Fiege rekrutuje najlepszych on-line
www.eRecruiter.plData publikacji: kwiecień 2013, dane za lata: 2012-2013.
FIEGE z sied...
www.eRecruiter.pl
157średnia liczba
aplikacji na projekt
rekrutacyjny
3lokalizacje
Efekt?
20zrekrutowanych
pracowników
1re...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Fiege rekrutuje najlepszych on-line

408 views

Published on

Zapoznaj się z treścią case study i dowiedz się, które z funkcji systemu eRecruiter pozwalają Fiege zapanować nad dużą liczbą projektów rekrutacyjnych.

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
408
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
166
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Fiege rekrutuje najlepszych on-line

  1. 1. Fiege rekrutuje najlepszych on-line www.eRecruiter.plData publikacji: kwiecień 2013, dane za lata: 2012-2013. FIEGE z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w obsłudze zintegrowanych i kompleksowych łańcuchów dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m² i zatrudnia ponad 11 tys. pracowników na całym świecie, w tym w Polsce 500 osób. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 210 placówek i partnerów w 18 krajach. W 2011 roku FIEGE została zaliczona do grupy najbardziej pożądanych pracodawców w branży logistycznej, na podstawie ankiety przeprowadzonej przez międzynarodową firmę rekrutacyjną wśród specjalistów i menadżerów. W 2012 roku FIEGE została laureatem nagrody „Najwyższa Jakość 2012” oraz„Symbol Logistyki 2012”. W tym samym roku FIEGE została również odznaczona certyfikatem „Wiarygodna Firma”, przyznawanym przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą  Dun & Bradstreet. Wyzwania rekrutacyjne Rozwiązanie Czasochłonność Duża liczba projektów i aplikacji na nie spływających. Czasochłonna weryfikacja CV i konieczność przypisywania ich do konkretnego projektu rekrutacyjnego (brak numerów referencyjnych w aplikacjach). Olga Hil, Specjalista HR, Fiege eRecruiter charakteryzuje się dużą elastycznością oraz możliwością zarządzania bazą danych kandydatów, a to znacząco wpływa na efektywność rekrutacji. Polecam go wszystkim, którym zależy na kontroli prowadzonych procesów i pełnym profesjonalizmie w kontakcie z kandydatami.
  2. 2. www.eRecruiter.pl 157średnia liczba aplikacji na projekt rekrutacyjny 3lokalizacje Efekt? 20zrekrutowanych pracowników 1rekruter Data publikacji: kwiecień 2013, dane za lata: 2012-2013. Wdrożenie systemu do zarządzania aplikacjami on-line było krokiem w stronę unowocześniania oraz dostosowywania do zmieniających się trendów w sposobach rekrutacji i selekcji. System pozwolił na stworzenie własnej bazy danych kandydatów. Zarządzanie procesem rekrutacji stało się o wiele łatwiejsze. Przejście przez jego elementy – publikację ogłoszenia w różnych (także bezpłatnych) mediach, selekcję CV, kontakt z kandydatami oraz tworzenie czytelnych raportów podsumowujących cały proces – jest profesjonalne, bardziej efektywne i szybsze. Efektywne zarządzanie rekrutacjami Zaangażowanie w projekty rekrutacyjne kierowników różnych działów Bezpieczeństwo przechowywanych danych osobowych Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL Dział HR firmy Fiege jest pewien, że gromadzone CV są bezpieczne. eRecruiter gwarantuje również zgodność z przepisami dotyczącymi przetwarzania i ochrony danych osobowych (GIODO). Olga Hil, Specjalista HR, Fiege System jest bardzo przyjazny i intuicyjny dla użytkowników, dzięki czemu nasi menadżerowie bardzo chętnie angażują się w proces rekrutacji. Wartość dodana

×