Leter motivimi

42,848 views
41,745 views

Published on

shembull leter motivimi

Published in: Education
0 Comments
11 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
42,848
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
11
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Leter motivimi

  1. 1. LETER MOTIVIMI (shembull)EMRI ANIDAMBIEMRI AGODATELINDJA 10.03.1989GJENDJA CIVILE BEQAREVENDLINDJA ELBASAN , SHQIPERIVENDBANIMI ELBASAN, SHQIPERITELEFON 0673409758E-MAIL : nidaago@yahoo.itI nderuar Z _______Quhem Anida AGO dhe kam mbaruar studimet e larta ne degen psikologji neUniversitetin Aleksander Xhuvani , ne Elbasan. Jam diplomaur ne master profesionalPsikolog ne Institucion. Aktualisht vazhdoj studimet ne master shkencor PsikologjiEdukimi , ne vitin e fundit. Gjate klikimit ne internet gjeta se ju ofroni vend pune sipsikologe shkolle. Me këtë letër, unë aplikoj (shpreh interesin tim) për vendin që juofroni. Besoj se jam e duhur per kete pozicion sepse jam nje njeri i pergjegjshem dhekorrekte ne pune. Jam e gatshme te marr persiper pergjegjesite e mia dhe te kryejgjithmone ne kohe detyrat e mia. Jam nje njeri qe i pervetesoj shume shpejt gjerat e rejadhe jam e disponueshme gjithmone per te marr dhe per te dhene rekomandime tendryshme. Kam marredhenie shume te mira me koleget dhe me eproret si dhe mund tepunoj si individualisht ashtu dhe ne grup. Zgjodha kete vend pune per te konkuruar sepsejam nje vajze qe nuk lodhet kurre ne punen me femijet .Deshiroj gjithmone qe te arrij mekalimin e kohes majat e karrieres sime ndaj dhe jam e gatshme te perpiqem me gjitheforcat e mia per ta arritur kete.Shpresoj te jem e duhura per kete pozicion dhe ju garantoj se nuk kam per tu zhgenjyer .Me shumë kënaqësi pres përgjigjen tuaj!Përshëndetje të sinqerta,ANIDA AGO

×