Bandyta otworzył ogień na Kraina Lodu Online 2013 pl zewnątrz głównego terminalu lotniska w
Manila w piątek , zabijając bu...
" Heather późniejsze oświadczenie , Lodu Online 2013 pl że została zdyskwalifikowana jest
nonsens . "
Powinno być: " Musia...
Data komunikatu nie było od razu jasne , choćpara nie zostały jeszcze małżeństwem w chwili
,PA zgłaszane. Middleton stała ...
aby zalecenia dotyczące etyki Kraina Lodu Online 2013 pl dziennikarskiej i bada relacje
mediów z publicznością , policji i...
Oficjalna Filipiny News Agency poinformował, że Talumpa wcześniej przeżył zamach w Manili w
2010 roku i atak granatem w 20...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL Cały film

2,971 views
2,626 views

Published on

Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL
Wszystkie 1800 studentów i pracowników w południowej Kalifornii liceum zostanie pokazany na gruźlicę piątek po 45 uczniów pozytywny wynik ewentualnego narażenia , władze powiedział .

Riverside County Departament Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL Zdrowia Publicznego i urzędników państwowych ustaleniu istniejemożliwość narażenia na innych uczniów Indio liceum, choć "ryzyko przeniesienia wydaje się umiarkowanie niski ", według listu do rodziców na stronie internetowej szkoły

Urzędników powiedział jeden jest Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL aktywny przypadek gruźlicy i nie obawiają się wybuchu .

"Cała szkoła jest testowany z obfitości ostrożnością , " Riverside County Public Health Officer Dr Cameron Kaiser

Studenci będą musieli wrócić do Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL szkoły w Indio , w Kalifornii , w poniedziałek , aby wyniki badań oceniano ,pismo mówi . Bez weryfikacji aktualnego TB i wyników badań , studenci nie będą mogli wrócić do szkoły po wakacyjnej przerwie , w dniu 6 stycznia ,szkoła powiedział .

Urzędnicy powiatowych zdrowia rozszerzył badania do całej szkoły " po wynikach wstępnego przesiewania były wyższe niż oczekiwano , " rzecznik Jose Arballo Jr powiedział w oświadczeniu .

Urzędnicy testowany 131 studentów w Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL poniedziałek , a 45 z nich pozytywny wynik ewentualnego narażenia na choroby , powiedział.

" Ktoś, kto jest narażony nie musi mieć Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL aktywną gruźlicę , warunek, który musi być potwierdzony z kilku testów , " Arballo powiedział . " W czwartek , śledzić rentgenowskie zidentyfikowane pięciu studentów , którzy wymagają dalszego badania . "

Gruźlica jestzakażenie wywołane przez Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL bakterię o nazwie Mycobacterium tuberculosis , która głównie wpływa na płuca . Może też zarazić inne części ciała , w tym nerek, kręgosłupa i mózgu . TB rozprzestrzenia się w powietrzu , gdyosoba z aktywnego zakażenia TB kaszle , kicha , mówi lub śpiewa . Zarazki mogą utrzymać się w powietrzu przez wiele godzin . To nie może być rozłożona przez uścisk dłoni , dzielenie Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL jedzenia ani picia , ani całować .

Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób , około jedna trzecia światowych 6 miliardów ludzi jest zakażonych gruźlicą .

Leczenie gruźlicy wymaga Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL antybiotyków przez co najmniej sześć do dziewięciu miesięcy ,Mayo Clinic mówi na swojej stronie internetowej .

Published in: Entertainment & Humor
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
2,971
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Kraina Lodu Online 2013 Dubbing PL Cały film

  1. 1. Bandyta otworzył ogień na Kraina Lodu Online 2013 pl zewnątrz głównego terminalu lotniska w Manila w piątek , zabijając burmistrza miasta południowe Filipiny , dwóch członków jego rodziny imałe dziecko , władze powiedział . Brytyjski tabloid News of the World hacked telefon Kraina Lodu Online 2013 pl Kate Middleton , a ona umawiała Prince William ,prokurator powiedział sąd w Londynie w czwartek w badaniu menedżerów nieistniejącej gazety , według British Press Association . Heather Mills " marzenie narciarstwa na Kraina Lodu Online 2013 pl Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich w 2014 roku , ale jest na bieżąco oskarżeń na lataniu . Wcześniej w tym tygodniubrytyjska Paraolimpijski Stowarzyszenie powiedział Mills zrobił się niedostępne do wyboru w Soczi po emisji z adaptacyjnego ona używa do buta narciarskiego . Mills , była żona Paula McCartneya gwiazdy Beatles miał amputowano jej lewą nogę poniżej kolana po wypadku drogowym w 1993 Kraina Lodu Online 2013 pl roku i ogłosił swój zamiar spróbować i igrzysk ponad dwa lata temu . Ale teraz został oskarżony o pobieranie urzędnika Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego w czasie dyskusji na temat dopuszczalności jej wyposażenia . Czytaj : wolny duch narciarstwa freestyle Bycie gejem w Soczi Kandydatek Igrzyska pokazać swoje umiejętności Chicago Blackhawks gotowy do Soczi Craig Spence , dyrektor IChF w Kraina Lodu Online 2013 pl komunikacji , powiedział UK Press Association , że Mills miał jednak powstrzymują po rzekomej konfrontacji z głównym narty tej organizacji Sylvana Mestre . Teraz Mills może zostać ukarany grzywną za jej wybuch , choćsekwencja zdarzeń przedstawionych przez IPC zostało zakwestionowane przez jej własny zespół . " Krzyczała , " jesteś AB *** h , jesteś AB *** h , nie wiem, kim jestem , mam zamiar uczynić swoje życie nieszczęśliwy , " " Spence , cytowany przez UK Press Association . " Sylvana próbował odejść i Heather Kraina Lodu Online 2013 pl przeniósł na nią i chwycił i musiał być powstrzymują brytyjskiego trenera. " Heather jest następnie według jej oświadczenia , że ma kontuzję spowodowaną przez IPC zmuszając ją nosić cięższe but, ale o Kraina Lodu Online 2013 pl ile jesteśmy świadomi, że został za pomocą niezatwierdzonych startować sezonie. " Mamy zgłosiły ją i jej trenera , że jeśli ona nadal konkurować na tym bagażniku ona zostać zdyskwalifikowany , ale jej wyniki z sezonu i poniedziałek nadal stoją .
  2. 2. " Heather późniejsze oświadczenie , Lodu Online 2013 pl że została zdyskwalifikowana jest nonsens . " Powinno być: " Musiałem zatrzymać łamanie mojego ciała " Zespół Millsa nie odpowiedział , kiedy skontaktował się CNN , ale w oświadczeniu udzielonym BBC , że obalił wersję IPC za wydarzeń . Najdłuższy tunel narciarski wnętrze świecie Pomocna dłoń z Ferrari Będzie Soczi być najbardziej Kraina Lodu Online 2013 pl związane grach ? To powinno być: " Heather czekał cierpliwie - jakIPC potwierdzone - spróbować wyjaśnić Sylvana Mestre , że jej lewa bagażnika było legalne i czysto kosmetyczne do przestrzegania zasad IPC archaicznych . " To było po prostu wyciąć iklamry usunięte , aby zatrzymać więcej szkód waga kończyn . " Oświadczenie dalej zastrzeżenia Mestre krzyczał na Mills , odmawiając niechtrener Wielkiej Brytanii , który był obecny wyjaśnić sytuację , zanim się szturm . Mills zdobył szereg medali od rozpoczęcia jej stawkę , aby brytyjski Paraolimpijskiego zespół , ale także poniósł ciąg urazów , Kraina Lodu Online 2013 pl łamiąc ją w ramię , wciskając jej więzadło krzyżowe i uszkodzeniu jej łopatkę . Poślubiła Były Beatles Paul McCartney w 2002 roku , cztery lata po zmarła żona piosenkarza Linda zmarła , alepara rozwiodła się sześć lat później . Brytyjska Paraolimpijski Stowarzyszenie w oświadczeniu we wtorek , że Mills postanowił zrezygnować z brytyjskiej niepełnosprawnych Ski Team ( BDST ) , a tym samym daje się szansę na powołanie do Soczi . Dodała : " Od czasu do czasu w sprawach sprzętu sportowego wynikają , zwłaszcza z adaptacyjnym sprzętu i Kraina Lodu Online 2013 pl interpretacji przepisów w zakresie jego stosowania . " Dlatego wszyscy jesteśmy zasmuceni , że zdecydowała się na tym etapie na emeryturę , a nie pracy z BDST i IPC Narciarstwo , aby rozwiązać problem . " Heather wykazał determinację i wielki postęp w ciągu ostatnich kilku miesięcy i należy się pochwała sukcesu Miała w swoim narciarskiej kariery . " W jednej wiadomości poczty głosowej , że William Kate -opuścił zapis , który został odczytany w sądzie prokurator -książę wzywa Kraina Lodu Online 2013 pl swoją przyszłą żonę " Babykins " i mówi, że został zastrzelony przez prawie pustych pocisków podczas wykonywania szkolenia wojskowego ,PA zgłaszane .
  3. 3. Data komunikatu nie było od razu jasne , choćpara nie zostały jeszcze małżeństwem w chwili ,PA zgłaszane. Middleton stała sięksiężną Cambridge , kiedy poślubiła Williama w kwietniu 2011 roku . Zapis , wykopane podczas policyjnego śledztwa w sprawie domniemanych praktyk hakerskich wydawnictwa , był jednym z kilku komunikatów między parą , które zostały przeczytane w londyńskim sądzie Old Bailey ,PA Kraina Lodu Online 2013 pl zgłaszane. Raport : telefon Kate Middleton hacked Zdjęcia : Will i Kate królewski romans 's Zdjęcia : Will i Kate romans królewski Wytłumacz mi to : UK Tabloid Scandal Objawienie przyszedł na rozprawę byłego Wiadomości redakcji Świata Rebekah Brooks i Andy Coulson i byłego redaktora zarządzającego referatu , Stuart Kuttner . Wszyscy są oskarżeni o spiskowanie w okresie od października 2000 r. do sierpnia 2006 r. " w celu przechwycenia komunikacji w trakcie ich przesyłania , bez prawowitej władzy . " Odrzucają zarzuty. Glenn Mulcaire ,byłego śledczego prywatne do News International -to dominująca z News of the World - został skazany w 2006 roku Kraina Lodu Online 2013 pl telefon hacking i już przyznał się do włamania opłat w obecnym przypadku . UK telefon - hacking próby : Nazwa Kate Middleton na listę "ocena cel " Greg Miskiw Neville Thurlbeck i James Weatherup również przyznał się do winy w tej sprawie. Jurorzy powiedziano, że Ian Edmondson , który jest również oskarżony o spiskowanie włamać komórkowych w okresie od października 2000 r. do sierpnia 2006 r. jest " obecnie niezdolny " i nie podejmie żadnych dalszych udział w badaniu ,PA zgłaszane. Będzie on sądzony w późniejszym terminie ,sędzia powiedział . Brooks , jej mąż , Charlie Brooks , a jej były asystent osobisty Cheryl Carter również zmierzyć oddzielny zestaw zarzutem spiskowania utrudniać dochodzenie policji do telefonu hacking . UK telefon hacking skandal : Podstawowe informacje Brooks jest również oskarżony o Kraina Lodu Online 2013 pl spiskowanie z innymi osobami w celu popełnienia wykroczenia w urzędzie publicznym . Coulson stoi podobny ładunek ,PA zgłaszane. Wśród zarzutów w procesie poprzednio :śledczy policji zeznał, że kilkaset próbowano włamać na telefony komórkowe z pomocników do książąt Karola, William i Harry. Hacking zarzuty wobec News of the World monit Brytyjski premier David Cameron do utworzenia niezależnego dochodzenia , prowadzonego przez Pana sprawiedliwości Leveson ,
  4. 4. aby zalecenia dotyczące etyki Kraina Lodu Online 2013 pl dziennikarskiej i bada relacje mediów z publicznością , policji i polityków . Uderzające pośród zgiełku podróży przedświątecznym ,pięć osób rannych atak i spowodowały panikę wśród pasażerów wciągnąć w chaos . Pistolet przestępczość i przemoc polityczna wystąpić z ponurą częstotliwości na Filipinach . Alestrzelanie piątek w Terminalu 3 międzynarodowego lotniska w Manili pojawiła szczególnie bezczelne . Wstępne raporty sugerują,strzelanie może być prowadzone przez więcej niż jednego napastnika. Ale policja wierząsamotny rewolwerowiec rozpylany kul na burmistrza i jego otoczenia przed uciekając na piechotę i jest odbierane przez wspólnika na motocyklu . Żyje m.in. Ukol Talumpa burmistrz Labangan , miasto w południowej Filipin , a jego żona i 28 letnia siostrzenica , powiedział Supt . Kraina Lodu Online 2013 pl Jose Erwin Villacorte , dyrektor regionu południowego Manila Police District. 18 -miesięczne dziecko , uważa się, że został uderzony przez zabłąkany pocisk , została również zabita , Villacorte powiedział . Władze powiedziałstrzelanina miała miejsce około 11:20 na terminalu załadunkowym , obszar poza kontroli bezpieczeństwa na lotnisku pasażerów . To był pracowity czas na lotnisku , która obsługuje zarówno loty krajowe i międzynarodowe . Policja uważa, żeprezydent , który ponoć przeżył poprzednie zamachów , byłcelem ataku , Villacorte powiedział . Talumpa i jego rodzina przyleciał z południowej Filipin Manili , gdzie planowaliśmy spędzić świąt Bożego Narodzenia , Villacorte Kraina Lodu Online 2013 pl powiedział . Szczegóły zabezpieczeń burmistrza , co najmniej jeden z nich został ranny , nie zostały jeszcze odzyskane broń po locie , więc byli nieuzbrojeni , kiedyatak miał miejsce , powiedział. Jose Angel HONRADO ,dyrektor generalny Międzynarodowego Urzędu lotniska Manila , że loty nie zostały zakłócone ilotnisko działa normalnie, z wyjątkiem określonym obszarze , gdziefotografowanie stało. Ludzie ranni w ataku zostały podjęte do szpitala na leczenie , powiedział. Villacorte powiedział policja wciąż Kraina Lodu Online 2013 pl zbiera informacje na ich dochodzenia w tej sprawie.
  5. 5. Oficjalna Filipiny News Agency poinformował, że Talumpa wcześniej przeżył zamach w Manili w 2010 roku i atak granatem w 2012 roku w Zamboanga del Sur, na prowincji , gdzie Labangan znajduje się na południu wyspy Mindanao . Filipiny doskwiera przemocy politycznej . Niektóre klany polityczne kontrolować prywatne armie . Śmiertelny wybuch przemocy na tle Kraina Lodu Online 2013 pl politycznym w najnowszej historii miała miejsce w 2009 roku w prowincji Maguindanao na Mindanao . Żona i siostra kandydata politycznego i 30 dziennikarzy byli wśród dziesiątki ofiar, rozstrzelanych i pochowanych w zbiorowej mogile . Władze Filipiny powiedzieć było ponad 1,2 mln zarejestrowanych w tym kraju broni palnej w zeszłym roku i szacuje się w obiegu były kolejne 600.000 bez zezwolenia broni palnej w całym kraju . Filipiny Szacuje się, że obecnie ma Kraina Lodu Online 2013 pl populację około 106 milionów ludzi .

×