Praktiniai nurodymai kurti_e-knyga
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

Praktiniai nurodymai kurti_e-knyga

on

 • 1,438 views

 

Statistics

Views

Total Views
1,438
Views on SlideShare
1,415
Embed Views
23

Actions

Likes
0
Downloads
13
Comments
0

1 Embed 23

http://www.edunet.lt 23

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Adobe PDF

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
Post Comment
Edit your comment

Praktiniai nurodymai kurti_e-knyga Praktiniai nurodymai kurti_e-knyga Document Transcript

 • 1 Praktiniai nurodymai kaip kurti e-knyg Susiraskite medžiagos Pasirinkite teorin s medžiagos b simai e-knygai sukurti (tai gali b ti: metodin medžiaga, medžiaga paimta iš interneto svetain s). Prad kite kurti savo e-knyg BE paveiksl li Prad kite darb TIK Jums skirtame skyrelyje su J s vardu ir pavarde. Kurkite savo e-knyg TIK skyrelyje su J s vardu ir pavarde Pirmas žingsnis Antras žingsnis Jums skirtame skyrelyje (J s vardas, pavard ) pasirinkite iš meniu s rašo „El. Knyga“
 • 2 Tre$ias žingsnis %rašykite e-knygos pavadinim ' eilut( „Pavadinimas“. „Apibendrinimas“ – +ia galite trumpai pristatyti savo e-knyg arba tiesiog pakartoti e-knygos pavadinim . Spauskite „Išsaugoti pakeitimus“
 • 3 Ketvirtas žingsnis Apgalvokite iš kiek puslapi bus J s kuriama e-knyga ir kokios temos bus kiekviename puslapyje. Aš pasirinkau iš svetain s „LIETUVA – Kompiuterin enciklopedija“ http://enci.sviesa.lt/ tema „Up s“. Mano e-knygoje bus trys puslapiai: 1. Bendrieji Lietuvos upi bruožai 2. Vandens matavimai 3. Upi pertvarkymas Penktas žingsnis Rašome pirmojo e-knygos puslapio pavadinim . Pirmaj j' mano e-knygos puslap' pavadinau „Bendrieji Lietuvos upi bruožai“ ir grižau ' svetain( „LIETUVA – Kompiuterin enciklopedija“ tam kad nusikopijuoti tekst .
 • 4 Šeštas žingsnis %keliame pirmojo e-knygos puslapio tekst . Iš Kompiuterin s enciklopedijos pažym jau TIK teksto dal' BE paveiksliuk (paveiksliukus NEŽYM>TI) ir su dešiniu pel s mygtuku iš meniu pasirinkau „Copy“. Jeigu Jums nesiseka pažym ti teksto be paveiksliuko si lau skaityti toliau „Patarimas“
 • 5 Patarimas Tiems kam nesisieka pažym ti teorin s medžiagos tekst BE paveiksliuk . 1. Pažym kite vis tekst su paveiksl liais ir dešiniu pel s mygtuku pasirinkite „Copy“
 • 6 2. Atidarykite „Notepad“ (užrašin ) 3. Užrašin je dešiniu pel s mygtuku „Paste“ 'kelkite anks+iau nukopijuot tekst . J s pamatysite, kad užrašin je 'sikels tekstas BE paveiksl li . Dia papras+iausias ir grei+iausias b das nukopijuoti tekst BE paveiksl li . 4. Iš užrašin s tekst BE paveiksl li jau galite 'kelti (Copy-Paste) ' savo e-knygos puslap'.
 • 7 Septintas žingsnis Nukopijuot iš enciklopedijos tekst BE paveiksliuk 'k liau ' pirm j' mano e-knygos puslap' ir paspaudžiau „Išsaugoti pakeitimus“.
 • 8 Aštuntas žingsnis Pirmas e-knygos puslapis sukurtas. Susipažinkite su e-knygos valdymo 'rankiais.
 • 9 (kelti paveiksl lius ) e-knyg Devintas žingsnis Pasirinkite paveiksl l' kur' nortite 'kelti ' savo kuriam e-knyg . Aš enciklopedijos svetain je ant paveiksl lio paspaudžiau dešin' pel s mygtuk ir pasirinkau „Save Picture As ...“
 • 10 Dešimtas žingsnis Išsaugokite pasirinkt pirm paveiksl l' savo kompiuteryje „My Pictures“. Parašykite paveiksl lio pavadinim , pvz. „1 pav“. Vienuoliktas žingsnis Grižkite ' savo e-knygos puslap' ir pasirinkite „Koreguoti“.
 • 11 Dvyliktas žingsnis Svarbu! Žymekl' pad kite teksto dalyje, kurioje turite patalpinti paveiksl l'. Toliau spauskite „%terpti paveikliuk “.
 • 12 Tryliktas žingsnis Iš J s kompiuterio išsaugot paveiksl l' perkelsime ' e-knyg . Tam, kad J s paveiksliukai nesusimaišyt' su kit kurso dalyvi paveiksliukais susikurkite savo aplankal . Svarbu! Turite susikurti savo aplankal (J s vardas, pavard ) tam, kad tik ) savo aplankal talpinti savo paveiksliukus.
 • 13 Keturioliktas žingsnis Svarbu! Pel s pagalba turite atverti savo aplankal .
 • 14 Penkioliktas žingsnis. Kai atversite savo aplankal , paspauskite „Browse ...“ mygtuk ir susiraskite savo kompiuteryje „My Pictures“ paveiksliuk , kur' buvote išsaugoj( anks+iau.
 • 15 Šešioliktas žingsnis Atlikite visus veiksmus pagal nurodytus (žr. žemiau) skai+ius.
 • 16 Septynioliktas žingsnis J s e-knygos pirmas puslapis sukurtas! Tokiu principu kurkite ir kitus savo e-knygos puslapius. Prad dami kurti nauj puslap', spauskite „raudon kryžiuk “.