Jaunumi Bērnu Literatūras CentrāRagana Vinnija naktī saldi guļ,kad viņas kaķis Vilbūrs pieārdurvīm sadzird kādutroksni. Tu...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā            Vai vienam būt ir bēdīgi? Vai barā būt ir            p...
Jaunumi Bērnu Literatūras CentrāIzdevumā iekļautaplaša krāsainorakstu kolekcija,sākot ar nelielāmdivkrāsu josliņām,līdz ļo...
Jaunumi Bērnu Literatūras CentrāŠī grāmata ir vispusīgs ceļvedispapīra rokdarbu pasaulē – gan      Kā izvēlēties vei...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā                   Šī ir vissvarīgākā grāmata par Piktajiem       ...
Jaunumi Bērnu Literatūras CentrāJa tavs nākotnes sapnis irkļūt par modes māksliniekuun radīt tērpus modesskatei, izveidot ...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā              Krājumā „Dzīvo skaisti” apkopotas latviešu          ...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā                  Špikerī īsi un pārskatāmi               ...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā                  Ja neticat, ka pasauli spēj              ...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā  Kļūsti par detektīvu un                  apgūsti daudzus   Šī grāma...
Grāmata ir domāta Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā  visiem, kuriem ne                  tikai patīk lasī...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā                  Lauvēns nevēlas gulēt diendusu.            ...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā                  Annija ir pavisam vientuļa, ne visai          ...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā              Kā zobos rodas caurumi? Kā mums jātīra zobi?         ...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā
Jaunumi Bērnu Literatūras CentrāFranču nebēdnības unmazais Nikolā asprātīgajāSampē un Gosinī grāmatāsmīdina atkal! -Tu esi...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā                    “Dzīvoja reiz                   ...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā    "Es un tu no              Šī grāmata saistošā veidā     galvas lī...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā             Vai zini, ka dabu var iepazīt tepat aiz istabas         ...
Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā             Šajā grāmatā Juris Zvirgzdiņš ļauj arī lasītājam iejukt     ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Bernu gramatas

332 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
332
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Bernu gramatas

 1. 1. Jaunumi Bērnu Literatūras CentrāRagana Vinnija naktī saldi guļ,kad viņas kaķis Vilbūrs pieārdurvīm sadzird kādutroksni. Tur ir pūķu mazulis,un no nāsīm tam veļas dūmumutuļi. Šajā grāmatā ir viss, lai raganas Vinnijas un kaķa Vilbūra sabiedrībā tev laiks aizlidotu nemanot.
 2. 2. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Vai vienam būt ir bēdīgi? Vai barā būt ir priecīgi? Kā labāk būt? To katrs savā sirdī jūt. Izlasi, kā skudriņai gāja, kad viņa viena prom no mājām gāja un atpakaļceļa vairs nezināja!
 3. 3. Jaunumi Bērnu Literatūras CentrāIzdevumā iekļautaplaša krāsainorakstu kolekcija,sākot ar nelielāmdivkrāsu josliņām,līdz ļoti bagātīgiemrakstu salikumiem.200 rakstu paraugiiedvesmos ganpieredzējušusadītājus, ganiesācējus. Daudzveidīga un neparasta kolekcija. Izmantojiet šo lielisko grāmatu un veidojiet interesantus aksesuārus no adītiem un tamborētiem motīviem!
 4. 4. Jaunumi Bērnu Literatūras CentrāŠī grāmata ir vispusīgs ceļvedispapīra rokdarbu pasaulē – gan Kā izvēlēties veiksmīgākosunikāla pašdarināta papīra paņēmienus veidošanā unliešanā, gan smalku origami atbilstošu pieeju mācītmākslā? Kāmodeļu locīšanā, gan grafisku izvilināt snaudošu talantu no mazāpapīra izgriezumu darināšanā ķipara bērnudārzā? Ko piedāvāt tehniloģiju izpētei skolēniem mājturībā? Kā atraisīt jaunieti, kas attūrīgi apgalvo, ka "nemaz neprot zīmēt"?
 5. 5. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Šī ir vissvarīgākā grāmata par Piktajiem putniem! Jauni un interesanti fakti par iemīļoto spēļu Angry Birds varoņiem. Esi pirmais, kas visu uzzina! Nepalaid garām aizraujošas aktivitātes: jautrus uzdevumus, mīklas, spēles un idejas ballītei Pikto putnu stilā. Piktie putni ar tevi kopā ik dienu!
 6. 6. Jaunumi Bērnu Literatūras CentrāJa tavs nākotnes sapnis irkļūt par modes māksliniekuun radīt tērpus modesskatei, izveidot savu apģērbulīniju vai vienkārši apvienotmāksliniecisko prasmi arinteresi par modi, tad šīgrāmata būs pareizā izvēle. "Prast izskatīties labāk, varbūt iznesīgāk un tomēr saglabāt dabiskumu — kura gan to nekāro?
 7. 7. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Krājumā „Dzīvo skaisti” apkopotas latviešu autoru atziņas par cilvēka sevis meklējumiem daudzveidīgajā pasaulē.
 8. 8. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Špikerī īsi un pārskatāmi jautājumu un atbilžu formā izklāstīti Latvijas ģeogrāfijas pamatjautājumi.
 9. 9. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Ja neticat, ka pasauli spēj mainīt viens vienīgs kaķis, tad acīmredzot neko neesat dzirdējuši par Ahmedabadu – kaķi, kura dēļ izcēlās skandāls starp ASV un Pakistānu, Sniedziņu – kaķi, kurš palīdzējis notvert dučiem noziedzinieku, un Tiblzu – kaķi, kas izbeidza veselas sugas pastāvēšanu.
 10. 10. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā
 11. 11. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Kļūsti par detektīvu un apgūsti daudzus Šī grāmata palīdzēs jaunus dzīvnieku bērnam rotaļājoties nosaukumus. Sameklē attīstīt prasmi skaitīt un šai grāmatā dzīvniekus izprast sakarību starp - gan mazus undaudzumu un skaitli, bet zināmus, gan milzīgus stāstījums par un neredzētus! Atrisini sižetiskajiem attēliem āķīgos uzdevumus,pilnveidos bērna valodu. pamani pārsteigumus un neaizmirsti par vardīti Lēkātāju - tā paslēpusies katrā grāmatas atvērumā.
 12. 12. Grāmata ir domāta Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā visiem, kuriem ne tikai patīk lasīt, bet Ja Jūs lasat šīs arī tiem, kuri nav grāmatas aprakstu - skubināmi uz dažādu jūs zināt, cik lielu rokdarbu veikšanu! prieku var sniegt Autore saka: apsveikuma "Grāmatā it apvienoti saņemšana un divdesmit pieci pasniegšana. Taču, uzdevumi. Šī grāmataiespējams, vēl nezināt, paredzēta cik aizraujoša var būt pirmsskolas vecuma apsveikuma kartīšu bērniem. To tāpat var izgatavošana pašu izmantot pulciņu rokām. skolotāji, individuālie dalībnieki un visi citi interesanti»
 13. 13. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā
 14. 14. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Lauvēns nevēlas gulēt diendusu. Kamēr tētis nosnaužas, viņš nolemj pavingrināties dažādās prasmēs. Taču ne viss rotaļīgajam mazulim izdodas kā tētim.
 15. 15. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Annija ir pavisam vientuļa, ne visai glīta, skumja un briesmīgi nogurusi. Taču viņas acis ir tik skaistas un dziļas kā ezers ar trim salām.
 16. 16. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Kā zobos rodas caurumi? Kā mums jātīra zobi? Kādi produkti mūsu zobus stiprina? Vai dzīvniekiem arī ir piena zobi? Šajā grāmatiņā tu atradīsi atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem.
 17. 17. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā
 18. 18. Jaunumi Bērnu Literatūras CentrāFranču nebēdnības unmazais Nikolā asprātīgajāSampē un Gosinī grāmatāsmīdina atkal! -Tu esimelis, - es teicu Žofruā. -Atkārto vēlreiz, - Žofruāatbildēja. -Tu esi melis, -es atkārtoju. -Ak tā? - viņšvaicāja. -Jā, - es atbildēju. Iedomājies lauku sētu ar paprāvu pulciņu mājdzīvnieku! Zvaigznīte, Strauja, Sārtacis, Kāre, Reko, Poga un, protams, izcilā personība Pigla ne tikai laiski pavada garās dienas, bet aktīvi rosās pa sētu, māju, pļāpā, draiskojas un meklē piedzīvojumus!
 19. 19. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā “Dzīvoja reiz vectētiņš un vecmāmiņa. Viņiem bija mazmeitiņa. Iestādīja vectētiņš rāceni. Rācenis auga, auga un izauga milzum liels…”
 20. 20. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā "Es un tu no Šī grāmata saistošā veidā galvas līdz iepazīstina bērnus ar dažādām papēžiem" - profesijām. Darinot rokdarbus un izglītojoša, spēlējot ārstus, pārdevējus, pilotus, jautrām un biologus un vēl desmitiem citu izzinošām lomu, bērni ne tikai gūs pirmo nodarbēm pilna ieskatu par amatu daudzveidību, grāmata vecākiem bet, iespējams, atklās arī savu un bērniem. sapņu nodarbošanos.
 21. 21. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Vai zini, ka dabu var iepazīt tepat aiz istabas sienām? Atliek tik palūkoties pa logu, iziet ārā vai pastaigāties pa pilsētas parkiem vai noiet līdz tuvējai upītei, un tu ieraudzīsi līdz šim nepamanīto
 22. 22. Jaunumi Bērnu Literatūras Centrā Šajā grāmatā Juris Zvirgzdiņš ļauj arī lasītājam iejukt raibajā pūlī starp indiāņiem, izceļotājiem no Eiropas uz Jauno pasauli, dažādiem ASV prezidentiem, ērgļiem, bruņurupučiem, suņiem, kaķiem, lāčiem un meitenēm no pasaules vēsturē pazīstamām ģimenēm…

×