презентація роботи з батьками група № 9

1,201
-1

Published on

досвід роботи

0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total Views
1,201
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
6
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

презентація роботи з батьками група № 9

 1. 1. Комунальний заклад “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №378 Харківської міської ради”
 2. 2.  Група № 9 “ПЕРЛИНКИ” Вихователі:  Рябець Н.А.  Панченко Г.Є.
 3. 3. Методична проблема:  “Розвиток мовленнєвої компетентності дитини – запорука її життєвого успіху”
 4. 4. Актуальність досвіду:  Українська мова – одна з найяскравіших мов світу. Саме тому діти народжені на Україні, повинні грамотно спілкуватись, співати рідною мовою, адже мова – душа народу це правдива і проста істина. Тому для вихователів дошкільних навчальних закладів вкрай необхідним є грамотно, з любов'ю в серці і голосі спілкуватися з дітьми саме українською мовою.
 5. 5. Мета досвіду: Розвивати мовленнєву компетентність дитини, навчити вільно спілкуватися українською мовою. За висловом М. Рильського “Мова – це втілення думки. Що багатіша думка, то багатіша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її. Борімося за красу мови, за правильність мови, за багатство мови!”
 6. 6. РОБОТА З БАТЬКАМИ допомогти батькам спільно з вихователями розвивати культуру мовлення дитини, єднати зусилля у навчанні дітей української мови, навчити вільно спілкуватися нею в дошкільному віці.  Мета:
 7. 7. Батьківський куточок  Знайомимо батьків з різними засобами рідної мови.  Пропонуємо батькам методичну літературу щодо навчання дітей української мови.  Поради до теми: “Вчимо дітей правильно говорити”.
 8. 8. Практичні консультації “Як розвинута дитина, то ж радіє вся родина”. Показ батькам пальчикових ігор, які корисні для розвитку дрібної моторики, розвитку мовлення, уявлення.
 9. 9. Свята, розваги, народні ігри  Залучаємо батьків до проведення свят, розваг, народних ігор. Народна гра “Батько і діти”
 10. 10. Відкриті заняття  Приділяємо належну увагу звуковимові дітей, навчаємо звуковому аналізу слів, правильно будувати поширені речення, складати розповіді про події з власного життя та за картиною, переказі казок, оповідань .
 11. 11. Театральні п’ятниці  Казка “Котик і півник” Драматизація казки “Мишенятко загубилось”  Діти люблять дивитися лялькові вистави, які показують їм батьки і самі приймають участь в драматизації улюблених казок. 
 12. 12. Сюжетно-рольові ігри   Сюжетно-рольові ігри сприяють розвитку діалогічної інтонаційновиразної мови. Діти вчаться спілкуватися між собою, розвиваються комунікативні здібності, підвищується мовленнєва активність, якість мови. Разом з батьками створюємо мовленнєві середовища для реалізації мовленнєвого розвитку, їх здібностей.
 13. 13. Майстерня “Таткові умілі руки”  Діти з задоволенням разом з батьками ремонтують іграшки, спілкуються, поповнюють власний словниковий запас.
 14. 14. Результативність спільної роботи     Діти стали проявляти інтерес до української мови, рідного слова, з задоволенням читають вірші, співають пісеньки, вступають у сферу спілкування з дорослими. Батьки розучують з дітьми вірші, лічилки, загадки, які приносять взаємну користь їм і дітям. Ми раді, що батьки зрозуміли, що мовлення розвивається у дітей краще, якщо з ними систематично займатись, тому стараються створювати дітям цікаві інтелектуальні середовища вдома. Ми, вихователі щиро вдячні батькам за розуміння необхідності розвитку мовлення дитини як запоруки самостійного успішного життя.
 1. A particular slide catching your eye?

  Clipping is a handy way to collect important slides you want to go back to later.

×