2013.12.16. happyweek 48

244 views
159 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
244
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

2013.12.16. happyweek 48

  1. 1. TÝDEN OD 16.12. 2013 Č. 048 TÝDENÍK PRO HAPPIES Z ČR A OKOLÍ www.akademiestesti.webs.com www.akademiestesti.webs.com Tento HAPPYWEEK je posledním v tomto roce. Proto bychom vám všem chtěli moc a moc poděkovat za vaši přízeň. Jsme moc rádi, že HAPPYWEEK čtete a že ho šíříte také dál mezi své přátele a blízké. Jsme moc rádi, že vám některé informace, které vám HAPPYWEEK přináší každý týden, jsou užitečné a pomáhají vám při nacházení štěstí ve vašem životě. Rok 2013 se pomalu chýlí ke konci. Krysa – garant měsíce prosince – již ale pomalu začala přitahovat rok nový, rok 2014. A tak se pomalu začínají energie měnit. Hada z minulého roku tak vystřídá Kůň roku následujícího. Rok 2013 byl velmi zajímavý. Jeho vládce Had se snažil vše, co odkryl mocný drak v roce 2012, dát do pořádku, dovést k jisté dokonalosti. A tak jsme byli svědky událostí, které byly jistou nápravou toho, co se v minulých letech dělo špatně. Dočkali jsme se soudu s panem Rathem a jeho „kolegů“, padla vláda, jejíž činnost již byla dále nežádoucí, a začaly se řešit další věci, které nebyly zcela v pořádku. I vy jste určitě v letošním roce zaznamenali ukončení toho nesprávného a jisté korekce. Je to z toho důvodu, že Had má vše připravit k co největší dokonalosti, aby to Kůň mohl co nejrychleji roznést do světa. To, co se podařilo Hadovi nastavit dobře, by mělo slavit úspěchy a to ostatní pravděpodobně příští rok zaznamená rychlé konce. Kůň vrhne světlo slávy na vše dokonalé a zároveň ukáže na vše, co nefunguje, abychom si to uvědomili a dále toho nevyužívali. Proto to může být rok jak velkých a slavných událostí, tak i velkých a smutných propadů a konců. Každopádně využijte velkou sílu, oheň a největší Jang tohoto roku ke své slávě, ke svým úspěchům. Pokud vám něco jde dobře, jste v něčem dobří a úspěšní, pak tomu dejte příští rok co nejvíce svého úsilí. Silný a rychlý Kůň vám pomůže dojít k úspěchu co nejrychleji, aniž byste se u toho museli tolik namáhat. Stavte na výsluní své skvělé výsledky. Neschovávejte se, ukažte světu, co umíte. Rok 2014 je rokem světla, záře, slávy, úspěchů, expanze, šíření, rozvoje a bohatství. Chytněte proto tyto příležitosti za „pačesy“ a nechte se touto krásnou aktivní energií vést k úspěchu i vy. V dnešním HAPPYWEEKU nechceme psát o moudrech, ale jen popřát šťastný nový rok a krásné vánoce vám všem. Dáša a Jirka Černákovi.
  2. 2. SEMINÁŘ www.akademiestesti.webs.com ROK 2014 - DŘEVĚNÝ KŮŇ Celodenní seminář vás naučí, jak se můžete na tento velmi silný rok připravit. Tento rok opravdu bude platit: Štěstí přeje připraveným  Ukážeme vám, jak tento rok ovlivní každého z vás na základě vašeho osobního Astrotypu, který vám na semináři vypracujeme. Dozvíte se, čeho v roce 2014 musíte rozhodně využít a naopak, čeho se určitě vyvarovat. Datum konání: 19.1. 2014, 10:00 – 18:00 hod Místo konání: Lidická 6, Praha 5, prostor Drive Production Cena semináře: 1,800 Kč Rezervaci místa posílejte na dasa@byu.cz nejpozději do 15.12.2013.
  3. 3. FENG SHUI KLUB www.akademiestesti.webs.com Feng Shui Klub bude opět přijímat nové členy Po ročním působení se opět otevírají brány Feng Shui Klubu pro nové členy. Členství v Klubu vám umožní prohloubit si své znalosti v oblasti Feng Shui a Čínské kosmologie v praxi. Klub se schází celoročně každých čtrnáct dní v úterý od 18.00 do 21:00 a řeší aktuální případy ze života členů Klubu či případy jejich klientů. Pokud máte zájem se do Feng Shui Klubu přihlásit, napište, prosím, na dasa@byu.cz nejpozději do 20.12.2013. Roční členský příspěvek: 10.000,- Kč. Při platbě do 31.12.2013 - 9.000,- Kč. Možnost na splátky – záloha 3.000,- Kč do 31.12.2013. Poté 7.000,- Kč v pravidelných měsíčních splátkách. www.fengshuiklub.webs.com

×