Re-Ply varken neden              değiştiresiniz ki?!?  ASTEC Re-Ply Sistemle    çatınızı yenileyin; daha...
Çatınız orijinalindendaha iyi olacak!! Çatınıza ASTEC Avantajlarını Kullanın                   "El Nino ...
Kauçuk & Asfalt Çatılar için        ASTEC Re-Ply SistemiKompozit Çatıları Geliştirir                ...
Metal Çatıları Geliştirir                                  Çatıyı Kapatın:• Dikişsiz, su ...
ASTEC Sistemlerinin Üye Olduğu Kuruluşlar                                THE SOCIETY FOR PR...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Astec Re-Ply Roofing Turkish

1,025 views
905 views

Published on

A turkish translation of the Astec Re-Ply Roofing system brochure.

Thanks to:

ArsanYapı Ltd.Sti.

Main Office:100.Yil Bulvari Sevimli Apt. No:12/2-4 07050 Antalya/Turkey

Tel. :+90 242 248 83 54 - Faks:+90 242 241 46 10 - Mobile:+90 532 480 65 41

Branch Office: Ataturk Mh. Meric Cd. Atasehir Bulvarı Mozaik İs Merkezi Zemin Kat No:48 34758 Kadıkoy/Istanbul/Turkey

Tel.:+90 216 455 73 29

www.arsanyapi.com - www.politim.com

Published in: Technology, Business
0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
1,025
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
6
Actions
Shares
0
Downloads
11
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Astec Re-Ply Roofing Turkish

 1. 1. Re-Ply varken neden değiştiresiniz ki?!? ASTEC Re-Ply Sistemle çatınızı yenileyin; daha az paraya daha iyi bir çatınız olsun!KAUÇUK, METAL VE ASFALT ÇATILARI KORUR
 2. 2. Çatınız orijinalindendaha iyi olacak!! Çatınıza ASTEC Avantajlarını Kullanın "El Nino ülkenin bu kısmında uzun yıllardır görülen en ağır yağmurları getirdi ve ASTEC çatı hiçbir problem yaratmadı..." ASTEC Re-Ply Sistemi çoklu katmanlarda sıvı olarak uygulanır. Dikişsiz, sertleşmiş membran özelliklerine sahiptir (arka kapağa bakınız) ve sıradan çatı yüzeylerinden üstündür. Monterey Pasta, yoğun güneş Güneş Koruması sağlar — Korozyon Bariyeri ASTEC KORUMALI ÇATI KORUMASIZ ÇATI Seramik ve titanyum bazlı ASTEC sağlar — Re-Ply çatı yüzeyleri çok yüksek ASTEC Re-Ply çatı yüzeyleri yansıtma ve ısı yayma özelliklerine okyanusun tuzlu suyu, asit sahiptir — bu sayede binanızdaki yağmuru ve başka hava ısıyı ve zararlı UV ışınlarını azaltır. kaynaklı paslandırıcı ve Bu kızılötesi hava fotoğrafı aşındırıcıları geçirmez. Çok ASTEC Re-Ply korumalı yüzeyin sert çevre şartlarına dayanmak korunmamış çatıya göre 10°C daha üzere tasarlanmıştır. soğuk olduğunu göstermektedir. Diablo Nükleer Enerji Santrali, Pasifik sahili Dijital Cihaz Üretim Tesisi, Arizona çölü Üretim tesisleri, New York Yenilenebilir Garanti sağlar Her ASTEC Re-Ply Sistemi uygulama Renewable sonrasında 10 yıl garanti altındadır. Rüzgar Kırıcı Warranty — Garanti süresi sona erdiğinde, sağlar ASTEC Re-Ply yüzeyinizi inceletebilir, Bir ASTEC Re-Ply yüzeyi temizletebilir, restore ettirebilir ve garanti bütün ek yerlerini, kıvrımları ve süresini 10 yıl daha uzattırabilirsiniz. bağlayıcıları tek parçalı (ASTEC Re-Ply 10-Yıllık Yenilebilir dikişsiz bir bariyerle korur. Bu Garantinin bütün faydalarını inceleyin.) bariyer güçlü rüzgar, yağmur Periyodik ASTEC inceleme ve ve doluya dayanıklıdır; bakımıyla — bu çatı son çatınız kırılmaz, aşınmaz ve olacak! kalkmaz.
 3. 3. Kauçuk & Asfalt Çatılar için ASTEC Re-Ply SistemiKompozit Çatıları Geliştirir Yüzeyi Astarlayın ve Kapatın:• Dikişsiz, su geçirmez bir bariyer yaratır. Orijinal kompozit yüzeye bağlı olarak bir• Bütün iklimlerde esnek kalır ve hava geçirmez. veya iki katman Kauçuk için ASTEC Baz Sızdırmazlık Malzemesi #8 veya Asfalt• Göllenen suya dayanıklıdır. için ASTEC Baz Sızdırmazlık• Mantar ve yosun gelişimine direnir. Malzemesi #4 uygulayın. Her ikisi de• Isıyı ve zararlı UV radyasyonunu yansıtır. sıvı olarak uygulanır, bütün çatlakları doldurur ve bütün çatı üzerinde dikişsiz,• R19 ısı kazanç testini geçer. katlanır bir membran oluşturur.• Sıcaklık kontrolü sağlar, soğutma masraflarını İç Katmanı Uygulayın:azaltır. Birinci ASTEC Re-Ply Tamamlama katmanını uygulayın. Bu ASTEC Baz• Rüzgar hasarı riskini büyük oranda azaltır. Sızdırmazlık Malzemesiyle bağlanacak• Görünümü güzelleştirir. ve son yüzey için tek parçalı bir katman• Çatı değiştirme masraflarını ortadan kaldırır. bazı yaratacaktır.• 10-Yıllık Yenilenebilir Garanti sağlar. Yüzey Katmanını Uygulayın: Son ASTEC Re-Ply Tamamlama Yüzeyi Hazırlayın: katmanını uygulayın. Yeni yüzey dikişsiz, Gevşek malzemeleri gidermek için eski titanyum beyazı, su geçirmeyen, esnek ve yüzeyi basınçlı suyla yıkayın. Alt zor çevre şartlarında hava kaynaklı katmanları, kabarıklıkları ve çatlakları paslandırıcıları yıllarca geçirmeyecek bir tamir edin. katman olacaktır. Ek Yerlerini Kapatın: Bütün çatı, havalandırma, baca vb bağlantı yerlerini yüksek çekme direnci Prosedürler çatı türüne ve olan kumaşla güçlendirin. Uygun ASTEC durumuna göre değişebilir. Baz Sızdırmazlık Malzemesiyle ıslatın. Detaylar için bizimle bağlantı kurun www.icc-astec.com . ASTEC Re-Ply sisteminin avantajları kullanılarak bu perakende tesisisin asfalt çatısı orijinalinden daha iyi hale getirildi. Yenilenebilir Garantisi süresinde yalnızca soğutma masraflarından yapılan tasarruf bile ASTEC için yapılan harcamaları karşılayacaktır. SPOR TESİSİ (Re-Ply öncesinde kompozit) SPOR TESİSİ (Re-Ply sonrasında)
 4. 4. Metal Çatıları Geliştirir Çatıyı Kapatın:• Dikişsiz, su geçirmez bir bariyer yaratır. ASTEC WPM#9 Su Geçirmez Sızdırmazlık Malzemesini bütün• Pas ve korozyonu önler. alanlara, güçlendirme yapısına ve• Isıyı ve zararlı UV radyasyonunu yansıtır. bağlantılara uygulayarak son kat için• R19 ısı kazanım testini geçer. dikişsiz bir baz hazırlayın.• Isı kontrolü sağlar ve soğutma masraflarını İç Katmanı Uygulayın: Metal için ASTEC#900 Seramikazaltır. 2 Malzemesi çatının her cm ’sine• Termal şok hasarını büyük oranda azaltır. bağlanan sağlam, hava geçirmez, tek• Görünümü güzelleştirir. parçalı bir katman yaratır.• Çatı değiştirme masraflarını ortadan kaldırır. Son Katmanı Uygulayın:• Provides a 10-Year Renewable Warranty. İkinci bir katman Metal için ASTEC #900 Yüzeyi hazırlayın: Seramik Malzemesi uygulayın. Bu son Pasları çıkarın ve temiz bir yüzey uygulama son derece yansıtıcı, seramik elde etmek için basınçlı suyla yıkayın. içerikli ve zor çevre şartlarında yıllarca Gevşet bağlantıları sıkın veya değiştirin. su geçirmez ve paslanmaz dikişsiz, titanyum beyazı bir yüzey oluşturacaktır. Korozyonu Kapatın: Metal korozyonunu nötralize etmek ve durdurmak için özel olarak tasarlanmış Prosedürler çatı türüne ve ASTEC B-16-71 Pas Kontrol Malzemesi durumuna göre değişebilir. uygulayın. Detaylar için bizimle bağlantı kurun www.icc-astec.com . Bağlantı Yerleri & Parçaları: Açık dikişleri, bağlantıları ve delikleri yüksek gerilme dayanıklı kumaşla kuvvetlendirin. Anaheim Kongre Merkezi sızıntı ve paslanma problemlerini çözmeye karar verdiğinde, metal çatılarını restore etmek için tek parçalı ASTEC Re-Ply Sistemini kullanmayı tercih etti. "Çeşitli ürünleri inceledik fakat kimsede ASTEC gibi bir sistem yoktu..." KONGRE MERKEZİ (metal çatı) KONGRE MERKEZİ (Re-Ply sonrası)
 5. 5. ASTEC Sistemlerinin Üye Olduğu Kuruluşlar THE SOCIETY FOR PROTECTIVE COATINGS ÜyesiASTEC® Re-Ply™ Çatı NSF-ISR tarafından kayıtlıSistemleri & Özel COOL ROOF RATING COUNCIL ISO 9000, ISO 14000, QS-9000Kaplamalar Üyesi Yönetim Sistemleri Kaydı ve ilgiliINSULATING eğitim ve basımlar bulunmaktadır.COATINGS Metal Çatılar için FACTORY MUTUAL SYSTEM Onaylı www.nsf.orgCORPORATIONtarafından ISO Uluslararasıüretilmektedir. Standardizasyon Teşkilatı.ICC aşağıdaki bağlantılarlatemsil edilmekte ve sıvı ISO. ISO 9000, ISO 14000 veuygulamalı seramik soğuk ROOF CONSULTANTS INSTITUTE 14,000’den fazla Uluslararası İş,çatılama teknolojisinde dünya Üyesi Devlet ve Toplum Standardınınlideri olarak görülmektedir: kaynağıdır. U.S. GREEN BUILDING COUNCIL ISO. 148 ülkenin uluslararası Üyesi organizasyon, hükümet, iş ve tüketici temsilcileriyle birlikte çalışır. Kamu ve özel sektörler arasında bir köprü kurar. www.iso.ch NATIONAL ROOFING CONTRACTORS ASSN. MIAMI-DADE BUILDING CODEENERGY STAR Partneri Üyesi Uygunluk Onayı ASTEC® Re-Ply™ Sistemlerinin üreticisi:Insulating Coatings Corporation 103 Main Street, Binghamton, New York 13905 1-800-223-8494 Faks: 607-723-1700 Detaylar için www.icc-astec.com adresini ziyaret edin ASTEC® Re-Ply™ Yetkili Yükleniciniz: For Astec Coatings in Turkey please contact: ArsanYapı Ltd.Sti. Main Office:100.Yil Bulvari Sevimli Apt. No:12/2-4 07050 Antalya/Turkey Tel. :+90 242 248 83 54 - Faks:+90 242 241 46 10 - Mobile:+90 532 480 65 41 Branch Office: Ataturk Mh. Meric Cd. Atasehir Bulvarı Mozaik İs Merkezi Zemin Kat No:48 34758 Kadıkoy/Istanbul/Turkey Tel.:+90 216 455 73 29 www.arsanyapi.com - www.politim.com Aşağıdaki adresteki 3 dakikalık videomuzu izleyebilirsiniz.

×