělý produkt, ale vyžadují především skvělý obsah a očekávají, že značky budou poskytovat kvalitní informace a komunikovat.“ (Danny Devrien)
 3. 3. Online prostor přímá linka k zákazníkům
 4. 4. Korporátní web + mikrosite Vyhledávače Blogy Sociální sítě Diskusní fóra Kde jsou Vaši potenciální zákazníci ? Kde se pohybují? Kde hledají informace o značce a produktu?
 5. 5. Tam všude ukažte na svoji značku! … skrze ONLINE PUBLIC RELATION
 6. 6. Online public relations patří v současné době do skupiny důležitých online komunikačních nástrojů, prostřednictvím kterých můžete snadno informovat o vašich výrobcích nebo službách na internetu. Online public relations jsou dobrým pomocníkem pro budování pozitivní image vaší společnosti na webových stránkách, sociálních sítích, které jsou navštěvované vaší cílovou skupinou. Online public relation Co to je?
 7. 7. Co umí? A co umí Online public relation?
 8. 8. I. Social media management
 9. 9. Svět sociálních sítí
 10. 10. Pomůžeme Vám navodit DIALOG s cílovou skupinou a dodat značce nebo určitému subjektu LIDSKOU TVÁŘ Pomůžeme Vám být součástí nového SVĚTA sociálních sítí
 11. 11. Kompletní založení a vedení firemních profilů na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Google +, LinkedIn ) Získávání fanoušků, followerů Vypracování strategie pro prezentaci na sociálních sítích Poradenství v oblasti sociálních sítí Krizová komunikace na sociálních sítích Co nabízíme?
 12. 12. A to vše s přidanou hodnotou…
 13. 13. Smysl pro humor Osobní přístup EQ Přehled o trendech a dění na poli sociálních sítí Čtení v analytických nástrojích Praktická znalost produktů a značky Psaní, co má hlavu a patu
 14. 14. II. Marketing webové prezentace
 15. 15. „ Webová stránka bohatá na obsah soudržným a zajímavým způsobem vytváří online virtuální osobnost organizace, aby potěšila, pobavila - a co je nejdůležitější – informovala každého z vašich zákazníků.“ (David Miermann Scott, marketing strategist)
 16. 16. Pomůžeme Vám udělat z vašeho webu nástroj pro budování značky, najdeme Váš příběh a přivedeme na Váš web zákazníky. Co pro to uděláme? Kompletní obsahové analýzy webu Analýzy klíčových slov Copywriting a kvalitní texty pro Váš web SEO pro web Organizace a správa obsahu webu Vedení a aktualizace webových stránek
 17. 17. III. Brand ambasadoring
 18. 18. „ Zákazníci jsou ovlivněni dlouhodobým dialogem na sociálních sítích a v diskuzích a zhodnocují produkt až po nákupu.“ (Studie Harvard Business Review)
 19. 19. Budeme za Vás boxovat v diskuzích a ovlivňovat veřejného mínění na internetu ve prospěch vaší značky a komunikovat přímo s vašimi zákazníky - aktivity v internetových diskuzích pod články - v tematických diskusních fórech - v diskuzích na sociálních sítích - přidávání záznamů do veřejných encyklopedií (například Wikipedia) nebo -produktových katalogů - pomoc zákazníkům k tomu, aby se rozhodli pro nákup, se kterým budou spokojeni - vedení dialogu s konkrétními uživateli - vkládání osobních zkušeností, odkazů na průzkumy o produktech nebo oficiální webové stránky Vaši zákazníci se účastní on-line fór – Vy byste měli také!!! Co nabízíme?
 20. 20. Těšíme se na spolupráci

×