Anlar 1

685 views
622 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
685
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Anlar 1

 1. 1. Hayattan Anlar   Hayatınızda bazı anlar vardır Birini öylesine özlersiniz ki rüyalarınızdan çıkarıp ona sarılmak istersiniz !
 2. 2.   Mutluluk kapısı kapandığı zaman bir diğeri açılır ; Fakat çoğunlukla kapalı kapıya O kadar çok bakarız ki Açılmış yeni kapıyı görmeyiz  
 3. 3. Dış görünüşe bakmayın aldatabilir . Zenginliği aramayın o bile solabilir . Sizi gülümseten birini arayın , Çünkü sadece bir gülümseme Karanlık bir günü aydınlatır . Yüreğinizi gülümsetecek insanı bulun .  
 4. 4.   Ne istiyorsanız onun hayalini kurun ; Gitmek istediğiniz yere gidin ; Olmak istediğinizi olun , Çünkü sadece bir hayatınız var Ve bütün yapmak istediklerinizi yapmak için Bir şansınız var .
 5. 5. Dilerim sizi tatlılaştırmak için yeterince mutluluk Güçlendirmek için yeterince tecrübe İnsan olarak muhafaza etmek için yeterli acı Mutlu etmek için yeterince umudunuz olsun .
 6. 6.     İnsanların en mutluları Her şeyin en iyisine sahip olanlar değildir ; Onlar sadece yollarına çıkan her şeyden en iyi şekilde faydalanırlar .
 7. 7.     En parlak gelecek daima Unutulmuş geçmişin üzerine bina edilecektir ; Geçmiş başarısızlıklar ve kalp kırıklıklarını bırakmadan Hayatta ileri gidemezsiniz .
 8. 8.   Doğduğunuz zaman ağladınız VE size bakanlar gülümsüyordu . Hayatınızı öyle yaşayın ki sonunda , Etrafınızdakiler ağlarken Gülümseyen siz olun .
 9. 9.   Lütfen bu mesajı Sizin için değeri olanlara gönderin Hayatınıza bir şekilde temas etmiş olanlara ; İhtiyacınız olduğunda sizi güldürmüş olanlara ; Yıkılmış olduğunuzda her şeyin parlak tarafını gösterenlere ; Arkadaşlığını takdir ettiklerinize ; Hayatınızda değerli olanlara .
 10. 10.       Yılları saymayın Anıları sayın Anı yaşayın !       Don't count the years - count the memories!

×