Svět v obrazech 1/2013
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

Svět v obrazech 1/2013

on

  • 632 views

Tisková zpráva Sanoma Media ...

Tisková zpráva Sanoma Media

Legendární časopis SVĚT V OBRAZECH vychází. A není ledajaký, je největší! Velikost předjímá i jeho ambice. Návrat legendární značky přinese neotřelý pohled na dění ve světě i u nás. V prodeji je od 20. září a stojí šedesát korun.

Jde o reportážně – lifestylový magazín, který nabízí velkorysý layout, postavený na velkoformátových, exkluzivních fotografiích. Časopis je jedinečný svým formátem – 280 na 350 milimetrů. Rozsah časopisu dosahuje stovky stran.

„Navazovat na přetrženou niť není snadné, ale my jsme přesvědčeni, že si značka SVĚT V OBRAZECH čtenáře najde a na tuzemský trh patří. Zcela unikátní formát přináší čtenářům zážitek, který dokonale využívá sílu tisku – tak velké fotografie si lze jen těžko prohlížet na monitoru,“ vysvětluje šéfredaktor titulu Pavel Traub.

Síla časopisu, který se znovuzrodil do digitálního věku, tkví i v tom, že nabízí souvislosti, přesah, nadhled či detaily. A také jedinečné obrazy. I proto jeho tvůrci zvolili formát, který nemá na českém časopiseckém trhu obdoby.

Ochutnávka z prvního čísla:
• Touha po kráse zabíjí! Nejznámější anorektička světa Isabelle Caro zemřela, ale miliony dívek nadšeně hladoví dál. A jsou stále mladší.
• V byznysu se zvířaty se točí miliardy. Komu končí v kapse?
• Nigérie miluje hrdiny Nollywoodu! Unikátní reportáž ze zákulisí továrny na filmy.
• Chceme mít 20 vlastních dětí. Neuvěřitelný příběh šťastné rodiny.
• Případ kokainové královny Griseldy Blanco, ženy, která neměla s nikým slitování!
• Bohumír Janský exkluzivně prozrazuje, co se může stát při hledání pramenů Amazonky.

Vydavatelem časopisu je mediální dům Sanoma Media Praha. Vydávání magazínu je zcela v souladu se strategií BUDOUCNOST TRADICE, kterou společnost představila v červenci 2013.

Statistics

Views

Total Views
632
Views on SlideShare
614
Embed Views
18

Actions

Likes
0
Downloads
0
Comments
0

1 Embed 18

https://twitter.com 18

Accessibility

Upload Details

Uploaded via as Adobe PDF

Usage Rights

CC Attribution License

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
  • Full Name Full Name Comment goes here.
    Are you sure you want to
    Your message goes here
    Processing…
Post Comment
Edit your comment

Svět v obrazech 1/2013 Svět v obrazech 1/2013 Document Transcript

  • 60 Kč 01 kauza ReportážFenoménVLASTNÍCH DĚTÍ! 20 OBCHOD S DOMÁCÍMI MAZLÍČKY KRÁLOVSKY VYNÁŠÍ RAZILA HESLO: „DLUŽÍŠ-LI MI, ZASTŘELÍM TĚ. DLUŽÍM-LI JÁ TOBĚ, ZASTŘELÍM TĚ TAKY!“ NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH ŠŤASTNÉ RODINY V BYZNYSU SE ZVÍŘATY SE TOČÍ MILIARDY. KOMU KONČÍ V KAPSE? Největší časopisnatrhu ŠÍLENSTVÍ POKRAČUJE. I PO SMRTI NEJZNÁMĚJŠÍ ANOREKTIČKY SVĚTA MILIONY DÍVEK NADŠENĚ HLADOVÍ DÁL. A JSOU STÁLE MLADŠÍ. světové reportáže | unikátní rozhovory | exkluzivní fotografie CHCEMEMÍT GRISELDA BLANCO NEZNALA SLITOVÁNÍ KOKAINOVÁ KRÁLOVNA Memento isabellecaro Ivásmůžekrásazabít! Legendární časopis se vrací JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN TNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ N