Walrus Content Management System

980 views
932 views

Published on

a presentation of user friendly CMS system

Published in: Technology
1 Comment
1 Like
Statistics
Notes
 • Hey,
  Walrus will become open source!
  Check this out: http://walrus.lt & http://demo.walrus.lt
  And follow us at http://twitter.com/walruscms
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
No Downloads
Views
Total views
980
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
9
Actions
Shares
0
Downloads
9
Comments
1
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Walrus Content Management System

 1. 1. Turinio valdymo sistema „Walrus“ UAB “Megalogika” A. Goštauto 11 – 301, Vilnius www.megalogika.com Tel.: +37052313768 Mob. tel.: +37065551595 El. paštas: info@megalogika.com
 2. 2. Kodėl sena TVS yra nuostolinga? Painus ir ilgas turinio redagavimas ● Sunku išmokti, suprasti ir „susikalbėti“ ● su sistema Lengva ką nors negrįžtamai sugadinti ● Pasenusi svetainė nesuvilioja kliento ● Neįmanoma pateikti visos norimos ● informacijos (video, audio, ppt ir kt.)
 3. 3. Keiskite turinį intuityviai!
 4. 4. Jūs jau mokate naudotis „Walrus“! Svetainę atnaujinsite žymiai greičiau ● Galvosite apie tai, KĄ įdėti į svetainę, ● o ne KAIP tai padaryti Netyčia sugadinę, viską atkursite ● (UNDO!)
 5. 5. Svetainė turi būti geresnė nei konkurentų TIK INDIVIDUALUS dizainas ● Jūs nesugalvosite funkcijos, kurios mes negalėtume suprogramuoti ● Svetainės sujungimas su VISOMIS Jums SVARBIOMIS ● sistemomis (biržos naujienos, sandėlio duomenų bazė, „YouTube“, partnerių svetainės...)
 6. 6. KAIP „Walrus“ pritrauks lankytojus? • Kursime svetainę Jūsų klientams • Būsite matomi ten, kur renkasi Jūsų klientai („YouTube“, „Wikipedia“, „Facebook“ ir kt.) • WEB 2.0: klientų bendruomenės kūrimas • Absoliuti integracija su „Google“!
 7. 7. Jei Jūsų neranda „Google“, neras ir klientas! Paieškos mechanizmas svetainės viduje Optimizuota Google paieškai (AdWords ir kt.) Išsami lankomumo analizė (Google Analytics) Žemėlapio atvaizdavimas (GoogleMaps) Sujungimas ir su KITOMIS Google paslaugomis (Google Calendar ir kt.)
 8. 8. KODĖL „Walrus“ yra patikima? Turinio valdymo sistemas ● tobuliname jau 11 metų KOKYBĖS užtikrinimo skyrius ● PAGALBA KLIENTUI 24/7 ● 1 metų GARANTIJA ●
 9. 9. Susitikime! Jei pakviesite mus kavos - atvyksime pademonstruoti sistemos pas Jus, Jei atvyksite pas mus – pavaišinsime kava ir firminiu marcipano tortu Kontaktinis asmuo: Saulius Masonas +370 655 51595 saulius@megalogika.lt
 10. 10. Sukūrėme sistemą žmogui

×