Szybkie i trafne decyzje w Sodexo
Sodexo jest międzynarodową grupą obecną w ponad 80 krajach, oferującą kompleksowe
rozwią...
www.eRecruiter.pl
eRecruiter umożliwia przechowywanie nadesłanych aplikacji
w bazie, do której dostęp mają wszyscy rekrute...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Szybkie i trafne decyzje w Sodexo

192 views

Published on

Zapoznaj się z case study i dowiedz się jak dzięki wdrożeniu systemu eRecruiter rekruterzy Sodexo mogą podejmować szybkie i trafne decyzje dotyczące prowadzonych rekrutacji.

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
192
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Szybkie i trafne decyzje w Sodexo

  1. 1. Szybkie i trafne decyzje w Sodexo Sodexo jest międzynarodową grupą obecną w ponad 80 krajach, oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania nieruchomościami, obsługi technicznej, utrzymania czystości, koordynacji ochrony, obsługi recepcji i poczty oraz prowadzenia restauracji i bankietów dla firm i ich pracowników. W Polsce firma dynamicznie się rozwija od 1993 roku i obecnie zatrudnia ponad 2000 pracowników w ponad 500 lokalizacjach w całym kraju. www.eRecruiter.pl Wyzwania rekrutacyjne Brak jednej bazy CV Komunikacja Negatywne informacje zwrotne od kandydatów dotyczące braku bieżącej informacji o statusie ich aplikacji. Problem z wymianą informacji o kandydatach między rekruterami a managerami zaangażowanymi w rekrutację do swoich działów. Preselekcja aplikacji Czasochłonna selekcja CV spowodowana koniecznością czytania każdego życiorysu. Setki aplikacji otrzymywanych na skrzynkę e-mail każdego pracownika działu Zasobów Ludzkich. Problem ze znalezieniem ciekawych CV kandydatów, którzy aplikowali w przeszłości. Brak wspólnego miejsca, w którym byłyby przechowywane wszystkie zgromadzone CV. Data publikacji: luty 2013, dane za rok 2012.
  2. 2. www.eRecruiter.pl eRecruiter umożliwia przechowywanie nadesłanych aplikacji w bazie, do której dostęp mają wszyscy rekruterzy. Każdy z pracowników działu Zasobów Ludzkich nie otrzymuje już codziennie setek e-maili, ponieważ CV wpływają bezpośrednio do wspólnej bazy. Jedno miejsce na wszystkie aplikacje Szybkie i trafne decyzje System pomaga ulepszyć komunikację z kandydatami, np. dzięki automatycznej informacji zwrotnej do wszystkich aplikujących osób. Wysyłając odpowiedzi zwrotne do kandydatów, firma buduje wizerunek odpowiedzialnego i rzetelnego pracodawcy. Narzędzie wspierające Employer Branding Tagi i notatki – pozwalają na bieżącą wymianę informacji o kandydatach między rekruterami i managerami oraz na znalezienie CV kandydatów aplikujących na poprzednie projekty rekrutacyjne. Rozwiązanie eRecruiter pozwala zaoszczędzić czas rekruterów i pozytywnie wpływa na wizerunek firmy dzięki lepszej komunikacji z kandydatami. Monika Bentkowska, dyrektor działu Zasobów Ludzkich, Sodexo Polska Ulubione funkcje rekruterów Data publikacji: luty 2013, dane za rok 2012. Odpowiedzi na pytania zawarte w formularzach aplikacyjnych pozwalają szybko wyselekcjonować najlepszych kandydatów spośród setek aplikacji. Wcześniej selekcja 100 aplikacji zajmowała kilka godzin, obecnie – kilka minut. 150średnia liczba aplikacji na projekt rekrutacyjny 10miesięczna liczba projektów rekrutacyjnych przeprowadzonych projektów rekrutacyjnych 6rekruterów 110

×