0
Жена вози по улица…
Маж вози по истата улица ново обратен правец..…
Кога се разминувале, жената гоотворила прозорот и мувикнала:- КОЊ!Мажот реагирал одма:- КУРВО!
Продолжуваат двајцата секојпо својот пат. Мажот,задоволен што онака брзо иодбрусил на жената, влегуваво првата кривина и...
наравоучение:“Мажите никогаш не разбираат што имзборуваат жените”
наравоучение:“Мажите никогаш не разбираат што имзборуваат жените”
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Zeni

94

Published on

Published in: Entertainment & Humor
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
94
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Transcript of "Zeni"

 1. 1. Жена вози по улица…
 2. 2. Маж вози по истата улица ново обратен правец..…
 3. 3. Кога се разминувале, жената гоотворила прозорот и мувикнала:- КОЊ!Мажот реагирал одма:- КУРВО!
 4. 4. Продолжуваат двајцата секојпо својот пат. Мажот,задоволен што онака брзо иодбрусил на жената, влегуваво првата кривина и...
 5. 5. наравоучение:“Мажите никогаш не разбираат што имзборуваат жените”
 6. 6. наравоучение:“Мажите никогаш не разбираат што имзборуваат жените”
 1. A particular slide catching your eye?

  Clipping is a handy way to collect important slides you want to go back to later.

×