Your SlideShare is downloading. ×
2013.12.16. happyweek 48
2013.12.16. happyweek 48
2013.12.16. happyweek 48
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply

2013.12.16. happyweek 48

99

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
99
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

  • 1. TÝDEN OD 16.12. 2013 Č. 048 TÝDENÍK PRO HAPPIES Z ČR A OKOLÍ www.akademiestesti.webs.com www.akademiestesti.webs.com Tento HAPPYWEEK je posledním v tomto roce. Proto bychom vám všem chtěli moc a moc poděkovat za vaši přízeň. Jsme moc rádi, že HAPPYWEEK čtete a že ho šíříte také dál mezi své přátele a blízké. Jsme moc rádi, že vám některé informace, které vám HAPPYWEEK přináší každý týden, jsou užitečné a pomáhají vám při nacházení štěstí ve vašem životě. Rok 2013 se pomalu chýlí ke konci. Krysa – garant měsíce prosince – již ale pomalu začala přitahovat rok nový, rok 2014. A tak se pomalu začínají energie měnit. Hada z minulého roku tak vystřídá Kůň roku následujícího. Rok 2013 byl velmi zajímavý. Jeho vládce Had se snažil vše, co odkryl mocný drak v roce 2012, dát do pořádku, dovést k jisté dokonalosti. A tak jsme byli svědky událostí, které byly jistou nápravou toho, co se v minulých letech dělo špatně. Dočkali jsme se soudu s panem Rathem a jeho „kolegů“, padla vláda, jejíž činnost již byla dále nežádoucí, a začaly se řešit další věci, které nebyly zcela v pořádku. I vy jste určitě v letošním roce zaznamenali ukončení toho nesprávného a jisté korekce. Je to z toho důvodu, že Had má vše připravit k co největší dokonalosti, aby to Kůň mohl co nejrychleji roznést do světa. To, co se podařilo Hadovi nastavit dobře, by mělo slavit úspěchy a to ostatní pravděpodobně příští rok zaznamená rychlé konce. Kůň vrhne světlo slávy na vše dokonalé a zároveň ukáže na vše, co nefunguje, abychom si to uvědomili a dále toho nevyužívali. Proto to může být rok jak velkých a slavných událostí, tak i velkých a smutných propadů a konců. Každopádně využijte velkou sílu, oheň a největší Jang tohoto roku ke své slávě, ke svým úspěchům. Pokud vám něco jde dobře, jste v něčem dobří a úspěšní, pak tomu dejte příští rok co nejvíce svého úsilí. Silný a rychlý Kůň vám pomůže dojít k úspěchu co nejrychleji, aniž byste se u toho museli tolik namáhat. Stavte na výsluní své skvělé výsledky. Neschovávejte se, ukažte světu, co umíte. Rok 2014 je rokem světla, záře, slávy, úspěchů, expanze, šíření, rozvoje a bohatství. Chytněte proto tyto příležitosti za „pačesy“ a nechte se touto krásnou aktivní energií vést k úspěchu i vy. V dnešním HAPPYWEEKU nechceme psát o moudrech, ale jen popřát šťastný nový rok a krásné vánoce vám všem. Dáša a Jirka Černákovi.
  • 2. SEMINÁŘ www.akademiestesti.webs.com ROK 2014 - DŘEVĚNÝ KŮŇ Celodenní seminář vás naučí, jak se můžete na tento velmi silný rok připravit. Tento rok opravdu bude platit: Štěstí přeje připraveným  Ukážeme vám, jak tento rok ovlivní každého z vás na základě vašeho osobního Astrotypu, který vám na semináři vypracujeme. Dozvíte se, čeho v roce 2014 musíte rozhodně využít a naopak, čeho se určitě vyvarovat. Datum konání: 19.1. 2014, 10:00 – 18:00 hod Místo konání: Lidická 6, Praha 5, prostor Drive Production Cena semináře: 1,800 Kč Rezervaci místa posílejte na dasa@byu.cz nejpozději do 15.12.2013.
  • 3. FENG SHUI KLUB www.akademiestesti.webs.com Feng Shui Klub bude opět přijímat nové členy Po ročním působení se opět otevírají brány Feng Shui Klubu pro nové členy. Členství v Klubu vám umožní prohloubit si své znalosti v oblasti Feng Shui a Čínské kosmologie v praxi. Klub se schází celoročně každých čtrnáct dní v úterý od 18.00 do 21:00 a řeší aktuální případy ze života členů Klubu či případy jejich klientů. Pokud máte zájem se do Feng Shui Klubu přihlásit, napište, prosím, na dasa@byu.cz nejpozději do 20.12.2013. Roční členský příspěvek: 10.000,- Kč. Při platbě do 31.12.2013 - 9.000,- Kč. Možnost na splátky – záloha 3.000,- Kč do 31.12.2013. Poté 7.000,- Kč v pravidelných měsíčních splátkách. www.fengshuiklub.webs.com

×