Cash flow excel aplikacja prognozowanie
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

Cash flow excel aplikacja prognozowanie

on

 • 2,951 views

Przedstawiamy aplikację, która rozwiązuje za Państwa problemy związane ze sporządzeniem rachunku przepływów pieniężnych. Aplikacja Rachunek cash-flow pozwala na przekształcenie posiadanych ...

Przedstawiamy aplikację, która rozwiązuje za Państwa problemy związane ze sporządzeniem rachunku przepływów pieniężnych. Aplikacja Rachunek cash-flow pozwala na przekształcenie posiadanych danych finansowych (w formie bilansu i rachunku zysków i strat, oraz w wersji Professional - po uzupełnieniu ich o dodatkowe informacje) na układ rachunku przepływów pieniężnych.

Sporządzenie rachunku przepływów pieniężnych (nawet uproszczonego) jest jednym z trudniejszych zadań jakie stoją przed służbami finansowymi w firmie, lub zewnętrznymi firmami księgowymi, konsultingowymi czy finansowymi.

Dzięki naszej aplikacji w szybki i efektywny sposób można wykonać to trudne, skomplikowane zadanie. Aplikacja stanowi proste i wygodne w obsłudze narzędzie (zaopatrzone w opis działania - w szczególności dotyczący wprowadzania danych i uzyskiwania informacji wyjściowych) i efektywnie realizuje swój główny cel.

Nasza aplikacja jest polecana wielu osobom i instytucjom, a w szczególności:

* służbom finansowym i właścicielom przedsiębiorstw,
* firmom księgowym i konsultingowym.
* oraz wszystkim zainteresowanym dobrym skutecznym narzędziem finansowym do tworzenia rachunku cash flow.

ELASTYCZNIE I INNOWACYJNIE

Razem z programem uzyskujecie dożywotnią gwarancję dotyczącą programu, łącznie z możliwością darmowego dokonania niewielkich przeróbek programu w zależności od konkretnych potrzeb klienta.

W zależności od potrzeb użytkownika istnieją 2 odmienne wersje programu, odmienne pod względem funkcjonalności i szczegółowości, przy czym każde z narzędzi zapewnia skuteczne sporządzenie rachunku cash flow, na podstawie posiadanych danych. Istnieje możliwość wprowadzenia dodatkowych funkcji (odpłatnie) w przypadku zapotrzebowania ze strony użytkownika.

Cash-flow Prognoza:
Dodatkowo proponujemy narzędzie dla tych, którzy chcą szybko przygotować prognozę jako załącznik do wniosku kredytowego, bez potrzeby dokonywania wielu ręcznych przeliczeń, łącznie z możliwością sporządzenia prostego rachunku przepływów. Aplikacja ma służyć szybkiemu przeliczeniu danych prognozowanych (nie wyliczanych, tylko wprowadzanych ręcznie) w układzie analitycznego bilansu, rachunku zysków i strat, ale przede wszystkim sporządzeniu na tej podstawie uproszczonego rachunku przepływów dla okresów prognozowanych.

To rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują prostego, szybkiego narzędzia, do dużej ilości wyliczeń (sum i podsum w prognozowanych sprawozdaniach finansowych tj. bilansie i rachunku zysków i strat) oraz wyliczenia na tej podstawie uproszczonego rachunku cash-flow. Szczególnie przydatne przy składaniu wniosków kredytowych, gdy wymagane są prognozy kredytowe na przyszły okres kredytowania.

Statistics

Views

Total Views
2,951
Views on SlideShare
2,951
Embed Views
0

Actions

Likes
0
Downloads
3
Comments
1

0 Embeds 0

No embeds

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Adobe PDF

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • Więcej informacji uzyskasz na stronie:
  http://bestebook.klubzixo.pl/excel_cash_flow_prognoza
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
Post Comment
Edit your comment

Cash flow excel aplikacja prognozowanie Cash flow excel aplikacja prognozowanie Document Transcript

 • Cash Flow w Excelu - Prognoza Typ: Aplikacja • Wydawca: e-BizCom • Autor: • Ilość stron: 0 • Wersja elektroniczna - Aplikacja • Rok wydania: 2008 • Wysyłka darmowa • • • Stara cena: 479.87 zł • Cena promocyjna: 390.39 zł • Zyskujesz 19 % Opis Przedstawiamy aplikację, która rozwiązuje za Państwa problemy związane ze sporządzeniem rachunku przepływów pieniężnych. Aplikacja Rachunek cash-flow pozwala na przekształcenie posiadanych danych finansowych (w formie bilansu i rachunku zysków i strat, oraz w wersji Professional - po uzupełnieniu ich o dodatkowe informacje) na układ rachunku przepływów pieniężnych. Sporządzenie rachunku przepływów pieniężnych (nawet uproszczonego) jest jednym z trudniejszych zadań jakie stoją przed służbami finansowymi w firmie, lub zewnętrznymi firmami księgowymi, konsultingowymi czy finansowymi. Dzięki naszej aplikacji w szybki i efektywny sposób można wykonać to trudne, skomplikowane zadanie. Aplikacja stanowi proste i wygodne w obsłudze narzędzie (zaopatrzone w opis działania - w szczególności dotyczący wprowadzania danych i uzyskiwania informacji wyjściowych) i efektywnie realizuje swój główny cel. Nasza aplikacja jest polecana wielu osobom i instytucjom, a w szczególności: • służbom finansowym i właścicielom przedsiębiorstw, • firmom księgowym i konsultingowym. • oraz wszystkim zainteresowanym dobrym skutecznym narzędziem finansowym do
 • tworzenia rachunku cash flow. ELASTYCZNIE I INNOWACYJNIE Razem z programem uzyskujecie dożywotnią gwarancję dotyczącą programu, łącznie z możliwością darmowego dokonania niewielkich przeróbek programu w zależności od konkretnych potrzeb klienta. W zależności od potrzeb użytkownika istnieją 2 odmienne wersje programu, odmienne pod względem funkcjonalności i szczegółowości, przy czym każde z narzędzi zapewnia skuteczne sporządzenie rachunku cash flow, na podstawie posiadanych danych. Istnieje możliwość wprowadzenia dodatkowych funkcji (odpłatnie) w przypadku zapotrzebowania ze strony użytkownika. Cash-flow Prognoza: Dodatkowo proponujemy narzędzie dla tych, którzy chcą szybko przygotować prognozę jako załącznik do wniosku kredytowego, bez potrzeby dokonywania wielu ręcznych przeliczeń, łącznie z możliwością sporządzenia prostego rachunku przepływów. Aplikacja ma służyć szybkiemu przeliczeniu danych prognozowanych (nie wyliczanych, tylko wprowadzanych ręcznie) w układzie analitycznego bilansu, rachunku zysków i strat, ale przede wszystkim sporządzeniu na tej podstawie uproszczonego rachunku przepływów dla okresów prognozowanych. To rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują prostego, szybkiego narzędzia, do dużej ilości wyliczeń (sum i podsum w prognozowanych sprawozdaniach finansowych tj. bilansie i rachunku zysków i strat) oraz wyliczenia na tej podstawie uproszczonego rachunku cash-flow. Szczególnie przydatne przy składaniu wniosków kredytowych, gdy wymagane są prognozy kredytowe na przyszły okres kredytowania. POBIERZ WERSJĘ PRÓBNĄ >> Zobacz też: Cash Flow - Professional Przedstawiamy aplikację, która rozwiązuje za Państwa problemy związane ze sporządzeniem rachunku przepływów pieniężnych. Aplikacja Rachunek cash-flow pozwala na przekształcenie posiadanych Cash Flow - Premium Przedstawiamy aplikację, która rozwiązuje za Państwa problemy związane ze sporządzeniem rachunku przepływów pieniężnych. Aplikacja Rachunek cash-flow pozwala na przekształcenie
 • posiadanych View slide