Jaunās grāmatas
“Un nu beidzot tas brīdis ir klāt... Brīdis, kura
dēļ cauri laikam un paaudzēm Gothards ticis
sūtīts šurp....
Jaunās grāmatas
Romāna „Koncertflīģelis” pamatā bija
jautājums: „Un kā būtu, ja pastāvētu kāda
paralēlā pasaule, kurā varē...
Jaunās grāmatas
Makarska – Horvātijas piekrastes pilsētiņa 20.
gadsimta 60. gados. Viss sākas ar jaunu somu.
Tā ir zili ba...
Jaunās grāmatas
Romāns “Suņa ceļojums” ir ne tikai kārtējais
jaukais suņu stāsts – tas ir saviļņojošs vēstījums
par nelokā...
Jaunās grāmatas
20. gadsimta 50. gados dzīve Londonas Īstendā
ir smaga. Bordeļi, bandu sadursmes,
metilspirta dzērāji bumb...
Jaunās grāmatas
Kad nakts vidū no savas guļamistabas bez
pēdām pazūd trīspadsmitgadīgā Eiprila, it
neviens, pat viņas lab...
Jaunās grāmatas
Ir 21. gadsimta sākums, un nelielajā Fjelbakas
pilsētiņā mazs zēns pamana šausmīgu
atradumu – asiņainu, sa...
Jaunās grāmatas
Grāmata piedāvā ielūkoties Otrā pasaules kara
frontēs tapušās sešās latviešu karavīru
dienasgrāmatās. Trīs...
Jaunās grāmatas Šī nav biogrāfija. Šī ir drosmīga un provokatīva
grāmata, ko uzrakstījusi bilingvāla krievu -
amerikāņu žu...
Jaunās grāmatas
Veselība, enerģija, iekšējā harmonija – uz to
dabiski tiecas ikviens dzīvs organisms, arī
cilvēks. Diemžē...
Jaunās grāmatas
“Iesācēja prātā ir daudz iespēju, turpretī
eksperta prātā – maz.”
Dokumentālas liecības par Jēzus 17 gad...
Jaunās grāmatas ASV mārketinga asociācija uzskata, ka kopumā
pastāv 5000 biznesa virzības instrumentu.
Diemžēl uzņēmumam ...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Šī ir otrā «Apakšzemes leģendu» grāmata,
kas turpina vēstīt par pusaudzes Danas
b...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Ciemā vienīgajā pakalnā gozējas jauks namiņš.
Tajā mīt draudzīga ģimene - māmiņa,...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Kopbūšanu grāmata un mūzikas albums lieliem
un maziem, tuviem un tāliem, tev, tav...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Nensijas piedzīvojumu lielākā rota un
panākumu atslēga ir tieši krāšņās ilustrāci...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Šis ir stāsts par visiem zināmo, taču
līdz galam neiepazīto Rīgas rajonu -
Maskav...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Šajā izlasē, kas adresēta bērniem un
jauniešiem, atdzejotājs Leons Briedis iekļāv...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Laipni lūdzam "Lidmašīnu" pasaulē!
Dastijs Migliņš nav parasts miglotājs.
Sirds d...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Kā lai Līzelote tiek lejā no koka? Viņa
tikai gribēja ar draugiem paspēlēt
paslēp...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Šajā krāšņi ilustrētajā grāmatā jūs
iepazīsiet daudzus jo daudzus dzīvniekus.
Ceļ...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Autors un mākslinieks Robs
Skotons (Rob Scotton) ir radījis
sirsnīgu stāstu sērij...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Ingvars Ambjērnsens sarakstījis trīs spraigus
stāstus par suni Samsonu un kaķi Ro...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Mazā Sofija dzīvoja pavisam
parastu dzīvi, līdz viņas māmiņa
apprecējās ar karali...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
"Augšā, ārā un kosmosā,"
iesaucā Tatu, un tajā brīdī
stapplanētu piedzīvojumu
ats...
Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Grāmatas augusts

262 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
262
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
40
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Grāmatas augusts

 1. 1. Jaunās grāmatas “Un nu beidzot tas brīdis ir klāt... Brīdis, kura dēļ cauri laikam un paaudzēm Gothards ticis sūtīts šurp. Brīdis, kam jāattaisno viņa piedzimšana un jākalpo par galveno argumentu, aizejot no šīs pasaules.” Kā veidotos dedzīgā tēvzemes patriota Ata Kronvalda dzīve un ko viņš sasniegtu, ja blakus nebūtu pacietīgās un inteliģentās Karolīnes, var tikai minēt.
 2. 2. Jaunās grāmatas Romāna „Koncertflīģelis” pamatā bija jautājums: „Un kā būtu, ja pastāvētu kāda paralēlā pasaule, kurā varētu iekļūt ar mūzikas palīdzību?” Episkā cīņa starp labo un ļauno, kārtējais pasaules glābšanas stāsts.
 3. 3. Jaunās grāmatas Makarska – Horvātijas piekrastes pilsētiņa 20. gadsimta 60. gados. Viss sākas ar jaunu somu. Tā ir zili balti svītrota un pieder mazajai Dorai, kura šodien pirmo reizi ierodas bērnudārzā. Katra mēneša pirmajā otrdienā viņas sanāk kopā savā iemīļotākajā restorānā: veiksmīgā krimināllietu advokāte Karolīna, Judīte – pārjūtīgā drāmas karaliene; Eva – pašaizliedzīgā četru bērnu māte, Kikī, kas vienmēr ir labā noskaņojumā un allaž iemīlējusies un Estella – aptieku ķēdes īpašnieka efektīgā laulātā draudzene ar pārpilnu drēbju skapi un brīnumaini asu mēli.
 4. 4. Jaunās grāmatas Romāns “Suņa ceļojums” ir ne tikai kārtējais jaukais suņu stāsts – tas ir saviļņojošs vēstījums par nelokāmu uzticību un mīlestību, kas pārvar visus šķēršļus. Tas ir emocionāls stāsts vēstulēs kādam nepazīstamam cilvēkam par pasauli, kurā ir pirmie randiņi, ģimenes drāmas, jauni draugi, bīstami kārdinājumi un tā ir pasaule, kurā ir “amerikāņu kalniņiem” līdzīgas nevaldāmas un sāpīgas dienas, un to sauc par pieaugšanu.
 5. 5. Jaunās grāmatas 20. gadsimta 50. gados dzīve Londonas Īstendā ir smaga. Bordeļi, bandu sadursmes, metilspirta dzērāji bumbu sagrautajos rajonos – tāda ir pasaule, kurā, tikko apguvusi vecmātes arodu, nonāk divdesmit trīs gadus vecā Dženifere Vorsa. Šis romāns ir gan satricinoši atklāts mīlas stāsts, gan tiešs un nepiekāpīgs vēstījums par vienu no visslēptākajām kara sejām. Tas aizsit elpu savā kailumā un patiesīgumā un ir brīvs no jebkādas liekulības un ideologu fantāzijām.
 6. 6. Jaunās grāmatas Kad nakts vidū no savas guļamistabas bez pēdām pazūd trīspadsmitgadīgā Eiprila, it neviens, pat viņas labākais draugs – “mazais advokāts” Teo Būns, nespēj izskaidrot, kurš un kāpēc viņu aizvedis. Šefpavārs un mūziķis, Sergejs Jaramišjans iesaka izlasīt šo grāmatu: "Šo grāmatu es iesaku visiem, bet īpaši tiem, kuri nepārstāj sapņot, meklēt un ceļot. Man šīs grāmatas lasīšana bija tik emocionāls piedzīvojums, ka es jau grāmatas vidū nenoturējos un nopirku biļetes uz Indiju."
 7. 7. Jaunās grāmatas Ir 21. gadsimta sākums, un nelielajā Fjelbakas pilsētiņā mazs zēns pamana šausmīgu atradumu – asiņainu, salauzītu jaunas sievietes ķermeni, bet zem tā – divus skeletus. Kad noskaidrojas, ka tie piederējuši divām jaunām sievietēm, kuras pazudušas gandrīz 30 gadus agrāk, un tiem konstatē tieši tādus pašus lūzumus kā nupat mirušajai sievietei, Fjelbaku pārņem panika. Izmeklēšanu vada Patriks Hedstrēms, kuram noteikti nepalīdz ne uzmācīgie viesi mājās, ne arī tas, ka vecajos noziegumos savulaik apsūdzētais vīrietis neilgi pēc tiem izdarījis pašnāvību.
 8. 8. Jaunās grāmatas Grāmata piedāvā ielūkoties Otrā pasaules kara frontēs tapušās sešās latviešu karavīru dienasgrāmatās. Trīs to autori karoja Padomju Savienības karaspēkā un trīs – Vācijas bruņotajos spēkos. Viņi visi kopā mums rada stāstu pa latviešu karalaika ikdienu Otrā pasaules kara frontes abās pusēs.
 9. 9. Jaunās grāmatas Šī nav biogrāfija. Šī ir drosmīga un provokatīva grāmata, ko uzrakstījusi bilingvāla krievu - amerikāņu žurnāliste Anna Arutunjana, kura jau desmit gadus dzīvo un strādā Krievijā. Autore necenšas grāmatā izskaidrot bieži uzdoto jautājumu, kas ir Putins. Drīzāk piedāvā pamatīgu pētījumu par to, kā mūsdienu Krievijas kultūra, ekonomika un tās iedzīvotāju domāšanas veids ir ļāvis Putinam kļūt par Putinu.
 10. 10. Jaunās grāmatas Veselība, enerģija, iekšējā harmonija – uz to dabiski tiecas ikviens dzīvs organisms, arī cilvēks. Diemžēl straujais mūsdienu dzīves ritms bieži aizved tālu no Miera ceļa. Dr. Govri Motha ir izveidojusi īpašu programmu sievietēm grūtniecības laikā, lai bērna gaidīšana kļūtu par vienu no skaistākajiem dzīves posmiem un dzemdības - par miera, intimitātes un mīlestības pilnu pieredzi.
 11. 11. Jaunās grāmatas “Iesācēja prātā ir daudz iespēju, turpretī eksperta prātā – maz.” Dokumentālas liecības par Jēzus 17 gadus ilgo ceļojumu pa Austrumiem
 12. 12. Jaunās grāmatas ASV mārketinga asociācija uzskata, ka kopumā pastāv 5000 biznesa virzības instrumentu. Diemžēl uzņēmumam no tiem ir pieejams tikai 1 % (tas ir, 50 instrumenti), ja virzībai tirgū budžeta nav vai arī uzņēmums vēlas ietaupīt. Šīs grāmatas lasītājam ir paveicies: 50 minētie instrumenti ir savākti vienkopus viegli uztveramā formā „zinu, kas jādara; zinu, kā jādara; zinu, kuram jādara”.
 13. 13. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Šī ir otrā «Apakšzemes leģendu» grāmata, kas turpina vēstīt par pusaudzes Danas briesmu pilnajiem piedzīvojumiem līdz šim slēptajā pasaulē.
 14. 14. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Ciemā vienīgajā pakalnā gozējas jauks namiņš. Tajā mīt draudzīga ģimene - māmiņa, tētis, bērnudārznieks Jānītis un pirmklasniece Lienīte. Lasot stāstiņus, tev būs brīnišķīga iespēja dzīvot līdzi pakalna namiņa iemītnieku ikdienas gaitām no jaunā gada pirmās dienas līdz pēdējai burvīgajai vasaras brīvdienai.
 15. 15. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Kopbūšanu grāmata un mūzikas albums lieliem un maziem, tuviem un tāliem, tev, tavai ģimenei, draugiem un kaimiņam. To visu kopā "burtu pa burtiņam, vārdu pa vārdiņam" uzbūruši brīnišķīgi un mīļi Latvijas mūziķi un mākslinieki.
 16. 16. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Nensijas piedzīvojumu lielākā rota un panākumu atslēga ir tieši krāšņās ilustrācijas. Ilustrāciju autore Robina Preisa Glasere šogad ir ieguvusi arī prestižās Children's choice book award 2013 galveno balvu nominācijā ''Gada ilustrators''.
 17. 17. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Šis ir stāsts par visiem zināmo, taču līdz galam neiepazīto Rīgas rajonu - Maskavas forštati jeb tautā kareivīgi dēvēto Maskačku. Mazais Jēkabs Putns, dzīvodams smalkā Brīvības ielas dzīvoklī, aiz gara laika gandrīz nogremdē Rīgu Daugavas dibenā.
 18. 18. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Šajā izlasē, kas adresēta bērniem un jauniešiem, atdzejotājs Leons Briedis iekļāvis spāņu dzejas klasiķa Rafaela Alberti (1901 – 1999) jūras dzejoļus no viņa leģendārā pirmā krājuma Marinero en tierra (Jūrnieks uz sauszemes) – skaistus un romantiskus, skumjus un vētrainus. Kad 1924. gadā iznāca šis krājums, tas tūdaļ pat iemantoja lasītāju un kritikas atzinību, un dzejniekam 1925. gadā par to piešķīra Spānijas Nacionālo prēmiju literatūrā.
 19. 19. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Laipni lūdzam "Lidmašīnu" pasaulē! Dastijs Migliņš nav parasts miglotājs. Sirds dziļumos viņš jūtas kā sacīkšu lidmašīna un sapņo par dalību slavenajās sacensībās "Spārni apkārt pasaulei"!
 20. 20. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Kā lai Līzelote tiek lejā no koka? Viņa tikai gribēja ar draugiem paspēlēt paslēpes, bet visas labās vietas pagalmā jau bija aizņemtas. Līzelote atrada vislabāko paslēptuvi – kokā, tik labu, ka neviens viņu neatrada... Nolēkt lejā gotiņai bail, tāpēc draugiem jārāpjas kokā, lai viņai palīdzētu. Tomēr, kad arī pārējie draugi neprot norāpties, palīdzību var sagaidīt tikai no pastmeistara kunga.
 21. 21. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
 22. 22. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
 23. 23. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Šajā krāšņi ilustrētajā grāmatā jūs iepazīsiet daudzus jo daudzus dzīvniekus. Ceļosim kopā ar viņiem no lauku sētas līdz pat ziemeļu zemēm, pāri sniegotām kalnu grēdām, cauri bieziem mežiem, līdz karstajai Āfrikai... Skaistu ceļojumu! Sarmīte Madžule, tulkojums no franču valodas.
 24. 24. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Autors un mākslinieks Robs Skotons (Rob Scotton) ir radījis sirsnīgu stāstu sēriju par kaķu puiku Runci Punci. Latviešu valodā pirmā klajā nāk grāmatiņa par runcīša pirmo skolas dienu minču skolā. Puncis ir dikti satraucies, jo nevienu skolā nepazīst, tāpēc nolemj ņemt līdzi savu labāko draugu pelēnu Seimūru, kas tiek paslēpts kaķēna pusdienu kārbā.
 25. 25. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Ingvars Ambjērnsens sarakstījis trīs spraigus stāstus par suni Samsonu un kaķi Roberto, kuri saimnieko mazā viesnīciņā - Fjordglētas pansijā. Tur sākumā ir mazliet neomulīgi, jo naktīs klejo spoks, taču cits pēc cita viņiem palīgā nāk draudzīgi kaimiņi - āpsene, ūdrīte un stārķis. Un drīz vien sarodas arī viesi - to vidū ir pat slavena kraukļu pankroka grupa un tuncis miljonārs! Taču ik pa laikam pansijas iemītniekiem jābūt gan asprātīgiem izgudrotājiem, gan īstiem detektīviem, lai atklātu noslēpumus un izvairītos no nepatikšanām.
 26. 26. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā
 27. 27. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā Mazā Sofija dzīvoja pavisam parastu dzīvi, līdz viņas māmiņa apprecējās ar karali. Pirmajā pils ballē karalis vēlas Sofiju iepazīstināt ar viesiem, un viņai jādejo valsis. Bet meitene neprot dejot!
 28. 28. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā "Augšā, ārā un kosmosā," iesaucā Tatu, un tajā brīdī stapplanētu piedzīvojumu atspole "Bananas" strauji metas debesīs. Zvaigžņu piloti A.T. Lants jeb Lants un Putu Bokss jeb Bokss traucas tālumā, un prātu urda jautājums - vai Saturna gredzenā ir gaiss? Abu pilotu astrobaudu iztraucē milzīgs spēks, kas ierauj viņus trakulīgā kosmosa dēkā, kur planētas pazudušas un orbītas nobīdījušās.
 29. 29. Jaunās grāmatas Bērnu literatūras centrā

×