• Like
Ceļvedis lejupielādēt un uzstādīšanas ekrānsaudzētāji – screensavers
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

Ceļvedis lejupielādēt un uzstādīšanas ekrānsaudzētāji – screensavers

 • 88 views
Published

Informācija par soli pa solim lejupielādēt screensavers no mājas lapā. Rokasgrāmata soli pa solim procesu, uzstādot šo programmu windos OS. Kā lejupielādēt un instalēt ekrānsaudzētāji.

Informācija par soli pa solim lejupielādēt screensavers no mājas lapā. Rokasgrāmata soli pa solim procesu, uzstādot šo programmu windos OS. Kā lejupielādēt un instalēt ekrānsaudzētāji.

Published in Software
 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Be the first to comment
No Downloads

Views

Total Views
88
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1

Actions

Shares
Downloads
0
Comments
0
Likes
2

Embeds 0

No embeds

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
  No notes for slide

Transcript

 • 1. Ceļvedis lejupielādēt un uzstādīšanas ekrānsaudzētāji – screensavers Šajā dokumentā jums būs iespēja uzzināt, kas jums ir jādara, lai lejupielādēt un instalēt ekrānsaudzētāji, kas ir pieejami internetā. Paņemsim par piemēru saturu, ko var atrast http://www.ekrana-saudzetajs.com/ un lai jūs varētu baudīt bezmaksas multimediju produktus jūsu datoram. Let 's redzēt, kā! Lai sāktu, Jums ir jānoslēdz mājas lapā vienu, kas jums patīk, piemēram, Akvāriji, kas irpopulārākā http://www.ekrana-saudzetajs.com/Ekrana-Saudzetaji-Akvarijiem-Zivju/ un izvēlieties screensavers, kas jums patīk no visiem pieejamajiem. Kalpot kā piemērs, apsvērt, kā jūs varētu veikt, lai lejupielādēt un instalēt ekrānsaudzētājs zivju akvārijs. http://www.ekrana-saudzetajs.com/Ekrana-Saudzetaji-Akvarijiem-Zivju/ekransaudzetajs-akvarijs.htm Kad esat iekšpusē lapas ekrānsaudzētājs, kuru vēlaties lejupielādēt, noklikšķiniet uz ”Download ” pogu.
 • 2. Lejupielāde sāksies, kad jūs nospiediet to, un jums ir, lai saglabātu failu datorā. Kadlejupielāde ir pabeigta, palaidiet instalācijas procesu. Jūs varat izvēlēties papildu programmas, sponsori, vai turpināt instalēšanu, izlaižot ekrānsaudzētājs piedāvājumus, kas parādās, tie nav vajadzīgi, lai ekrānsaudzētājs. Pēdējais solis Iekārtas dos jums iespēju izvēlēties, kur jūsu ekrānsaudzētājs tiks uzstādīts, lai gan mūsu programma radīs noklusēto maršrutu, kur jūs varat automātiski instalēt visu ekrānsaudzētāji jums lejupielādēt. Visbeidzot, jums ir izvēlēties vietu, kur jūs unzip un instalēt ekrānsaudzētājs. Ja Jums nav jārūpējas, mūsu programma darīs noklusēto maršrutu. Tas ir, ja visas jūsu ekrānsaudzētāji vēlaties instalēt.
 • 3. Pabeidzot visas iekārtas pilnīgi, jūs redzēsiet, ka tā atver logu, lai konfigurētu ekrāna saudzētāju. Tas irWindows operētājsistēma pati. Jūs redzēsiet preview par to un izvēlēties datoru minūšu jāgaida brīvgaitas režīmā, lai aktivizētu. Tas irīpašums Windows un attiecas uz visiem datoriem ar šo operētājsistēmu. Šīs tīmekļa vietnes ekrānsaudzētājs ir spēkā tikai datoriem ar Windows operētājsistēmu. Tāpat kā lielākā daļa tīmekļa vietnes, kas mēs esam redzējuši.