Zapowiedź SCHOOL OF NEW MEDIA

706 views
572 views

Published on

School of New Media to ponad 40 różnych zajęć nastawionych na zdobywanie kluczowych kompetencji, np. analiza grup i zachowań; strategia komunikacji i angażowania, badania, pomiar, zarządzanie, polityka, jak i prawne aspekty.

Większość kursów ma charakter narzędziowy: od e-mail, przez social media, po mobile.

Published in: Marketing
1 Comment
6 Likes
Statistics
Notes
No Downloads
Views
Total views
706
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
8
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
1
Likes
6
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Zapowiedź SCHOOL OF NEW MEDIA

  1. 1. Coming soon TEKST SCHOOLOFNEWMEDIA.PL
  2. 2. ZAPRASZAMY, JEŚLI 1. Wykorzystujesz nowe media w codziennej pracy. 2. Szukasz oferty edukacyjno-szkoleniowej wychodzącej również poza obszar social media. 3. Chcesz doskonalić umiejętności i oczekujesz praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł zastosować od razu w pracy.
  3. 3. FORMUŁA W School of New Media uczymy, jak wykorzystać nowe media w marketingu, a szczególnie w budowaniu relacji z klientem, promocji i sprzedaży. Stawiamy na wiedzę, którą można zastosować w praktyce również w trakcie zajęć o charakterze warsztatowym. Zainteresowani słuchacze mogą uczestniczyć w projektach prowadzonych przez wybranych ekspertów.
  4. 4. SZEROKA OFERTA Oferujemy ponad 40 różnych zajęć nastawionych na zdobywanie kluczowych kompetencji, np.: - Analiza grup docelowych i zachowań użytkowników platform social media - Strategie tworzenie treści na potrzeby social media - PR w nowych mediach - Zasady sprzedaży z wykorzystaniem mediów społecznościowych - Prawne aspekty działania w mediach społecznościowych - E-mail marketing - SEM i SEO - Technika tworzenia form wideo na potrzeby social media
  5. 5. 40 PRAKTYKÓW Współpracujemy tylko ze specjalistami, którzy są praktykami, a nie teoretykami.
  6. 6. ELASTYCZNY MODEL Stosujemy model PPC, czyli Pay Per Class. Z bogatej oferty przedmiotów wybierasz to, co Cię najbardziej interesuje. Rozpocznij naukę w dowolnym momencie. W dowolnym momencie możesz również poprosić nas o wykaz zaliczonych zajęć i otrzymać certyfikat.
  7. 7. ORGANIZACJA 1. Miejsce: Siedziba Spółki Agora SA, ul. Czerska 8/10. 2. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w slotach godzinowych: 9:00 - 12:30 oraz 13:30 - 17:00. 3. W trakcie roku planujemy uruchamiać 3 edycje, więc każde zajęcia będą powtórzone min. 3 razy w roku. 4. Start: luty - marzec 2014 r.
  8. 8. NASI PARTNERZY
  9. 9. KONTAKT Anna Mościcka-Miodek anna@sonm.pl Michał Sławiński michal@sonm.pl Dawid Pacha dawid@sonm.pl 507164243 516025775 600947052 /SCHOOLOFNEWMEDIA

×