Your SlideShare is downloading. ×
Svět v obrazech 1/2013
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply

Svět v obrazech 1/2013

376

Published on

Tisková zpráva Sanoma Media …

Tisková zpráva Sanoma Media

Legendární časopis SVĚT V OBRAZECH vychází. A není ledajaký, je největší! Velikost předjímá i jeho ambice. Návrat legendární značky přinese neotřelý pohled na dění ve světě i u nás. V prodeji je od 20. září a stojí šedesát korun.

Jde o reportážně – lifestylový magazín, který nabízí velkorysý layout, postavený na velkoformátových, exkluzivních fotografiích. Časopis je jedinečný svým formátem – 280 na 350 milimetrů. Rozsah časopisu dosahuje stovky stran.

„Navazovat na přetrženou niť není snadné, ale my jsme přesvědčeni, že si značka SVĚT V OBRAZECH čtenáře najde a na tuzemský trh patří. Zcela unikátní formát přináší čtenářům zážitek, který dokonale využívá sílu tisku – tak velké fotografie si lze jen těžko prohlížet na monitoru,“ vysvětluje šéfredaktor titulu Pavel Traub.

Síla časopisu, který se znovuzrodil do digitálního věku, tkví i v tom, že nabízí souvislosti, přesah, nadhled či detaily. A také jedinečné obrazy. I proto jeho tvůrci zvolili formát, který nemá na českém časopiseckém trhu obdoby.

Ochutnávka z prvního čísla:
• Touha po kráse zabíjí! Nejznámější anorektička světa Isabelle Caro zemřela, ale miliony dívek nadšeně hladoví dál. A jsou stále mladší.
• V byznysu se zvířaty se točí miliardy. Komu končí v kapse?
• Nigérie miluje hrdiny Nollywoodu! Unikátní reportáž ze zákulisí továrny na filmy.
• Chceme mít 20 vlastních dětí. Neuvěřitelný příběh šťastné rodiny.
• Případ kokainové královny Griseldy Blanco, ženy, která neměla s nikým slitování!
• Bohumír Janský exkluzivně prozrazuje, co se může stát při hledání pramenů Amazonky.

Vydavatelem časopisu je mediální dům Sanoma Media Praha. Vydávání magazínu je zcela v souladu se strategií BUDOUCNOST TRADICE, kterou společnost představila v červenci 2013.

Published in: Entertainment & Humor
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
376
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

  • 1. 60 Kč 01 kauza ReportážFenoménVLASTNÍCH DĚTÍ! 20 OBCHOD S DOMÁCÍMI MAZLÍČKY KRÁLOVSKY VYNÁŠÍ RAZILA HESLO: „DLUŽÍŠ-LI MI, ZASTŘELÍM TĚ. DLUŽÍM-LI JÁ TOBĚ, ZASTŘELÍM TĚ TAKY!“ NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH ŠŤASTNÉ RODINY V BYZNYSU SE ZVÍŘATY SE TOČÍ MILIARDY. KOMU KONČÍ V KAPSE? Největší časopisnatrhu ŠÍLENSTVÍ POKRAČUJE. I PO SMRTI NEJZNÁMĚJŠÍ ANOREKTIČKY SVĚTA MILIONY DÍVEK NADŠENĚ HLADOVÍ DÁL. A JSOU STÁLE MLADŠÍ. světové reportáže | unikátní rozhovory | exkluzivní fotografie CHCEMEMÍT GRISELDA BLANCO NEZNALA SLITOVÁNÍ KOKAINOVÁ KRÁLOVNA Memento isabellecaro Ivásmůžekrásazabít! Legendární časopis se vrací JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN TNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ / JEN NA VLASTNÍ N

×