Aiesec

755
-1

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
755
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Aiesec

 1. 1. Які асоціації у вас зі словом осінь? Пушкін, дощі, чай підковдрою, посиденьки в кафешках, колючі светри, шапкавід якої псується зачіска, тощо. Це перелікнайбанальніших осінніх асоціацій, можна ще допов-нитисум, депресія, серіали, але не будемо про по-гане.Кожна пора року по своєму унікальна і від кожної мичогось чекаємо, мріємо… Сподіваюся ви ще не втра-тилицієї риси?Так ось, осінь 2011 стала дійсно унікально. В житті сотністудентів з’явився AIESEC, чи то вони з’яви-лися вAIESEC житті))Відбір проходив в три етапи :- по аплікаційним формам- співбесіда- гра на вміння працювати в команді.Потім дні чекання і запрошення на ЛІК. Що воно такебільшість не уявляли, та й взагалі, що таке AIESECрозумів незначний відсоток.Але як відомо „Всѐ тайное становиться явным”… От всікарти і відкрилися….
 2. 2. , я вбивала вечір в Контакті (о так, контакт – ґвалтівниквільного часу), проглядала еротичні фотки подруг біляна-стінних килимів, з букетами квітів, з плюшевимиведме-жатками тощо. Раптом натрапила на оголошення„AIESEC оголошує набір, заповніть аплікаційну формубла-бла-бла”. Я за звичкою, пройшла по ссилці, і почалазапов-нювати аплікашку. Останнім часом заповнюватирізні анкети моє хобі, бо періодично з’являється бажаннязнайти роботу, я ж вже доросла (скоро третій десятокрозміняю), але, на жаль, вакансії промоутер, ескорт-по-слуги, танцівниці в Туреччині навряд принесуть моральнеі фінансове задоволення. А на щось серйозне не вистачаєчасу, пари… Але зараз не про це.Так ось, заповнила форму і забула. Наступного дня, при-ходе лист-запрошення на співбесіду. Йти, не йти? Зайшлана сайт AIESEC, почитала інфу, ніби щось прикольне.Схожу. І тут почалося.Прихожу в КНЕУ, до мене підбігає дівчинка „Привіт. Тив AIESEC? Ой, я теж! Так хвилююсь, так хвилююсь. Ащо буде? А як буде? Маама…” Дурний приклад –заразний, я теж почала панікувати. І так ми, як „веселі”бігали по по-верху, заламуючи руки в істериці.Все пройшло нормально, принаймні я так думала.Запрошення на співбесіду дуже чекала. Я зрозуміла, щочи-мось ця організація мене приваблює. Так давнопрагну знайти те, що зацікавить на 100%, але такскладно. Бо куди не піду, або дуже дорого, або дуженудно, або бап-тистка церква”
 3. 3. ЛІК – це як перший… сніг. Бах і на голову! А Ви про що подумали? Дощо-вого осінньогоранку (до речі був вихідний) замість того щоб міцно спати, як це прийнято в студентськихколах, ми тепліше одягнулися (але в мене ще було літо, теплий одяг мирно спочивав ушафі) і вирушили в… невідо-мість))Дружно сіли в маршрутку і… поїхали за місто. Пункт призначення – Конче Заспа.Після ЛІКу більшість „відчули” AIESEC з середини. Чути, читати – це класно, але статичастиною – класніше. Розумієш корпоративну культуру організацій і починаєш формуватиоб’єктивні враження від організації
 4. 4. Оленка: Ніна Гаушус:Я намріяла, що в Конче-Заспі, Айсек дает понимание того ,что нашинас бу-дуть зустрічати лакеї, воз-можности безграничны и мы воголенні чоло-віки силах изме-нить этот мир. Люди всегодуватимуть виноградом (як в ограждены узкими рамками своегокіно), офіціант приноситиме мировозрения и бояться выйти за этистрави на великій тарелі, і його рамки. Айсек открывает глаза наможна викли-кати подзвонивши то,что ты в силах изменить этот мир.у дзвіночок, але ні база буласхожа на піонер табори, вкотрих я провила майже вседитин-ство. Така ностальгія…)Далі сесії, симуляцію. Не будуоригі-нальною, вразили танці. Татка ЛагошинаПовіяло сек-тантством. Такі всі ЛІК був, у певному сенсі, відкриттям:привітні, позитивні, прагнуть органі-зації; чудових людей, якізаманити в свою організацію… ) наповнюють її; себе, як особистості,А коли ввечері, вимкнули яка здатна змінити світ.світло, і ска-зали робити масажсусіду, мої очі стали як блюдця.Але, мені сподобалосяпрактично все. Це я зрозуміланаступного дня. Було Юлія Скрилюк::враження, що я в цьому Насправді Айсек це класна„варюся” не перший рік і це організація. Там нудно не буде,класно.” якщо ти дійсно відчуєш що вона для тебе.А ще можна зустріти море класних людей
 5. 5. А далі були „далекі обрії захмарні” (щосьпотянуло на поезію))Далі – НОВІ ГОРИЗОНТИ.Вечір, поїзд, романтика…Київська локалка переважною більшістювирушила до Львова. Їхали весело...Потім чотири неймовірні або і ймовірні дні.Враженя у всіх різні, але те, що ми сталикомандою - це факт!
 6. 6. Олег Загричанський: Юра Андрусяк:Мені сподобалося, ін- Я в захваті від Новихколи правда було Го-ризонтів. Нашанудно, але вцілому локалка сильновраженя чудові. в здружилась.мене була класна Кожен зрозумів, длякоманда, мені стало чого йому AIESEC і чиприкро що я так пізноприїхав і не зміг з взагалі він потрібен.ними працювати Всі ми ближче пізналище.найяс-кравіший один од-ного. Справді,момент-коли ми з тм це уні-кальні люди. Ястояли під кор-пусом і не знаю більшепалили свічки.І коли людей, які можутьми в автобусі до після такогольвову спали- тотальногомило.екскурсія по недосипання денситильвову-просто мега, тунак прямо білякраща екскурсія за Опер-ного театру увсе життя) Львові) AIESEC обєднує, AIESEC надихає, AIESEC класний. Дякую, AIESEC ! Роман Денисюк: Якщо коротко то було круто, але лише через людей!сама конфе-ренція не дуже *порадовала*, організація часом сильно хромала.
 7. 7. Андрій Безродній:Горизонты пролетели в один миг. Казалось бы, только не-сколько часов назад пятьдесят человек стояло под апте-койна центральном вокзале, и вот уже девятичасовой поездЛьвов - Киев мчит на всех порах домой... А все, что было всередине, кажется очень приятным сном, очень похожим направду:) Что мне запомнилось с горизонтов больше всего?Когда Ростик исполнил первый "горизон-тальный" aiesec-dance под зажигательную "republica - ready to go",зарядившей 250 человек позитивной энер-гией и придавшейхорошую мотивацию для будущих свершений. Запомнилисьпроекты, а конкретнее, та их часть, где ogxы бегали заicxами и наоборот, и рейзинг компаний. Все это намногоинтереснее такой необходи-мой, но все же невероятноскучной айсек-теории. Запом-нился global village - донецкий"случай в семье айсекера" и, естественно, наш киевскийимпровизированный танец и предшествующее емуколлективное падение на сцене, когда все тихо лежат и тутраздается чей-то голос "Ой! Чьи-то стринги!". Запомниласьсессия Петровой со свеч-ками, и каждый задумался о том,что нужно больше вни-мания удалять своим близким,терпимее относится к людям и перестать валяться тюленемна диване перед телевизором. Запомнилась ГалаНайт вспортивном зале, - неистовые крики Жировой, сидящейпередо мной, фото-сеты и радость бордов за победу вноминации. Ну и, в конце концов, запомнились айсек-денсы,особенно уже во Львове, на площади Рынок и напротивОперного театра. Море знакомств, масса впечатлений иожидание New Horizons Spring 2012 - с таким итогом поездЛьвов - Киев вез нас обратно домой...
 8. 8. Горизонти стали не простоконференцією для київської локалки…Традиційно з кожної конфи мипривозимо еворди, і ці New Horizons нестали виключенням. Першу нагороду миотримали за “Alumni campaign” і цезаслуга Єгора Акулова, що непокладаючи рук, працював довгий час.Другий, і не менш приємний еворд, миотримали, як “The most contributingLC”, чим дуже пишаємося!Кожен мембер відіграє величезну рольвжитті локального комітету! І лишеразом ми зможемо досягнути ще більшихрезультатів. Тож, вперед до перемоги!
 9. 9. Хвилинка реклами -
 1. A particular slide catching your eye?

  Clipping is a handy way to collect important slides you want to go back to later.

×