Mnogość rekrutacji, różne lokalizacje –
jeden system w Idea Expert
www.eRecruiter.plData publikacji: maj 2013, dane za okr...
www.eRecruiter.pl
Rozwiązanie
48projektów
rekrutacyjnych
w miesiącu
12miesięcy od
momentu
wdrożenia
systemu
Efekt?
700
24l...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Mnogość rekrutacji, różne lokalizacje – jeden system w Idea Expert

616 views

Published on

Przeczytaj case study, by dowiedzieć się jak eRecruiter pomaga w planowaniu i koordynacji wielu procesów rekrutacyjnych prowadzonych w różnych lokalizacjach. Sprawdź także jak skrócenie czasu preselekcji aplikacji z eRecruiter pozwoliło przeprowadzić rekruterom Idea Expert 700 procesów rekrutacyjnych w ciągu jednego roku.

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
616
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
312
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Mnogość rekrutacji, różne lokalizacje – jeden system w Idea Expert

  1. 1. Mnogość rekrutacji, różne lokalizacje – jeden system w Idea Expert www.eRecruiter.plData publikacji: maj 2013, dane za okres: kwiecień 2012 - kwiecień 2013 Idea Expert to dynamicznie rozwijająca się firma pośrednictwa finansowego należąca do silnej grupy Getin Holding. Wyróżnia ją multiproduktowość, dlatego oferta firmy jest konsekwentnie poszerzana o nowoczesne i elastyczne produkty. Atutem firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci, którzy do klientów podchodzą indywidualnie, dobierając najlepiej dopasowaną do ich potrzeb ofertę. Wyzwania rekrutacyjne Planowanie procesów Raportowanie Stworzenie efektywnej bazy Jaka baza jest najlepszym rozwiązaniem dla rekrutacji na dużą skalę prowadzonych na terenie całego kraju? Jak zaplanować proces masowej rekrutacji, tak aby przyniósł oczekiwane rezultaty? Jakie raporty pozwolą śledzić efektywność procesów rekrutacyjnych? Jak zoptymalizować czas trwania procesu rekrutacyjnego? W jaki sposób sprawdzać wyniki oraz kontrolować koszty w ujęciu poszczególnych lokalizacji i całej firmy? Jak zapanować nad dużą liczbą rekrutacji w kilku lokalizacjach jednocześnie?
  2. 2. www.eRecruiter.pl Rozwiązanie 48projektów rekrutacyjnych w miesiącu 12miesięcy od momentu wdrożenia systemu Efekt? 700 24lokalizacje Od czasu, kiedy firma wdrożyła system ATS, selekcja aplikacji nie sprawia już trudności, a czasochłonne analizy każdego CV z osobna zastąpiły formularze aplikacyjne pozwalające na automatyczną selekcję kandydatów pod kątem udzielonych odpowiedzi. Karty kandydatów, będące jedną z funkcji systemu, dzięki zawartej w nich historii udziału w rekrutacji niejednokrotnie ułatwiają podjęcie decyzji w sytuacji, gdy kandydat ponownie aplikował do firmy. Wystandaryzowana skala ocen znacznie ułatwiła porównywanie dużej liczby kandydatów i wyselekcjonowanie tych najwyżej ocenionych. Wybór najlepszych kandydatów w krótkim czasie Jedna bezpieczna i funkcjonalna baza eRecruiter uwolnił rekruterów od licznych baz prowadzonych wcześniej w arkuszach kalkulacyjnych, a także od notorycznie przepełnionych skrzynek mailowych, w których nieskończenie mnożyła się liczba folderów i podfolderów. Obecnie procesami rekrutacji może zarządzać kilka osób jednocześnie, bez obawy o utratę danych. Łatwe i szybkie generowanie raportów Łatwość generowania raportów oraz ich różnorodność dały kierownictwu możliwość kontroli kosztów, efektywności poszczególnych źródeł pozyskiwania aplikacji kandydatów, a także prowadzenia różnego rodzaju statystyk. Platforma eRecruiter to jedno rozbudowane narzędzie do zarządzania rekrutacją pozwalające zarówno na prześledzenie procesu rekrutacji, jak i historii każdego kandydata. Możliwość generowania raportów dotyczących m.in. efektywności poszczególnych źródeł komunikacji z kandydatami, pozwala na podejmowanie lepszych decyzji w przyszłości i ograniczanie niepotrzebnych kosztów. Agnieszka Zawisza, Dyrektor Departamentu Rekrutacji i Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Idea Expert Badanie opinii pracowników za pomocą ankiet Generowanie raportów podsumowujących dane do każdego utworzonego formularza O krok dalej z wykorzystaniem formularzy przeprowadzonych projektów rekrutacyjnych Data publikacji: maj 2013, dane za okres: kwiecień 2012 - kwiecień 2013

×