Punim seminarik

13,233 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
13,233
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
71
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Punim seminarik

  1. 1. Shkolla e Mesme Ekonomike Faik Kornica-Ferizaj Punim Seminarik Lënda;Informatik Tema;Kompjuteri,Paisjet Hyrëse dhe DalëseProf.Burim Elezi Punuar nga Ardit Hamiti me Datën.13,01,2013

×