Inwestycja, która się opłaca, czyli oszczędność czasu w TigerJob

157 views

Published on

Zapoznaj się z treścią case study i dowiedz się w jaki sposób dzięki eRecruiter pracownicy TigerJob zaoszczędzili 300 godzin swojej pracy oraz jak wykorzystują oni możliwości systemu, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich Klientów.

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
157
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Inwestycja, która się opłaca, czyli oszczędność czasu w TigerJob

  1. 1. Inwestycja, która się opłaca, czyli oszczędność czasu w TigerJob www.eRecruiter.plData publikacji: maj 2013, dane za okres: grudzień 2012 - kwiecień 2013 TigerJob jest dynamicznie rozwijającą się agencją pracy działającą na terenie Unii Europejskiej. Agencja składa się z trzech działów, do których należą TigerJob zajmujący się rekrutacją specjalistów technicznych i inżynierów, TigerMed działający w sektorze medycznym oraz TigerCare odpowiadający na potrzeby rynku niemieckiego w zakresie opieki nad osobami starszymi. Wyzwania rekrutacyjne Przeszukiwanie rozległej bazy kandydatów Brak nowoczesnej bazy kandydatów. Czasochłonny i pracochłonny proces przeszukiwania bazy. Wybór odpowiednich kandydatów w krótkim czasie Żmudny proces poszukiwania odpowiedniego kandydata na dane stanowisko. Brak mechanizmów umożliwiających szybką i efektywną selekcję kandydatów. Obsługa Klienta Trudności w sprawnym odpowiadaniu na liczne zapytania Klientów. Problemy z kompleksowym zaspokajaniem potrzeb Klientów.
  2. 2. www.eRecruiter.pl Jedna nowoczesna baza dla wszystkich Rozwiązanie Szybka i efektywna selekcja kandydatów Wsparcie Klienta na każdym etapie procesu Dzięki możliwości korzystania z formularzy aplikacyjnych rekruterzy mogą obecnie dostosowywać pytania do konkretnych stanowisk, wybierając w ten sposób kandydatów, którzy najlepiej pasują do poszukiwanego profilu. Dzięki eRecruiterowi procesy rekrutacyjne przebiegają sprawniej i efektywniej, przez co firma jest w stanie zapewnić swoim Klientom jeszcze lepsze i bardziej kompleksowe wsparcie. Data publikacji: maj 2013, dane za okres: grudzień 2012 - kwiecień 2013 3godziny dziennie zaoszczędzone na selekcji aplikacji 5miesięcy korzystania z systemu Efekt? 300godzin oszczędności dzięki eRecruiter 20dni pracy w miesiącu eRecruiter stał się funkcjonalną bazą danych TigerJob. Wszystkie aplikacje znajdują się teraz w jednym miejscu, a ich przeglądanie przebiega sprawniej i dokładniej. Ankiety służące do badania opinii Klientów. Arkusze stanowisk pracy, dzięki którym Klient może przesłać profil poszukiwanego kandydata. Zapytania Klientów wysłane poprzez formularz bezpośrednio ze strony internetowej. Innowacyjne wykorzystanie formularzy przez TigerJob eRecruitera poleciłabym każdemu rekruterowi, który ceni czas swój i swojego zespołu. To system absolutnie intuicyjny i przyjazny, a co najważniejsze, jest stale dopasowywany do potrzeb jego użytkowników. Patrycja Mstowska, Dyrektor ds. Rozwoju, TigerJob

×