2013.10.14. happyweek 39

230 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
230
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

2013.10.14. happyweek 39

 1. 1. TÝDEN OD 7.10. 2013 Č. 038 TÝDENÍK PRO HAPPIES Z ČR A OKOLÍ www.akademiestesti.webs.com www.akademiestesti.webs.com Zima neúprosně klepe na dveře. Pomalu ale jistě končí mezidobí země. Je to poslední část podzimu, kdy převládá energie země a kovu. Kov přináší celkové prochládání, které pak v listopadu vyústí v absolutní chlad. Nadvláda chladu tak přinese nerovnováhu mezi chladem a teplem. Proto musíme tuto nerovnováhu harmonizovat a síly vyrovnat. Pokud to neuděláme, budeme pod vládou chladu. Budeme s ním muset bojovat. A vy jistě již tušíte, že člověk nikdy nemůže porazit síly přírody. Vždy nad vámi zvítězí. Navíc takový boj je velmi vyčerpávající. Pokud nadvládu chladu nevyrovnáte, projeví se to nadměrnou únavou, snížením imunity a nakonec i nemocí. Je také důležité si uvědomit, že chlad nejvíce útočí na ledviny a močový měchýř. Pokud máte nějaké znalosti z čínské kosmologie čí Tradiční čínské medicíny, pak víte, že ledviny jsou velmi důležitým orgánem. Chrání totiž naši celoživotní energii, tzv. základní energii. Ta je každému člověku dána na celý život. Čím méně tuto energii chráníte, čím více ji vyčerpáváte, tím se více oslabujete a zkracujete si svůj život. Tak i z tohoto důvodu je důležité, abyste v období chladu pečlivě chránili své ledviny a své tělo před prochladnutím. Jak se nejlépe bránit? Ti z vás, kteří znáte Feng Shui, tak víte, že vaše tělo je stejným prostorem, jako váš byt, dům, či kancelář. Takže ke svému tělu budete přistupovat úplně stejně. Víte také, že prostor patří převážně ke Gua 8. Toto Gua se nazývá Hora. V této hoře je jeskyně a právě tato jeskyně je vaším prostorem. Gua 8 patří k elementu země. Pokud tedy chcete své tělo (svůj prostor) posilovat, pak víte, že zemi posiluje element ohně. Naopak chlad (element vody) zemi oslabuje. Proto se v tomto nadcházejícím období zimy musíte co nejvíce obklopit právě elementem ohně. Co se týče těla, budete
 2. 2. OBJEDNEJTE SI NÁŠ NOVÝ FENG SHUI www.akademiestesti.webs.com STOLNÍ KALENDÁŘ NA ROK 2014 Vyrobili jsme pro vás nový Feng Shui stolní kalendář. V našem novém Feng Shui stolním kalendáři najdete energie dní na každý den. Ke každému dni tak obdržíte tipy a rady, jak daný den využít pro svůj harmonický život. Dozvíte se energii pěti elementů a vlastnost dne, která vychází z tzv. 28 Nebeských dómů. Stručné informace, které dostáváte na každý týden v HAPPYWEEKu tak budete znát na celý rok dopředu. Cena 79.- Kč. Objednávky posílejte na dasa@byu.cz do konce října. Již objednané kalendáře si můžete vyzvednout do konce října na adrese Táborská 7, Praha 4, showroom Party Lite v pondělí a středu od 11 do 18 hod, případně na našich přednáškách v Městské knihovně 14. a 21. října od 18,45 hod.
 3. 3. www.akademiestesti.webs.com tělo chránit hlavně správným oblečením, které zabrání pronikání chladu do těla. Velkou pozornost věnujte hlavně krku. Krkem zezadu totiž proniká hodně nemocí, takže šála, rolák apod. jsou nezbytnou ochranou proti pronikání chladu a nemocí do těla. Ochranu svého těla posílíte tím, že v oblečení budete mít element ohně. Ten je obsažen např. v kůži, v chlupech a ve všem, co je příjemně měkké a teplé (plyš apod.). Dále element ohně výrazně posílíte červenou barvou. Čím blíže tělu budete element ohně mít, tím více vás bude hřát. V tomto období tedy není vůbec od věci si pořídit červené spodní prádlo. Stačí, pokud budete mít nějaký vzor, který červenou barvu obsahuje. Z fyziky také jistě víte, že před chladem lépe brání několik slabých vrstev, než jedna tlustá vrstva. Proto určitě nestačí mít tričko a na něm tlustou zimní bundu, i kdyby byla sebeteplejší. Raději několik triček, svetrů a bunda pak nemusí být tak „tlustá“. Stejným prostorem jako je vaše tělo je i váš byt či pracovní místo. I zde si musíte posílit element ohně a země. Vyzdobte si proto svůj byt červenými či růžovými doplňky. Můžete využít i oranžovou barvu. Dále můžete také dodat barvy zemitější. Vytvořte si doma „měkko“. Dejte si kolem sebe polštáře, deky apod. Povlečení postele by mělo mít v sobě ohnivé barvy. I vaše pyžamo by mělo mít barvy ohně a mělo by být „měkké“. Pozor však na přetápění místností. Měli byste doma cítit příjemné teplo, ale rozhodně ne horko. Naopak všechny chodby, předsíně a ostatní „komunikační“ místnosti by měly být chladnější. Pokud dobře zharmonizujete element vody (chlad) a ohně (teplo), bude vaše tělo velmi odolné a zima pro vás nebude tak vyčerpávající. To oceníte také na jaře, kdy vás budou prudké aktivní energie nutit k aktivitě a vaše odpočaté tělo bude schopno aktivity vyvíjet. Pokud ale v zimě bude tělo vyčerpané, nebude schopno se přizpůsobit silným jarním energiím a dojde k velkým únavám i nemocem (viz jarní únavy). OCHRANA PROTI NACHLAZENÍ Ochrana proti prochladnutí není jen v ochraně těla a prostoru. Je také velmi důležité přizpůsobit zimnímu období celou životosprávu. Důležité je, abyste v zimním období omezili všechny možné aktivní činnosti. Zpomalte, vše dělejte v co největším klidu. Co nejvíce eliminujte spěch a stres. Všechny aktivity si plánujte hodně dopředu, abyste zachovali plynulost a návaznost vašich aktivit. Rozhodně není vhodná doba pro začátky něčeho nového. Vím, že zima je zároveň i hektickým obdobím Vánoc, ale snažte se co nejvíce tu „hektičnost“ omezit. Dalším důležitým aspektem ochrany je strava. Je opravdu nutné, aby každé vaše jídlo (snídaně, oběd i večeře) obsahovalo něco teplého. Tělo musíte zahřívat jak zvenčí (oblečení), tak i zevnitř (strava a nápoje). Vyhněte se všemu studenému, jak studeným jídlům, tak hlavně studeným nápojům.
 4. 4. www.akademiestesti.webs.com Ochrana proti nachlazení pokr….. Ze svého jídelníčku také vyřaďte všechny ochlazující potraviny. Patří sem letní a hlavně tropické ovoce jako např. citrusy, mango, kiwi apod. Toto ovoce roste v tropických, tedy velmi teplých krajích právě proto, aby ochlazovalo místní obyvatele. Pokud toto ovoce jíte v zimě, tak tělu dodáváte další chlad. Ideální je v zimě jíst ovoce nějak tepelně upravené – např. zemlbába, rýžový nákyp, ovocné knedlíky, palačinky s ovocem apod. Nejlepší je ovoce z našich krajů, hlavně jablka. Důležité jsou ale také ořechy (vlašské). Omezte také různé saláty a jiná studená jídla. Důležitou součástí zimní životosprávy jsou nápoje. Musí být teplé a měly by ohřívat. Zde jsou nejlepší nápoje ze skořice či zázvoru. Dobré je také svařené víno, či typicky český grog. Měli byste také zavést malou „štamprdličku“ něčeho ostrého po ránu. Nejlépe slivovičku. Já osobně tuto „terapii“ doporučuji celoročně, ale v zimě ji považuji za nezbytnou  RYCHLOST NÁS ZABÍJÍ? Rychlost je základním elementem dnešní doby. Vše chceme mít nejlépe hned. Vyspělé technologie jsou zaměřeny právě na zkracování času, zvyšování objemu za kratší čas. A tak díky různým „udělátkům“ toho zvládáme daleko více za daleko kratší čas než v minulosti. Cesta, která dříve trvala i několik dní, se dnes dá zvládnou za pár hodin. Pecen chleba upečete za pár minut, jídlo uvaříte v mikrovlnce také za pár minut, ovoce či zeleninu pěstujeme díky různým urychlovačům, kuřata rostou daleko rychleji atd. atd.. Bohužel si ale lidé vůbec neuvědomují, že čas je také energie. A pokud všemu nevěnujete dostatek času, pak o tuto energii přicházíte. Je to o to horší, když si uvědomíte, že čas patří k tzv. jangové energii, tj. aktivní energii. A tak lidé přicházejí o aktivitu, jsou unavenější, v jídle není tolik aktivních živin a to mnoho lidí nutí jíst více. Tím, že se snižuje jang, roste naproti tomu jin, tedy energie hmoty. Z hlediska člověka je to tělo. Proto je čím dál tím větší problém s obezitou. Rychlost člověka opravdu velmi vyčerpává. A zdá se, že jsou vyvíjeny snahy vše ještě zrychlovat. Pokud to takto půjde dál, zrychlí se také naše cesta ke konci, tj. ke smrti. A tak paradoxně můžeme opět začít umírat dříve než v minulosti. Pokud jste se i vy chytly do pasti rychlé doby, pak se opravdu snažte se z ní co nejdříve vymanit. V rychlosti si nedokážete nic užít a proto nedokážete nikdy dosáhnout svého štěstí.
 5. 5. AKADEMIE ŠTĚSTÍ www.akademiestesti.webs.com PŘEDNÁŠKA FENG SHUI JAK DOSÁHNOUT SVÉHO CÍLE DOSÁHNĚTE SVÉHO CÍLE Pokud znáte své přirozené talenty, pak je pro vás snadné určit si svojí životní cestu. Co se však také musíte naučit je stanovit si svoji vizi, své cíle. Vaše životní cesta musí k cíli směřovat. Dosažení cíle je jednou ze základních podmínek pro dosažení štěstí. Na této přednášce se dozvíte, co to vize je. Jak ji stanovit a určit. Dále vám ukážu, jak se na cestě k cíli pohybovat, abyste z ní nesešli a k cíli se opravdu dostali. Přednáší Ing. Jiří Černák 14.10. 2013 v 19:00 Městská knihovna v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1 Vstupné: 40 Kč, lístky v pokladně knihovny
 6. 6. www.akademiestesti.webs.com AKTIVITA Naše doba je čím dál tím rychlejší. Žijeme ve společnosti, ve které se dá paradoxně krásně využít staré komunistické heslo o Sovětském svazu: „Země, kde dnes již znamená včera.“ Bohužel je tomu opravdu tak. Vše se vyvíjí ohromnou rychlostí, vše velmi rychle morálně zastarává a opravdu se může stát, že i lidé začnou rychleji stárnout. Může se během velmi krátké doby stát, že již v 35 letech budeme pro tempo doby staří a nepoužitelní. Je proto velmi důležité, abyste si sílu a aktivitu do svého života co nejvíce dodávali sami. I v tomto případě existují velmi silné symboly, které se k tomuto účelu využívali již před tisíci lety. Jedním takovým silným symbolem je trojúhelník. Je to tvar, který se využíval v dávné době při stavbě pyramid, v geometrii, architektuře, při řešení interiéru apod. Trojúhelník s vrcholem vzhůru symbolizuje silnou jangovou, aktivní mužskou energii. Tento trojúhelník je symbolem ztopořeného mužské údu. Jedná se tedy o sílu pronikavou, aktivní až bojovnou. Proto je důležité, aby i tento symbol byl ve vašich životech do určité míry zastoupen. Zde vám může opět pomoci umění Feng Shui. Umožní vám dodat si aktivní energii do vašeho prostoru, domu, bytu či pracovny. Tato energie vás pak bude nabíjet silnou aktivní energií, kterou můžete využívat při svých aktivních činnostech. Pozor však na její silný vliv. Není proto vůbec vhodné mít tento symbol umístěný v prostoru, kde chcete odpočívat. Trojúhelník si můžete do prostoru dát např. různými uměleckými předměty, kdy součástí tohoto předmětu je právě tento geometrický tvar. Můžete si také pořídit různé bytové doplňky ve tvaru pyramidy. Velmi silnou energii dodávají např. červené svíčky ve tvaru pyramidy. Dále můžete trojúhelníky vytvářet tak, že určité doplňky postavíte do tvaru trojúhelníku. Např. tři svíčky, tři kamínky apod. Velmi dobře tomuto účelu slouží dlaždice a to jak na podlaze, tak i obklady na stěnách. V případě podlahy je třeba dlaždice položit ve tvaru kosodelníku či kosočtverce. Takto řešená podlaha velmi zrychluje energii v prostoru. V případě obkladů na zdi jsou dlaždice opět řešeny ve tvaru kosodelníku či kosočtverce. V tomto případě aktivní energii zvyšují. Pro posílení pracovní energie se také často doporučují malé pyramidy, které si můžete umístit na svůj pracovní stůl. Mohou být vyrobeny z kovu (nejlépe takového, který připomíná zlato), skla, křišťálu, dřeva apod. Kovové a křišťálové pyramidy mají opravdu velkou sílu a je proto důležité je používat pouze tehdy, kdy jejich aktivitu budete opravdu používat. V opačném případě je raději vždy někam schovejte. Pro pozvolné zvyšování energie je vhodná pyramida vytvořená ze dřeva. Je to také silná energie, ale není již tak agresivní.
 7. 7. PŘEDPOVĚĎ PRO ČR – ENERGIE www.akademiestesti.webs.com V týdnu od 14.10. budou vládnout poměrně lehké a příjemné energie. Proto si je krásně vychutnejte, nespěchejte. Držte se více při zemi, používejte víc rozum a dobře hodnoťte své emoce. K rapidnímu zrychlení dojde v sobotu. Ten den bude naopak vše jak ztřeštěné. •PONDĚLÍ – OPICE 1-5-9 •Pozor na „chytráky“. Dnes mohou být všichni chytřejší než vy, pokud nebudete řádně připraveni. Buďte ve střehu. Opice slyší nevyřčené a vidí neukázané. Proto se dnes nesnažte někoho oblafnout či jinak přelstít. Nehrajte si na chytřejšího. Raději se držte stranou a nechtějte mít ve všem navrch. – Jídlo: Dnešní jídlo musí být opravdu jednoduché a mělo by odpovídat vašemu oblíbenému jídlu. Nic velkého, ani okázalého. •ČTVRTEK – KOZA 3-3-7 •Ve čtvrtek se raději obklopte něčím krásným. Hezky a příjemně se oblečte, jděte se podívat na něco pěkného či romantického. Je to velmi vhodný den pro nějakou rodinnou akci, či zavzpomínání na minulost. – Jídlo: Dnes byste ideálně měli posedět se svojí rodinou a dát si typicky rodinné jídlo. •PÁTEK - MUNTJAK 6-9.4 •Pátek je den „plyšáků“. Vše by mělo být milé, příjemné, měkoučké, mazlivé. Dnes není den na silácké výkony či boje. Buďte milí na všechny kolem sebe, na nikoho neútočte. – Jídlo: Dnes bude příjemné posedět s přáteli. Můžete např. oslavit konec týdne, či nějaký úspěch, kterého jste dosáhli. O vše se dnes dělte s přáteli. •ÚTERÝ – LIDOOP 9-6-1 •Úterý bude přát společenským událostem. Lidoop není sice moc velký společník, ale umí naslouchat a má chytrost opice. Dnes se můžete s lecčím svěřit či žádat o pomoc. Oporu můžete hledat u svých přátel či pomocníků. – Jídlo: Dnešní jídlo by mělo být co nejvíc společenské. Bude proto lepší, když vyrazíte s přáteli do nějaké dobré restaurace. Nemusí to ale být nic drahého. Jde hlavně o dobrou náladu. •SOBOTA – KŮŇ 5-1-5 •V sobotu pozor na ego, jak své, tak i druhých. Opravdu dnes může jít o prosazování sebe sama na úkor druhých. To může vést k útokům na druhé. Hádky mohou skončit tím, že jedna strana odejde (uteče). Dnes se věnujte něčemu, co vám dělá radost, u čeho se cítíte dobře, ale druhým nic nevnucujte. – Jídlo: Dnešní jídlo by mělo být individuální. Pokud budete jíst ve společnosti či s partnerem, můžete si oba (všichni) vybrat jídlo, které máte nejraději bez ohledu na to, co si vyberou ostatní. •STŘEDA – TAPÍR 8-7-2 •Ve středu budou vládnout příjemné, empatické energie. Bude zde pochopení pro druhé. Dnes je vhodné požádat o pomoc, pokud ji skutečně potřebujete. – Jídlo: Dnes jezte doma. Ale připravte jídlo, které něčím ozvláštníte, uděláte ho tím netradiční i když bude mít tradiční základ. •NEDĚLE – JELEN 4-2-6 •Dnes se pokuste zažít něco nového, něco, co vás obohatí. Ideální bude, když dnes strávíte se svým partnerem. – Jídlo: Dnes si dopřejte s partnerem pořádné hody. Rozhodně se dnes nesmíte upepjpat. Pozor na přejedení se.
 8. 8. ZVÍŘE VE VÁS Desáté zvířátko je velmi zajímavé. Má sílu i chytrost, umí ale být velmi tolerantní, rádo pomáhá a v některých případech se dokáže za druhé i obětovat. Tímto zvířátkem je vepř (někdy je uváděn kanec). Pokud je toto zvíře silné ve vašem Astrotypu, pak je pro vás velmi důležité, abyste v životě měli všeho dostatek. Bude vám vadit, když vám v životě bude něco chybět. A nejde jen o hmotné záležitosti. Může vám chybět láska, přátelství, sex apod. Je proto důležité, abyste se v životě stále snažili mít kolem sebe dostatek. V opačném případě nebudete jen nespokojeni, ale můžete prožívat i nepříjemný pocit strachu. www.akademiestesti.webs.com Proto se snažte mít vždy dostatek hmotných rezerv. Mějte na kontě vždy nějaký ten polštářek na horší časy. Ve vaší ledničce musí být vždy něco pro případ, že někoho v rodině přepadne chuť na něco dobrého. Váš šatník by měl mít pár kousků navíc. Dále je pro váš pocit štěstí důležité, abyste byli potřební pro ostatní. Musíte mít možnost v životě druhým pomáhat a to jak doma, tak i v práci či mezi svými přáteli. Pozor však na možné zneužití druhými. Můžete být až tak dobráčtí, že nepoznáte, že vaši dobrotu někdo zneužívá. Když se ale „namíchnete“, dokážete za sebou spálit mosty a nikdo vás již nepřesvědčí k návratu. MŮJ PARTNER JE VEPŘ V našich českých končinách to může znít vulgárně. Když si ale představíte malé selátko, pak vám bude více jasné, jaký váš partner může být. Bude se snažit být milý, nápomocný a bude mu na vás hodně záležet. Někdy ale může dojít k tomu, že jeho nadměrná touha se vším pomáhat může vést i k tomu, že vám to může být nepříjemné. V tom případě ale buďte opatrní. Vepříci totiž velmi trpí v případě, že je někdo odmítne, či nemá zájem o jejich pomoc. Pokud by se jednalo o dlouhodobé odmítnutí, může se váš partner dostat i do depresí. To může vést až ke sklonům k alkoholu a pokud to trvá déle, může se váš partner stát i závislým. Proto mu vždy dávejte najevo, jak moc ho potřebujete, jak moc jste šťastní, že ho máte a váš partner si bude krásně „chrochtat“  MÉ DÍTĚ JE VEPŘÍK Malá selátka jsou ve většině případů velmi roztomilá a rozkošná. Většinou to bývají i velmi dobří jedlíci. Pokud máte dítě, které má silnou energii vepře ve svém Astrotypu a špatně jí, pak vězte, že je s ním opravdu něco v nepořádku. Může jít o psychický problém, nebo i o nějakou nemoc. Proto dlouho trvající nechutenství jen tak nepřecházejte a věnujte tomu velkou pozornost. Malí vepříci se většinou rádi „rochní“. Mohou mít proto rádi různá „hnízda“, kam se schoulí a budou si v nich krásně „rochnit“. Dokážou ale také vytvořit patřičný nepořádek aniž by si uvědomovali, že se o nepořádek jedná. Tyto děti jsou většinou velmi milé a hodné vůči všem ve svém okolí. Mohou velmi rády půjčovat své hračky druhým, nebo je jim dokonce i věnovat. Budou se snažit o menší či mladší děti starat jako o své. Budou rády pomáhat. Zde opět pozor na zneužívání od ostatních dětí, hlavně od starších. Malí vepříci jsou často velmi snadnou kořistí pro šikanování. Proto je důležité, abyste měli stále pod kontrolou, jak se děti mají ve škole či školce. Pro tyto děti je také velmi důležité, aby věděli, že jejich rodina je řádně zabezpečena a že se jim v této rodině nemůže nic stát. Mohou tak někdy více trpět v případě, kdy rodina trpí nějakou finanční nouzí a nemůže si dopřát vše, co by se jí líbilo. V tomto případě je důležité s dětmi mluvit, vysvětlovat a ubezpečovat je, že se to nijak nemůže dotknout jejich bezpečí.
 9. 9. AKADEMIE ŠTĚSTÍ VIDEO KURZY Akademie štěstí – balíček 12 video kurzů (cca 30 hodin) 6,490 Kč Ceny kurzů, když je objednáte samostatně: ÚVODNÍ KURZ POZNEJ SÁM SEBE, ŽIJ SVŮJ ŽIVOT 1,000 Kč 700 Kč VIZE – jak si zvolit správnou vizi 700 Kč VZTAHY – vytvořte si šťastný stav 700 Kč RODINA – jak využít sílu šťastné rodiny www.akademiestesti.webs.com POVOLÁNÍ – MOJE ŽIVOTNÍ CESTA 700 Kč MINULOST/KOŘENY – naučte se navazovat na již vytvořené 700 Kč DOMOV – vytvořte si šťastný domov 700 Kč ROZMANITOST - jak využít bohatství 700 Kč ZDRAVÍ – naučte se udržovat své zdraví 700 Kč BUDOUCNOST – naučte se vytvářet šťastnou budoucnost 700 Kč POMOC OKOLÍ – nebuďte na nic sami, naučte se delegovat 700 Kč PRAVIDLA – nastavte si pravidla pro šťastný život 700 Kč Poznámka: Samostatné kurzy je nutno objednat vždy s úvodním kurzem, na který další kurzy navazují PORADNA AKADEMIE ŠTĚSTÍ Pokud vás v životě něco trápí, pokud se vám nedaří v podnikání, využijte služeb naší poradny. Formou osobní konzultace vám pomůžeme věc vyřešit. Můžete si objednat konzultaci osobní, nebo prostřednictvím Skype. Do poradny se objednejte mailem dasa@byu.cz nebo tel. 602 556 479
 10. 10. www.akademiestesti.webs.com ČERNÁK INTERIOR DESIGN ČERNÁK INTERIOR DESIGN jsme založili proto, abychom vám pomohli realizovat vše, co se v Akademii štěstí učíte. Prostor, ve kterém žijeme a pracujeme nás velmi silně ovlivňuje. Musíte si uvědomit, že na dvou místech (doma a v práci) trávíte více jak 2/3 svého života. Tato dvě místa tak mají velký vliv na to, jak se cítíte, co a jak prožíváte, ovlivňují vaše zdraví a jsou základem vašeho štěstí. Pokud opravdu chcete být v životě šťastní, musíte si k tomu uzpůsobit i své bydlení, i své pracovní místo. Pomůžeme najít vhodné místo pro vaše bydlení či práci a také vhodný dům. Dále vám vytvoříme návrh interiéru na míru dle vaší typologie a dle činnosti, kterou v daném místě chcete dělat. Služby ČERNÁK INTERIOR DESIGN si objednejte na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479 www.cernakinteriordesign.webs.com ŠIŘTE S NÁMI ŠTĚSTÍ PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE PRVNÍ ŠIŘITELÉ JIŽ MEZI NÁMI. BUĎTE DALŠÍ! Pomozte nám šířit štěstí v ČR. Staňte se součástí Akademie štěstí a šiřte dále kurzy, přednášky a další programy, které učí lidi nastavit si život tak, aby byli šťastní. Staňte se i vy HAPPÍKEM a pozvěte do Akademie štěstí svoji rodinu, přátele a známé. Získáte od nás 20% za každý kurz, který předáte dál (u Cyklu kurzů Akademie štěstí to je 1,298 Kč). Uspořádejte přednášky a semináře, na které rádi přijedeme i do vašeho města a kraje. Prostředky z prodeje pak využijeme na rozvoj Akademie a jejích programů.

×