GEORGE'S Zimmerman
Ri-dekretim
TRAYVONQITJEMARTIN/VRASJA
Për të parë dhe të dëgjoni PREZANTIMI krijuan GEORGE'S Zimmerman ...
W. Lee Rawls - Partner Menaxhues i Baker Caldwell Donelson Berman dhe Berkowitz, shërbeu si Këshilltar i
lartë / Shefi i S...
GEORGE'S Zimmerman
Ri-dekretim
TRAYVON QITJE MARTIN / VRASJA
Kërkoni këtë pyetje -
Nga vetë fjalëve Zimmerman-së:
KUSH ESH...
Detective 2 Dhe pastaj ju vetëm. . .
Zimmerman I çuan kalojë atë. . .
Detective 2 Okay .. . .
Zimmerman . .. Dhe unë shkov...
Zimmerman Dhe unë e bëra këtë të drejtë këtu .. . . Dhe nje here majtas. . . Dhe kam parkuar
drejtë në lidhje se ku SIGN Ë...
NJOFTIM: George PIKAT Zimmerman në pjesën e prapme e shtëpive
për të siguruar një gënjeshtër për të mos pasur një adresë r...
NJOFTIM: DISTANCA pohon se George Zimmerman ishte në mes të tij dhe Trayvon Martin
dhe ku grindjes së pretenduar filloi - ...
ndihmë. . . Unë fillova ulëritës, Ndihmë Ndihmë. . . Si zë të lartë Si unë
mund. .. Dhe uh. . . Atëherë kjo është kur. . ....
NJOFTIM: George Zimmerman - Biri i gjyqtarit Robert
Zimmerman, PENALE Drejtësi / Shkenca Politike Major, siguruese
SIGURIM...
Alexis CARTER, - Carter mësuar një klasë penale procesit gjyqësor që
Zimmerman përfunduar, dhe dëshmoi se klasa përfshinte...
Bradley S. Clanton është aksioneri në Jackson Donelson Baker-së, Misisipi dhe Washington, DC Zyrat -.
Praktika koncentruar...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

GEORGE ZIMMERMAN'S RE-ENACTMENT (albanian)

122 views
100 views

Published on

Ky dokument është një draft i DOKUMENTIT (S) po përgatitet për Translations: URIME në Egjipt duke treguar botës se demokracia është dashur të punojnë përmes procesit revolucionare dhe përmbysjen e regjimeve terroriste - vetëm thonë "JO" miliardë dollarësh parave të gjakut SHTETET e BASHKUARA TË AMERIKËS është paguar tË VAZHDONI qelizat e saj terroriste e rrënjosur në Lindjen e Mesme dhe trazirave!

Për ata të cilët mund të jenë vetëm të bashkohet me ne, në vijim të çështjes Martin Trayvon si tjetri racist / WHITE supremacist Acts që përfshin Shtetet e Bashkuara të Qeverisë Amerikës, me shpresë, informacionin e mëposhtëm do të hedhë dritë plotësuese në sjellje kriminale dhe korrupsioni i Zyrtarët TOP / kyç në Shtetet e Bashkuara të Amerikës regjim terrorist i cili duket udhëhiqet nga firmë private Juridik Baker Caldwell Donelson Berman & Berkowitz - Këshilltari p.sh. për Degën e Ekzekutivit / Presidenti Barack Obama / Hillari dhe Bill Clinton / George W. Bush dhe George HW Bush. . ., Anëtarët, DEGA LEGJISLATIVE GJYQËSOR branc / nga Gjykata Supreme e Shteteve të Bashkuara dhe shumë më tepër nga miqtė e tij racist / celulave terroriste. Ashtu siç duket Shtetet e Bashkuara të regjim terrorist Amerikës ishte pas inkuadrim të vëllezërve (Dzhokhar dhe Tamerlan TSARNAEV) për bombat maratonën Boston dhe pastaj vrasjen gjakftohtë të Dzhokhar në përpjekjet për të mbuluar-up praktikat e tyre raciste për t'i mbajtur ata nga FOLURIT, çështja Zimmerman George duket se përfshin një prej Shteteve të Bashkuara të trajnuarve regjim terrorist të Amerikës'S! Ne shpresojmë që ju të gjeni këtë dokument edukative dhe informative dhe të kalojë atë të të tjerëve në mënyrë që ata janë të vetëdijshëm për atë që po ndodh pse është e rëndësishme për të marrë Shtetet e Bashkuara të Amerikës OUT I PUNEVE TE JASHTME!http://www.slideshare.net/VogelDenise/albanian-040412

http://www.slideshare.net/VogelDenise/albanian

http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-us-wars-used-to-train-white-supremacist-albanian

http://www.slideshare.net/VogelDenise/072712-united-states-of-america-ku-klux-klan-runned-government-albanian

Published in: News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
122
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

GEORGE ZIMMERMAN'S RE-ENACTMENT (albanian)

 1. 1. GEORGE'S Zimmerman Ri-dekretim TRAYVONQITJEMARTIN/VRASJA Për të parë dhe të dëgjoni PREZANTIMI krijuan GEORGE'S Zimmerman ri- dekretim, Një kopje mund të merret nga: https://www.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8b6a698759656eab73a3 Për prezantimin e krijuar prej 911 thirrje GEORGE'S Zimmerman (26 shkurt 2012), ju lutem mos ngurroni të shkarkoni nga: https://www.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8b6a6987596570aa72a1 Të kuptuarit se siduket BAKER Donelson Berman CALDWELL & Berkowitz IS përdorur burimet agjencitë qeveritare 'to COVER-UP akteve kriminale të klientëve të tyre BAKER Donelson është Këshilltari Ligjor për kompaninë e sigurimeve LIBERTY NDËRSJELLË dhe kjo duket, Liberty KLIENTËT reciprok janë: Tërheqje në Liqene binjake, Sanford Departamenti i Policisë dhe George Zimmerman - Të kuptuarit dmth SI duket agjencitë qeveritare / Burimet janë duke u përdorur për të mbuluar-up aktet kriminale (të tilla si ndryshuar fotografive - Shënim: Kjo është arsyeja pse nuk ka pasur EKSPERTËT sollën për të sfiduar fotografi (dmth. në zbulimin një avokat i mirë do të kërkojë për prodhimin e negative, etj nga të cilat janë prodhuar fotografitë / krijuar për analizë), sepse kjo është e gjitha një pjesë e lojës PERFORMANCA / u vënë në për botën PUBLIKE /!)
 2. 2. W. Lee Rawls - Partner Menaxhues i Baker Caldwell Donelson Berman dhe Berkowitz, shërbeu si Këshilltar i lartë / Shefi i Shtabit të FBI-së Robert Mueller DREJTORIT .. .; Shtetin e Bashkuara të Amerikës Barack Obama, dhe Byroja Federale e Hetimeve DREJTORIT Robert Mueller III Swan. Prokurori John Guy tha një gënjeshtër shkrim me germa të zeza, kur ai tha se George Zimmerman tha, "F ***** punks g. . "Sepse George Zimmerman tha se" F @ cking Coons "Është e qartë që nuk mund të jetë i gabuar! https://www.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8b6a6987596570aa72a1 Detektiv Data e sotme është më 27 shkurt, ajo tani është 05:20 pasdite (17:20 orë) dhe kjo është në lidhje me Sanford Rasti Policisë Nr 2012-5000. . . (Ndërpritet) UNKNOWN 1136. . . Detektiv 1136. Zëri i Gruas Kjo është ajo ku ai së pari tregon mua ai e sheh atë. Detektiv Ai së pari spote atë këtu? . . . Një zë tjetër Të drejtë këtu. . . Detektiv Pra, ne jemi ndalur në përkulem. . . Kjo është Tërheqje Zëri i Gruas Kjo është ende Retreat Circle View. . . Detektiv Shiko të tërhiqen Circle, vërtet. . . Pra, në këtë pikë ai nuk e ka marrë nga makina e tij? Ai spote atë dhe ai është shikuar atë të drejtë? Vini re se si disa prej shtëpive të shikoni dhe ku numrat adresë! Zëri i Gruas Po, kjo është rreth ku 1440 është se ai tregoi në hartë. . . Është rreth ku ai e pa atë. . . Detektiv Në rregull Zëri i Gruas Ku ai së pari njollosur atë. . . Detektiv Por ai është duke ecur në çfarë drejtimi? Zëri i Gruas Personi është duke ecur drejt. . .
 3. 3. GEORGE'S Zimmerman Ri-dekretim TRAYVON QITJE MARTIN / VRASJA Kërkoni këtë pyetje - Nga vetë fjalëve Zimmerman-së: KUSH ESHTE Drerësh KUSH? Detektiv Cili është nëpërmjet hapjes ka të drejtë? . . . Zëri i Gruas Um Hum. . . Duke u përpjekur të kuptoj. . . (I padëgjueshëm) Detektiv Mirë, kështu që nëpërmjet hapjes ka të drejtë? Zëri i Gruas Jo, jo, jo, ai është duke ecur në rrugë deri këtu. Detektiv Mirë. Zëri i Gruas Ai ka vazhduar poshtë Shiko Circle tërhiqen. . . Detektiv Pse nuk ju shkoni përpara dhe të hipur me ta për të marrë audio nga brenda atje? Për të parë se çfarë ai është duke folur rreth. . . . Zëri i Gruas Ai do të ndalet përsëri deri atje. . . Sepse ai është. . . Detektiv Mirë. . . Zëri i Gruas (I padëgjueshëm) Detektiv Po pse nuk e bëni këtë? Çelsin GRUAJA MAKINA Së Zimmerman Trilluan LIE Pas një nate të REST dhe PLANIFIKIMI Detective 2 . .. Ku e keni marr atë në? Zimmerman Të drejtë këtu. . . Të drejtë këtu në frontin e kësaj shtëpie. Detective 2 Mirë. E drejta në frontin e 1460? Zimmerman Po zotëri. Detective 2 Alright .. . Dhe çfarë ishte ai. . . ai ishte duke ecur në mes të ndërtesave? Zimmerman Ai ishte duke ecur si në fushën me bar. . . Pëlqen lart drejt. . . Kinda në mes të këtyre dy poleve dhe. . . Detective 2 Um Hum. . Zimmerman Ashtu si thashë, kjo është shi. . . dhe ai ishte vetëm nge duke kërkuar në shtëpi. . ah, si thashë, gruaja ime. . . I kishte lënë për dyqan ushqimesh dyqan dhe unë vetëm ndjeva si diçka që ishte jashtë rreth tij. . . Detective 2 E drejtë Zimmerman . .. Kështu që kam thënë, nuk ka qenë një histori e break-ins në atë ndërtesë dhe unë quajtur më parë në lidhje me këtë shtëpi. Detective 2 Drejtë. Zimmerman Kur policia mbërriti në këtë shtëpi, kur thirra herë të parë, dritaret ishin të hapë një d dyert ishin të hapur. Dhe policia erdhi dhe e siguroi atë kështu që unë tha, "Ju e dini çfarë? Është vetëm mirë për të vetëm thirrje ". . . Dhe. . . Detective 2 Mirë. Zimmerman I mbajtur ngarje. . . Kam kaluar atë. . . Dhe ai ishte. . . Ai e mbajti ndezur në mua. . . . dhe e ndezur rreth. . . Sy rreth e rrotull. . . . Detective 2 Uh huh. Zimmerman . .. Për të parë se kush tjetër ishte. . . Unë nuk e di pse ai ishte në kërkim, por. . . Detective 2 A ai eci jashtë prej andej ose nuk u ndal aty natën e kaluar? Zimmerman Ai u ndal. . . dhe ai i pëlqente shikuar përreth. . . . dhe kjo është arsyeja pse. . . Kjo është ajo që hodhi mua OFF. . . Ajo bie shi. . .. Unë nuk e kuptoj pse dikush do të jetë vetëm NDALJA në shi! Sidomos kur ajo nuk ishte si ai ishte duke u përpjekur për të kandiduar për të marrë nga shiu. . . Dhe unë kurrë nuk e kishte parë atë më parë. . . Ajo nuk duket si ai ishte USHTRIMIN! Detective 2 Ku ishte ai. . . Ku është ai duke qëndruar në kur ju. . ., Kur ju. . . Zimmerman E drejta atje .. . . Detective 2 . .. Kur ju ndal? Zimmerman E drejta në frontin e 1460. Detective 2 Në trotuar ose në bar. . . Zimmerman Jo .. . nr. . . Në fushën me bar. . . Detective 2 Në fushën me bar? Zimmerman Po. Detective 2 Mirë. . . E drejta rreth ku makina është? Zimmerman Po zotëri.
 4. 4. Detective 2 Dhe pastaj ju vetëm. . . Zimmerman I çuan kalojë atë. . . Detective 2 Okay .. . . Zimmerman . .. Dhe unë shkova në klub. . . Detective 2 Alright. Zimmerman . .. Deri këtu në anën e djathtë. . . . Detective 2 . . . Dhe parkuar deri atje? Zimmerman Po zotëri. Detective 2 Dhe çfarë ishte e tij. . . Natyrisht. . . ju jeni të mirë. . . Natyrisht ai u largua. . . Ai kapet deri në ju ose deri këtu. . . Zimmerman . . . Po, unë e quajti Line jo-urgjente. . . NJOFTIM: Akuzat George Zimmerman i përdorur Line jo-urgjente - Një në të cilën ai e dinte me siguri do të rezultojë në Skadimi i lartë në kohë për t'iu përgjigjur dhe për të përdorur kohë shtesë për orkestrimin e tij të parë Pretendimet për një "stand-tuaj-terren" Mbrojtjes dhe ka ndryshuar që atë në vetëmbrojtje! S përsëritje e përdorur Line jo-urgjente mund të jetë për shkak të faktit se Zimmerman nuk besonin jo-emergjente thirrjet janë regjistruar fare (dmth. edhe pse i tha ai ishte duke u regjistruar) dhe PESHKIM e tij për të parë nëse atje do të ishte dëshmi për të rrëzuar dekretimi RE-tij! Detective 2 Um Hum. . . Zimmerman . .. Dhe kur kam marrë nëpërmjet, unë parkuar në klub. Detective 2 Alright. Zimmerman . . . Dhe ata më pyeti. . . Ju e dini se "ku isha". . . Tregova Clubhouse. . . . Dhe UNË MENDOJ SE UNË I DHA ADRESËN E CLUBHOUSE .. . Detective 2 Ku e keni parkuar në? Zimmerman Drejtë deri këtu. . . Tjetër për atë kamion gjelbër. . . Detective 2 Alright. . . Zimmerman Unë nuk mendoj se kamioni ishte atje, unë vetëm u tërhoq lart. . . Detective 2 Mirë. . . Pra, ju vetëm u tërhoq në këtu? Zimmerman Po zotëri. Detective 2 Kjo është ajo ku ju mori jashtë? Zimmerman Jo, ky është vendi ku unë vetëm u ndal për të telefonuar. . . për të thirrur. . . Pastaj ai ecte kalojnë mua dhe ai e mbajti në kërkim në makinën time. . . Ende në kërkim rreth në shtëpitë dhe stuff. . . Pastaj dispeçer i tha: "Ku shkoi ai?" "Çfarë drejtimi bëri ai të shkojë në?". . . dhe unë i thashë: "Unë nuk e di" .. . Shkaku kam humbur. . . Eliseu preu këtu dhe bëri një të drejtë. . . Dhe kjo është Lane ___ dhe ai bëri një të drejtë në atje. . . Dhe ata thanë se çfarë drejtimi ka ai shkoj dhe unë i thashë: "Unë nuk e di, unë nuk mund të shoh atë!" SHËNIM: Kjo është një gënjeshtër shkrim me germa të zeza nga George Zimmerman. 911 Operatori ASNJEHERE pyeti, "Ku shkoi ai?" Shënim: Ai ka dhënë një emër të një rruge në ri-dekretim! Detective 2 Mirë. Zimmerman Dhe ata thanë, "Mund të merrni diku ku mund të shoh atë" dhe unë i thashë, "Po unë mund të" dhe kam mbështetur nga jashtë. . . Rëndësishme të theksohet: 911 Operatori ASNJEHERE pyeti, "Mund të merrni diku ku mund të shoh atë" Detective 2 Alright. NJOFTIM: PUBLIKOHEN Regjistrohu Rruga ku George Zimmerman pretendon ai u kthye drejtë në! Pse nuk George Zimmerman kthehen në këtë vend për të marrë një emër të rrugës? Sepse sipas Call 911, ai ishte një nga gjuetia "F @ @ mbret Coon!"
 5. 5. Zimmerman Dhe unë e bëra këtë të drejtë këtu .. . . Dhe nje here majtas. . . Dhe kam parkuar drejtë në lidhje se ku SIGN ËSHTË NË oborr. . . Detective 2 Në frontin e kamion Ford? Zimmerman . . . Po. Dhe unë pashë atë (i padëgjueshëm). . . E drejta për atje. . . Dhe unë pashë atë në këmbë prapa në këtë mënyrë dhe pastaj të prerë nga ana e prapme e shtëpive. Ai shikoi prapa dhe ai vërejtur mua dhe ai e ndërpret përsëri nëpër shtëpitë. Unë isha ende në telefon me JO-Emergjencave Line. . . Detective 2 Um Hum Zimmerman Um .. .. dhe pastaj ai u kthye dhe ai filloi në këmbë deri në drejtim të barit dhe pastaj zbritën dhe rrethuan MY CAR. Unë i thashë se operatori ", se ai ishte duke u rrotulluar MY CAR!" Unë nuk e kam dëgjuar nëse ai ka thënë asgjë. . . Rëndësishme të theksohet: ASNJEHERE George Zimmerman tha se Operatorin 911 Trayvon Martin As Operatorin "ishte rrotulluar MY CAR!" EVER thonë, "kemi nevojë për një adresë. . . Japë udhëzime SHBA për të merrni ju. . .! " Detective 2 Drejtë. Zimmerman Ai kishte dorën në rrip mesi TIJ .. .. Dhe unë mendoj se unë thashë operatori që. . . Dhe ata thanë, "Ku je?" Dhe unë nuk mund të kujtohet emri i rrugës! Detective 2 Um Hum Zimmerman Sepse unë nuk jetoj në këtë rrugë! Detective 2 Drejtë. Zimmerman Shiko Retreat Rrethi shkon në një rreth .. . . SHËNIM: Roja NEIGHBORHOOD George Zimmerman NUK është i njohur me rrugët në lagjen e tij, në të cilën si një rojtar lagje ai patrulla dhe ka një histori të mirë-përcaktuara për të bërë 911 CRYING- bën thirrje Wolf - thirrjet dmth të cilat mund të kontrollohet për të përcaktuar VËSHTIRËSI (nëse ka ndonjë) në raportimin adresat për Operatorin e 911! Detective 2 E drejta .. . . Zimmerman . .. Dhe i tha se unë nuk e di. . . Dhe ai shkon, "kemi nevojë për një ADRESA!" ... dhe unë i thashë: "Unë NUK E DI një adresë!" Unë mendoj se dhashë adresën time. . . dhe ata thanë, "të japë udhëzime amerikanë TË MERRNI ME JU" . . . dhe unë i thashë, "Nëse ju them policisë për SHKO drejt deri në klub dhe të bëjë një LEFT, kamion tim do të jetë atje", dhe përsëri ata më pyeti, "ku shkoi ai, çfarë drejtimi bëri ai SHKO NE". . . Dhe unë i thashë: "Unë nuk e di!" Pastaj mendova, të dal dhe të shikoni për një shenjë RRUGE ". Detective 2 Alright. Zimmerman Kështu që kam marrë nga makinën time dhe filloi të ecë. . . KRIJIMI George Zimmerman i qëndron si ai shkon së bashku - dmth SHPEJT menduarit ideim dhe më shumë gjasa me përdorimin e Major tij penale Klasat NJOFTIM: SI! Zimmerman është shumë i kujdesshëm që të përsërisë ai ecte -! Sesa RAN, sepse ai ishte duke vrapuar pas Trayvon Martin më atë natë fatale MBËSHTETJA George Zimmerman ishte agresori dhe personi në ndjekje të nxehtë të KILL / vrasjen veten një "F @ @ KING COON atë natë ! " Detective 2 Shkoni përpara. . . Zimmerman Unë isha ende në telefon me JO-Line Emergjencave dhe kam filluar të ecin poshtë në këtë mënyrë! Dhe për shkak se unë nuk shoh një shenjë STREET KETU, por unë e dija se në qoftë se unë shkova drejt përmes, se kjo është Retreat Shiko Rrethi dhe unë mund të të marrë ato një adresë. Atëherë ata thanë: "Nëm adresa e shtëpisë ju jeni në frontin e" .. . Dhe nuk ka adresë për shkak se këto janë prapme të shtëpive. Kështu që unë eci drejtë nëpërmjet këtu dhe unë nuk e shoh atë në të gjitha. . . Isha duke ecur. . . Dhe unë isha ende në telefon me JO-Emergjencave Line. . .
 6. 6. NJOFTIM: George PIKAT Zimmerman në pjesën e prapme e shtëpive për të siguruar një gënjeshtër për të mos pasur një adresë rruge! Megjithatë, ai PARKS në frontin e shtëpive që do të kenë një adresë rruge - nëse ai nuk ka mend rrugë ALL ai kishte të bënte ishte të çuar përsëri në ku ai u kthye në të për të marrë emrin e rrugës dhe numri i parë shtëpi kur kthese në! Detective 2 Mirë. Zimmerman I kam në rreth. . . Kam në rreth këtu dhe kam pasur një elektrik dore. Detective 2 Në rregull Zimmerman Por elektrik dore ime ishte e vdekur t Hough. . . Dhe kam shikuar përreth dhe unë nuk shoh askënd .. . . Dhe unë i thashë jo-urgjente Line, "Ju e dini se ku, ai është zhdukur!" Ai nuk është edhe këtu! Detective 2 Drejtë. Zimmerman Pra, unë ende menduar unë mund të përdorni adresën e tyre. Kështu që unë u larguan të gjithë rrugën nëpër dhe në fakt ndoqi gjatë gjithë rrugës për në rrugë dhe unë kam qenë duke shkuar për t'i dhënë atyre këtë adresë dhe ata thanë, "edhe në qoftë se Ai nuk është atje, nuk ju ende duan një oficer policie?" Dhe unë i thashë: "Po!" Ata thanë, "A ju ende duan një polic?" Atëherë unë thashë: "Po!" Dhe ata thanë: "A je ti ndiqte atë?" .. . Oh, unë jam i keq, atje, ata thanë: "A je ti ndiqte atë?" Dhe unë thashë, "Po," sepse unë kam qenë në këtë zonë. . .. dhe ai tha: "Ne nuk kemi nevojë që ju të bëni këtë." . . dhe unë i thashë, "Mirë!" Pra, kjo është kur kam ecur drejt nëpër këtu për të marrë adresën kështu që unë mund të takohen oficerin e policisë. . . Rëndësishme të theksohet: 911 Operatori kurrë nuk tha "? E pra në qoftë se ai nuk është atje, nuk ju ende duan një Zyrtari Policor" As ishte George ecur Zimmerman - dmth nga regjistrimi 911, ai ishte duke ecur sipas erës shpërthyer nga shkalla e shpejtësisë në të cilën ai ishte duke lëvizur (Edhe ai dukej lodhshëm / Out-of-FRYMË). dhe pastaj thanë ata. . . Unë i thashë, "Ai nuk është këtu". . . Ata thanë, "Ku dëshironi që të vijë?" Unë i thashë, "E dini çfarë, JUST Thuaji atij të më takojë në kamion tim. . . Next në klub. . . Nëse ju shkoni drejt në klub dhe bën një majtas, unë kam një HONDA. . . Unë kam një Honda Silver Kreshtë, unë ishte e parkuar drejtë atje. Mbani në mend, kjo trilluan VERSIONI I NGJARJEVE pretendohet se është duke ndodhur në NDËRMJET 4 - 5 MINUTA e një 911 Jo-urgjente thirrja - në të cilën Zimmerman thotë Operatorin ishte ende në telefon me të në këtë pikë! Sipas këtij akt-RE, kamion George Zimmerman nuk është në Clubhouse - duke shpjeguar se si LARG Ai vrapoi në ndjekje të Trayvon Martin! Kështu që kam filluar të ecin përsëri. Kur kam marrë për të. . . Kam kaluar këtu, kam shikuar. . . Unë nuk shoh asgjë të AGAIN! Isha duke ecur përsëri në kamion tim. . . dhe pastaj kur kam marrë në të djathtë rreth këtu, ai bërtiti nga prapa meje. . . Pranë meje. . . Thotë ai, "Yo, ju mori një problem?" Dhe unë thashë: "Jo, unë nuk kanë një njeri problem!" Detective 2 Ku ishte ai në? Zimmerman Ai ishte rreth atje. . . Por ECUR drejt meje!
 7. 7. NJOFTIM: DISTANCA pohon se George Zimmerman ishte në mes të tij dhe Trayvon Martin dhe ku grindjes së pretenduar filloi - dmth një distancë AWAY ku trupi Trayvon Martinit u gjet! Detective 2 Pra, ai po vinte në këtë drejtim këtu? Zimmerman Po zotëri. Ashtu si thashë, unë u kaluar tashmë se kështu që unë nuk e shoh saktësisht se ku ai erdhi nga. . . Por ai ishte gati aty ku jeni. NJOFTIM: Si dhe kush lëvizur trupin Trayvon Martin nëse lufta e supozuar ka ndodhur KU George Zimmerman thotë se ajo e bëri dhe ai është FACE-UP! Detective 2 Mirë. Zimmerman Dhe thashë: "Unë nuk kam një problem" dhe shkova t o kap telefonin tim celular. . . I kishte lënë atë në një xhep të ndryshme. . . Dhe unë shkova. . . Unë shikova poshtë në pantallona xhepin tim dhe ai tha: "A ju keni një problem TANI?". . .. Dhe ai ishte këtu dhe ai grushta mua në fytyrë. Detective 2 Të drejtë këtu? Zimmerman Djathtas një raund këtu. Detective 2 Mirë. Zimmerman Për të qenë i sinqertë, unë nuk e mbaj mend saktësisht .. . . I stumbled, rashë, dhe ai më shtyu poshtë dhe disi, ai mori mbi mua! NJOFTIM: George Zimmerman në të cilën raportet pretendojnë se ai është trajnuar në artet marciale! NJOFTIM: Kur shihni video, sa George Zimmerman heziton si ai duket për zonën ku QITJE e trupit Trayvon Martin Në të vërtetë mund të ketë ndodhur - dmth AWAY nga kjo zonë! Detective 2 Mbi bar ose në çimento? Zimmerman Ajo ishte shumë e gjatë. . . mbi këtu. . . Unë mendoj se duke u përpjekur të shtyjë atë larg prej meje. . . dhe pastaj ai mori mbi mua diku rreth KETU dhe. . . Kjo është kur unë filloi ulëritës për
 8. 8. ndihmë. . . Unë fillova ulëritës, Ndihmë Ndihmë. . . Si zë të lartë Si unë mund. .. Dhe uh. . . Atëherë kjo është kur. . .. Oh. . . Oh. . . Unë u përpoq për të ulur deri. . . Dhe se kur ai e kapi nga koka dhe ai u përpoq të përplas kokën poshtë! . . . NJOFTIM: George Zimmerman thotë se thirrjet e tij të vetëm ishin për ndihmë. . . HELP. . . Ndihmojë. Dëshmitarët thonë se nuk ishte duke qarë dhe një SCREAM para se të shtënë fatale që përfundoi jetën Trayvon Martin dhe ata pushuan MENJËHERË PAS me armë zjarri! George Zimmerman, një kriminel i Drejtësisë Major, arsimohen në artet marciale. . . Dhe kjo duket qartë paramenduar vrasjen / Vrasja e Trayvon Martin. Ai tregon Zyrtarin Policor ai ka një armë zjarri, por qëllimisht Mban këtë informacion nga Operatori 911! Detective 2 A ishit ju në çimento? Zimmerman Jo, TRUPI IM ISHTE mbi bar. . . Koka ime ishte në çimento. . . Detective 2 Për shkak se ju të dy ishin përballur me këtë mënyrë? Zimmerman Po zotëri .. . Kjo është si të mira unë mund të ndjehen sikur xhaketën time! Sepse unë ndjeva sikur trupi im ishte në bar dhe koka ime ishte në çimento. Ai vetëm mbajtur përplasur dhe duke e përplasur. . . Dhe kam mbajtur yelling "HELP", "HELP", "HELP". . . për aq kohë sa unë mund të. Ai vuri dorën mbi hundën e tij. . . në hundë tim. . . Dhe dora e tij të tjera në gojën time. Ai tha, "mbyll" F @ ck up! ". . . Unë u përpoq squirming përsëri, sepse të gjitha unë mund të mendoj rreth ishte kur ai ishte goditur kokën time kundër tij, ai ndjehet sikur koka ime ishte duke shkuar për të shpërthejnë dhe unë mendova se ishte duke shkuar për të humbur vetëdijen. Kështu që unë u përpoq për të përpëlitje kështu që unë mund të merrni. . . Sepse ai kishte vetëm një pjesë e vogël e kokës sime mbi beton. Kështu që unë u përpoq për të përpëlitje off konkrete. . . Dhe kur unë e bëri atë, dikush KETU hapi derën dhe i thashë: "Më ndihmo, më ndihmo". . . Dhe ata thanë, unë do të telefononi 911. . . dhe unë i thashë, "Jo, më ndihmo!" Unë kam nevojë për ndihmë. . . dhe unë nuk e di atë që ata vepruan. . . Por kjo është kur xhaketën time SHKUAR UP Dhe kam pasur armën e zjarrit tim mbi krahu i djathtë hip tim. . . Xhaketën time zhvendoset lart apo ai e pa atë. . . Ndjehem si ai e pa atë. . . Ai dukej në IT. . . ai tha: "Ju do të jeni DIE nëna sonte F @ cker". . . dhe ai arriti për të. . . por ai arriti. . . si unë ndjeva krahun e tij duke shkuar poshtë në anën time .. . . Dhe unë kapi atë, dhe unë vetëm grabbed armën e zjarrit tim dhe unë qëlloi - One Time! Me njohuri se personi në shtëpi aty pranë u quajtur 911, duket se George Zimmerman (duke i thënë personit "JO, HELP ME!" Për të mbajtur personin NGA thirrje policisë) në gjakftohtësi qëllua / vra Trayvon Martin për të heshtur atë dhe të përpiqen të mbajnë të vërtetën në lidhje me aktet e tij kriminale dhe raciste fshehur! Me policinë në rrugë, PSE ka George Zimmerman vrisnit / VRASJA Trayvon Martin! Detektiv Pasi ju e qëlloi atë, çfarë tha ai? Zimmerman Pasi unë e qëlloi atë. . . Ai si SAT UP! Detektiv Dhe ju jeni. . . Ju jeni ende në këtë pozicion në thelb këtu. Zimmerman Po zotëri. Detektiv . . (I padëgjueshëm) subs përballet barin. Zimmerman Po zotëri. Ai ishte në krye të mua si kjo. . . Dhe unë e qëlloi atë. . . Dhe unë nuk mendoj se unë goditi atë. . . Sepse ai SAT UP dhe ai tha, "ju mori mua". . . "YOU GOT IT". . . "JU mori mua". . . "YOU GOT IT". . . Diçka si kjo! Kështu që unë mendova se ai ishte vetëm duke thënë, "Unë di që ju keni një armë TANI, kam dëgjuar atë, unë jam duke i dhënë UP!" Pra, unë nuk e di nëse unë e shtyu atë OFF MUA ose në qoftë se ai ra OFF prej meje. Sido që të jetë, kam marrë në krye të tij dhe unë e shtyu krahë Përveç .. . . Dhe unë. . .
 9. 9. NJOFTIM: George Zimmerman - Biri i gjyqtarit Robert Zimmerman, PENALE Drejtësi / Shkenca Politike Major, siguruese SIGURIMI, Klienti i sigurimit LIBERTY NDËRSJELLË i cili nga ana e tij është një klient i Baker Caldwell Donelson Berman & Berkowitz cili është mbrojtësi ligjor për Shtetet e Bashkuara të Amerikës Barak Obama, anëtarët e Kongresit, Gjyqtarët / Gjyqtarët-Federale Shoqata e Gjyqtarëve , Byroja Federale e Hetimeve (FBI), SANFORD Departamenti i Policisë, Tërheqje Në Liqene binjake. . . . Raporti i autopsisë pretendon Trayvon Martin u qëllua në varg NDËRMJETËM (NUK CLOSE varg) - fatalisht plagosur - Si mund Trayvon Martin kanë thënë dhe bërë këtë? Tashmë i vdekur, George Zimmerman se messes me duart Trayvon Martin del në skenë atë që ai pretendon se ishte një luftë! Detektiv A ju rrokullisje atë mbi? Zimmerman Unë nuk e mbaj mend se si kam marrë në krye të tij, unë jam i keq! Por kam marrë mbi kurrizin e tij dhe unë u zhvendos krahë përveç sepse kur ai ishte goditur në mënyrë të përsëritur me mua, në fytyrë dhe kokë, kam menduar se ai kishte diçka në duart e Tij! Kështu që unë u zhvendos duart e tij veç e veç. Amnezi selektiv - George Zimmerman është shumë e detajuar në lidhje me ngjarjet DERI është fjala për "Flipping mbi E ORGANIT" - Ajo shfaqet në mbulimin e të paturit e tij për ta kthyer trupin Trayvon Martin LART sepse ajo ishte George Zimmerman i cili ishte në krye, si dhe duke treguar në drejtim të shtëpisë (në shpinë të tij) për të mbështetur atë që duket Zimmerman qenë në krye! Detektiv Pra, ju kishte atë fytyrë poshtë PASTAJ? Zimmerman Po, dhe unë kam qenë në shpinë të tij. . . dhe pastaj dikush erdhi me një elektrik dore dhe unë mendova se ishte një polic. Kështu që unë tha, "A je ti POLICIA?". . . Dhe unë ende kishte dorën time OUT. . dhe i thashë atij. . . JANË JU POLICIA?. . . Dhe armë tim të drejtë këtu! . . . Dhe ai shkon, "Unë jam duke e quajtur policinë!" Unë i thashë, "MOS telefononi policinë; HELP ME frenojnë këtë djalë". . . dhe ai thotë, "Unë jam duke e quajtur policinë!" Unë i thashë, "unë quajtur tashmë. PËR TYRE rrugën e tyre. Ardhjen e tyre! Kam nevojë për ndihmën tuaj! ". . . Pastaj kjo është kur zyrtari policor erdhi rreth. . . Pashë Zyrtarin Policor kështu që unë u ngrit dhe HOLSTERED arma ime dhe ai tha: "Kush qëlloi?" Dhe unë thashë, "kam bërë" dhe kam vënë duart lart! I vënë duart lart. . . . Unë nuk e di nëse ai më tha për, unë vetëm automatikisht ktheu shpinën time i drejtohem Atij dhe unë LIFT këmishën time dhe tha: GUN'S MY drejtë atje. . . dhe unë ia tregova disa herë, GUN'S MY drejtë atje! Dhe ai është si, "Mirë, unë e kuptoj!" "Unë vetëm nevojë për ju për të mbajtur duart tuaja deri." Ai ka vënë prangat mbi mua dhe pastaj ai mori armën time nga mua. NJOFTIM: George Zimmerman pretendon që të frenojnë Trayvon Martin i cili u qëllua për vdekje dhe nuk mund të rezistojë! George Zimmerman pranuar se ai i tha personit "NUK thërras policinë!" Personi ndoshta duke parë se nuk kishte OSE JO JETA LËVIZJA nga ORGANIT Zimmerman është dashur të frenojnë! Si edhe Zimmerman me një armë në dorën e tij dhe një person i paarmatosur në terren pajetë! Detektiv Ndonjë pyetje. Detective 2 Unë nuk kam asnjë. . . Gjë tjetër. Armët e zjarrit analist AMY SIEWERT nga Departamenti Florida e Zbatimit të Ligjit - Siewert shqyrtoi armën dhe i tha Zimmerman kishte një plumb gatshëm për të shtënë në dhomën, si dhe një revistë ngarkuar plotësisht kur shtënat ndodhën.
 10. 10. Alexis CARTER, - Carter mësuar një klasë penale procesit gjyqësor që Zimmerman përfunduar, dhe dëshmoi se klasa përfshinte mbulim të gjerë të ligjeve të vetë-mbrojtjes Floridës. GEORGE Zimmerman kishte qenë TRAJNIMI në MMA (ARTI MARTESORE) në javë para Trayvon shtënat Martin! Të kuptuarit se siduket BAKER Donelson Berman CALDWELL & Berkowitz IS përdorur burimet agjencitë qeveritare 'to COVER-UP akteve kriminale të klientëve të tyre
 11. 11. Bradley S. Clanton është aksioneri në Jackson Donelson Baker-së, Misisipi dhe Washington, DC Zyrat -. Praktika koncentruar në çështje gjyqësore qeveritar, letra me vlerë dhe hetimet tjera të mashtrimit, dhe kontestet, ligjeve zgjedhore dhe të Apelit Kryetar i Komitetit Këshillues Misisipi. . . Komiteti këshillues Misisipi "ndihmon Komisionin e Shteteve të Bashkuara mbi të Drejtat Civile (USCCR) me aktivitete fakt-gjetës, hetimore dhe informatat e saj të shpërndarjes. Funksionet e USCCR përfshijnë hetuar ankesat që pohojnë se qytetarët janë duke u privuar nga e drejta e tyre ... arsyes të racës së tyre,, ngjyra e fesë, seksit, moshës, aftësisë së kufizuar ose origjinës kombëtare, ose për shkak të praktikave mashtruese; SHKOLLIMIN dhe mbledhjen e informacionit lidhur me diskriminimin apo mohimin e 'mbrojtjes së barabartë nga ligjet, sipas Kushtetutës;' vlerësimin ligjet federale dhe politikat në lidhje me diskriminimin apo mohimit të 'mbrojtjes së barabartë nga Ligjeve', për shkak të racës ... administrimin e drejtësisë; 'duke shërbyer si një qendër Kombëtare për informacion në lidhje me diskriminimin apo mohimit të' mbrojtjes së barabartë nga Ligjeve; 'Raportet dorëzojnë , Gjetjet dhe rekomandimet për Presidenti dhe Kongresi, dhe që lëshojnë shpallje të shërbimeve publike për të shkurajuar diskriminim apo mohim i 'mbrojtjes së barabartë të Ligjeve.' ". . . Si këshilltar kryesor për Shtetet e Bashkuara të Shtëpisë Gjyqësori Komitetit. . . përgjegjësive të tij përfshinin këshillimin Kryetari dhe anëtarët e Komitetit Republikan Gjyqësor për Legjislacion dhe Mbikëqyrjen Kongresit të përzjerë të Drejtat Civile dhe kushtetues, autoritetin e Kongresit. . . Amendamentet kushtetuese të propozuara dhe mbikëqyrja e Divizionit të Drejtave Civile të Departamentit të Drejtësisë dhe Komisionit Amerikan mbi të Drejtat Civile. SENIOR Këshilltar për Zyrën Ekzekutive e Presidentit të Shteteve të Bashkuara. Avokati për të Zëvendës Sekretarit të Departamentit të Shteteve të Bashkuara të Shëndetësisë dhe Shërbimeve Njerëzore. Federal KRYETARIT Shëndeti Grupi i Politikave në Baker Caldwell Donelson Berman & Berkowitz.

×