031808 obama speech (ukrainian)

119 views

Published on

Published in: News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
119
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

031808 obama speech (ukrainian)

 1. 1. Барак Обама 18 березня 2008 RACE МОВА: http://www.slideshare.net/VogelDenise/031808-obama-race-speech«Ми, люди, для того, щоб утворити досконаліший союз".Двісті двадцять один рік тому, в залі, який до цих пір стоїть на вулиці, група людей зібралася, і зцими простими словами, початок неймовірного експерименту Америки в демократію. Фермери тавчені, державні діячі і патріоти, які подорожували через океан, щоб уникнути тиранії іпереслідувань, нарешті, зробили реальну декларацію своєї незалежності у Філадельфії конвенції,яка тривала до весни 1787 року.
 2. 2. У документі вони справили в кінцевому рахунку був підписаний, але в кінцевому рахункунезавершеною. Була заплямована первородним гріхом цій країні рабства, питання, якийрозділений колоній і привів конвенцію в тупик, поки засновники вирішили дозволитиработоргівлі продовжувати, принаймні, двадцять більше років, і залишає остаточнерішення майбутнім поколінням.Звичайно, відповідь на питання про рабство був вже закладений в нашій Конституції -Конституції, які були в самій серцевині я т и ідеально рівного громадянства відповідно дозакону, Конституції, що обіцяв своєму народу свободу і справедливість, і союз, який можебути і повинна бути вдосконалена з плином часу.І все ж слова на пергаменті не буде бути достатньо, щоб доставити рабів від рабства, абонадати чоловікам і жінкам всіх кольорів і віросповідання повному обсязі їх прав та обовязківяк громадян Сполучених Штатів Що необхідно було американцям в наступних поколіннях, якібули готові виконати свою частину -. через протести і боротьбу, на вулицях і у дворах, черезгромадянську війну та громадянської непокори і завжди з великим ризиком - скоротитицей розрив між обіцянками наші ідеали та реальність свого часу.Це була одна із задач, які ми викладеними на початку цієї кампанії - продовжувати довгий шляхз тих, хто був до нас, марш за більш справедливий, більше рівні, більш вільним, . Більшдбайливого і більш процвітаючою Америці, я вирішив балотуватися на пост президента в цеймомент в історії, тому що я глибоко вірю, що ми не можемо вирішити проблеми нашого часу,якщо ми не будемо вирішувати їх разом - якщо ми не будемо вдосконалювати наш союз,розуміючи, що у нас можуть бути різні історії, але ми вважаємо, спільні надії, що ми не можемовиглядати так само і ми, можливо, не прийшли з того ж місця, але ми всі хочемо, щоб рухатися втому ж напрямку - до кращого майбутнього для дітей і наших внуків.Ця віра приходить від моєї непохитної віри в порядність і щедрість американського народу. Алевін також виходить з моєї власної американської історії.
 3. 3. Я син негра з Кенії та білої жінки з Канзасу. Я був вихований за допомогою білого діда,який пережив депресію служити в армії Паттона під час Другої світової війни і білої бабусі, якапрацювала на бомбардувальнику збірки лінії в Форт Leavenworth, коли він був за кордоном. Япішов на деякі з кращих шкіл в Америці і жив в одному з найбідніших країн у світі. Я одруженийна чорній американській хто несе в своїй крові рабів і рабовласників - успадкування мипередаємо нашим два дорогоцінні дочок. У мене є брати, сестри, племінниці, племінники,дядьки, двоюрідні брати, всіх рас і всіх мастей, розкиданих на трьох континентах, і так довго, якя живу, я ніколи не забуду, що ні в одній іншій країні Земля моя історія ще можливо.Це історія, яка не зробила мені самий звичайний кандидат. Але це історія, яка закарбувалися вмоїй генетичної про те, що ця країна більше, ніж сума його частин - що з багатьох, ми дійсноодин.Протягом першого року цієї кампанії, незважаючи на всі прогнози, навпаки, ми бачили, якголодний американський народ за це повідомлення єдності. Незважаючи на спокусу, щобпереглянути мою кандидатуру шляхом чисто расових обєктива, ми виграли командирперемоги в державах з деякими з біліше населення в країні. У Південній Кароліні, де прапорКонфедерації, як і раніше літає, ми побудували потужну коаліцію афроамериканців і білихамериканців.Це не означає, що гонка не була проблема в кампанії. На різних етапах кампанії, деякікоментатори вважають мене або "занадто чорний" або "не чорний достатньо." Ми бачили,расову напруженість бульбашок на поверхні протягом тижня перед праймеріз в Південній
 4. 4. Кароліні. У пресі обшукували кожного екзит-полу за останні доказів расової поляризації, не тількиз точки білого і чорного, але чорний і коричневий, а також.І все ж, він був тільки в останні пару тижнів, що обговорення гонки в цій кампанії прийнялоособливо розбіжності чергу.На одному кінці спектра ми чули, мається на увазі, що моя кандидатура якось вправи впозитивних дій; що вона заснована виключно на бажанні широко розкритими очима лібералівпридбати расового примирення задешево З іншого боку, ми. Чув мого колишнього пастора,преподобного Єремії Райта, використання запалювальних мовою висловлювати свої погляди, якіможуть не тільки розширити расового поділу, але погляди, які принижують як велич і добротунашої нації, то справедливо ображають білого і чорного, так .Я вже засуджені, недвозначно, заяви преподобним Райтом, які викликали таку полеміку. Длядеяких неприємні запитання залишаються. Чи знав я, щоб він іноді лютим критикомамериканської внутрішній і зовнішній політиці? Звичайно. Хіба я коли-небудь чув його робитизауваження, які можуть вважатися спірними, а я сидів в церкві? Так. Хіба я категорично незгоден з багатьма його політичними поглядами? Абсолютно - так само, як я впевнений, багато хтоз вас чули зауважень від вашого пастора, священика, рабина або, з яким ви категорично непогодився.Але зазначає, що викликало бурю цьому останні були не просто спірним. Вони були не простозусилля релігійних лідерів, щоб виступити проти несправедливості Замість цього, вонивисловили глибоке спотворене уявлення про нашу країну -. Думка, що бачить білийрасизм як ендемічні, і що підносить що не так з Америкою, перш за все, що ми знаємо,це право з Америкою; думка, що бачить конфліктів на Близькому Сході, коренитьсяпередусім у діях стійких союзників, таких як Ізраїль, замість того, випливають з порочних іненависної ідеології радикального ісламу.Таким чином, коментарі преподобний Райт був не тільки неправильно, але розкол, розкол в тойчас, коли нам потрібна єдність; расово стягується в той час, коли ми повинні зібратися разом,щоб вирішити безліч монументальних проблем - дві війни, терористична загроза, падінняекономіка, хронічна криза охорони здоровя і потенційно руйнівні зміни клімату,проблеми, які не є чорний або білий або латиноамериканець або азіат, а проблеми, які стоятьперед усіма нами.
 5. 5. Враховуючи моє минуле, моя політика, і мої сповідували цінності та ідеали, то,безсумнівно, будуть ті, для кого мої заяви засудження недостатньо. Чому асоціювати себе зпреподобним Райтом, в першу чергу, вони можуть запитати? Чому б не приєднатися до іншоїцеркви? І я зізнаюся, що, якщо все, що я знав преподобного Райта були фрагменти з тихпроповідей, які працюють в нескінченному циклі на телебаченні та You Tube, або якщоТрійці Обєднаної церкви Христа відповідала карикатури час поширюваними деякимикоментаторами, немає ніяких сумнівів, що я буду реагувати так само,Але правда в тому, що не все, що я знаю цю людину. Людина, яку я зустрів більше двадцяти роківтому, людина, яка допомогла познайомити мене з моєї християнської віри, людина, яка говорилазі мною про наш обовязок любити один одного, піклуватися про хворих і підняти бідних. Він єлюдиною, який служив своїй країні в якості морської піхоти США, який вивчав і читавлекції в деяких з кращих університетах та семінаріях в країні, і які протягом більшетридцяти років очолював церкву, яка служить спільноті, виконуючи роботу Бога тут, наЗемлі - на житло бездомним, служінні потребуючим, надання послуг денного догляду тастипендії і служіння у вязницях, і звернення до страждаючим від ВІЛ / СНІДу.У моїй першій книзі, Мрії від мого батька, я розповів про досвід моєї першої службі в Троїце:"Люди почали кричати, щоб піднятися з своїх місць і плескати в долоні і кричати, сильний вітерпроведення голос преподобного вгору в крокв .... А в тому, що одна нота - надія - Я чув, щось ще;!Біля підніжжя , що хрест, всередині тисячах церков по всьому місту, я уявляв собі розповідізвичайних чорних людей злиття з історії Давида і Голіафа, Мойсей і фараон, християни влігво лева, Поля Єзекіїля про сухих кістках Ці історії - виживання, і свобода, і надія - сталанаша історія, моя історія,. Кров, яка була пролита була кров, сльози наші сльози, поки ця чорнацерква, в цей світлий день, здавалося, ще раз судно, на борту історії народу в майбутніхпоколіннях і в великому світі. Наші випробувань і перемог відразу став унікальним іуніверсальним, чорний і більше, ніж чорний, в хроніку нашої подорожі, розповіді та пісні далинам кошти, щоб повернути спогади, які ми не повинні відчувати сором ... спогади, що всі людимогли б вивчити і плекати - і з яким ми могли б почати відновлення ".Це був мій досвід, на Трійцю. Як і інші переважно чорний церков по всій країні, Трійця втілює вчорному співтоваристві в цілому - лікар і добробуту мама, модель студента і колишнього бандифеєрверками Як і в інших чорних церков, послуги Трійці повні хрипкий сміх, а іноді ісороміцькі. гумор. Вони повні танці, плескати, кричав і кричав, що може здатисярізким для нетренованого вуха. Церква містить у повному доброти і жорстокості,жорстокий розум і шокуючим невіглаством, боротьби і успіхів, любові і, звичайно, гіркота іупередженості , Які складають чорні досвіду в Америці.
 6. 6. І це допомагає пояснити, мабуть, мої стосунки з преподобним Райтом. Як недосконалою, як він, може бути, він був як сімя для мене. Він зміцнив мою віру, очолив моє весілля, і хрестив моїх дітей. Жодного разу в моєї бесіди з ним я чув, як він говорити про будь-якої етнічної групи в зневажливих термінів, або лікувати білі, з якими він взаємодіяв з нічого, крім ввічливості і поваги. Він містить у собі протиріччя - хороше і погане - зі спільноти, що він працював старанно протягом багатьох років. Я не можу відректися від нього більше, ніж я можу відректися від чорного співтовариства. Я не можу відректися від нього більше, ніж я можу мої білі бабуся - жінка, яка допомогла підняти мене, жінку, яка пожертвувала знову і знову для мене, жінка, яка любить мене так, як вона любить нічого в цьому світі, але жінка, яка раз зізнався їй страх чорних чоловіків, які проходили повз неї на вулицю, і який на більш ніж один раз прорік расових або етнічних стереотипів, що змусило мене зіщулитися.Ці люди є частиною мене. І вони є частиною Америки, ця країна, яку я люблю.Деякі розглядають це як спробу виправдати або вибачити коментарі, які просто непробачно. Яможу запевнити вас, це не так. Я вважаю, що політично безпечний всього було б перейти відцього епізоду і просто сподіваюся, що це відходить на другий дереву. Ми можемо звільнитипреподобний Райт, як рукоятку або демагог, як і деякі з них звільнені Джеральдін Ферраро, вперіод після її останні заяви, як приховування деяких глибинних расових забобонів.Але гонка це питання, яке я вважаю, ця нація не може дозволити собі ігнорувати Заразми зробили б ту ж помилку, що преподобний Райт зробив у своїй проповіді образити про Америку-., щоб спростити і стереотипів і підсилюють негативні до того, що воно спотворює реальність.Справа в тому, що зауваження, які були зроблені і питання, які зявилися за останні кількатижнів відображають складності гонки в цій країні, що ми ніколи не працював через -частина нашого союзу, який нам ще належить удосконалювати. І якщо ми піти зараз, якщо мипросто відступити в наших відповідних кутах, ми ніколи не зможемо зібратися разом і вирішититакі проблеми, як охорона здоровя чи освіта, чи необхідність знайти хорошу роботу длякожного американця.
 7. 7. Розуміння цієї реальності вимагає нагадування про те, як ми прийшли до цієї точки. Як ВільямФолкнер писав: "Минуле не померло і поховано. Насправді, це навіть не минуле". Нам непотрібно повторювати тут історію расової несправедливості в цій країні. Але ми повиннінагадувати собі, що так багато відмінностей, які існують в афро-американської громадисьогодні можна прямо повязати з нерівністю передається від попереднього покоління, якіпостраждали у відповідності з жорстоким спадщиною рабства і Джима Кроу.Роздільні школи були, і, поступається школам, ми досі не встановив їх через пятдесят років післяБраун проти Ради з освіти, а також недостатню освіту, вони надали, тоді і зараз, допомагаєпояснити повсюдне досягнення розрив між чорним сьогодні і біле студентів.Завірена дискримінації - де чорношкірі були позбавлені, Часто за допомогою насильства,від володіння власністю, або кредити були надані не в афро-американських власниківбізнесу, або чорна домовласники не могли отримати доступ FHA іпотечні кредити, або чорні,були виключені з асоціації, або поліції, або пожежних - означає, що чорна сімї не моглинажити багатство будь-якого значимого передати майбутнім поколінням. Ця історіядопомагає пояснити багатство і розрив у доходах між чорним і білим, і концентровані осередкибідності, яка зберігається у багатьох міських та сільських громадах сьогодні.
 8. 8. Відсутність економічних можливостей серед чорних чоловіків, і сором і розчарування, якіприйшли з не в змозі забезпечити свою родину, свій внесок в ерозію чорної сімї -проблема, яка соціальної політики протягом багатьох років, можливо, погіршився, івідсутності. основні послуги в багатьох міських чорних кварталах - парки для дітей, щоб грати в,поліція ходьбі в такт, звичайним сміттям пікапи і будівництва виконавчого кодексу - все цедопомогло створити цикл насильства, гнилі і зневага, які продовжують переслідуватинас.
 9. 9. Це реальність, в якій преподобний Райт та інші афро-американців його покоління виросли. Вонивийшли з віку в кінці пятдесятих і на початку шістдесятих років, коли сегрегація і ранішезаконом землі і можливість систематично звужені. Що примітно не те, як багато вдалося вобличчя дискримінації, а те, як багато чоловіків і жінок долали шансів, скільки змогли зробитивихід з жодним чином не для таких, як я, хто прийде після них.Але для всіх тих, хто подряпав кігтями і їх спосіб отримати шматок американської мрії,було багато тих, хто не зробив це - ті, хто в кінцевому підсумку були розбиті, в тій чиіншій формі, дискримінація Це спадщина поразки був прийнятий. для майбутніх поколінь -тих молодих людей, і все більше молодих жінок, які ми бачимо, стоячи на перехрестях абонудяться в наших тюрмах, без надії і перспективи на майбутнє. Навіть для тих чорношкірих, якіробили це, питання раси і расизму, продовжують визначати їх світогляд докорінно Длячоловіків і жінок покоління преподобного Райта, спогади про приниження і сумніви і страхнікуди не поділися;. Ні має гнів і гіркоту тих років. Те гнів не може отримати виражений вдержавних, перед білим співробітників або білі друзі. Але це знайти голоси в перукарні абонавколо кухонного столу. Час від часу, що гнів експлуатується політиками, щоб джин доголосів за расовою ознакою, або щоб компенсувати власні недоліки політика.І іноді вона знаходить голосу в церкві в неділю вранці, на кафедрі і на лавах. Той факт, що такбагато людей здивовані, дізнавшись, що гнів у деяких з проповідей преподобного Райта простонагадує нам про старих Загальновідомо, що самим відділені години в американське життявідбувається в неділю вранці. Цей гнів не завжди продуктивно, більш того, дуже часто вінвідволікає увагу від вирішення реальних проблем, вона дає нам прямо перед нашими власнимиспівучасть в наших умовах, а також запобігає афро-американського співтовариства від куванняальянсів це повинно привести до реальних Але міняти гнів реально,. це потужний, і простошкода, що це далеко, щоб засудити його, не розуміючи його коріння, служить тількирозширити прірву нерозуміння, яка існує між расами.Насправді, подібний гнів існує в сегментах білого співтовариства. Більшість робітників ісереднього класу білих американців не відчувають, що вони були особливо привілейованої раси.Їх досвід є іммігрантом досвід - наскільки вони стурбовані, ніхто не вручив їм що-небудь, вонипобудували його з нуля. Вони трудилися все своє життя, багато разів тільки щоб побачити своюроботу відправкою за кордон або їх пенсійні скидали після довгих років праці. Вони турбуютьсяпро своє майбутнє, і відчувають, що їхні мрії вислизає, в епоху застійного заробітної плати таглобальної конкуренції, можливість приходить слід розглядати як гру з нульовою сумою, в якійваші мрії на мій рахунок Тому, коли їм кажуть. автобус своїх дітей в школу через всемісто, коли вони чують, що афро-американської отримує перевагу в посадці хорошуроботу або місце в хороший коледж через несправедливість, що вони самі ніколи нескоював, коли їм кажуть, що їхні страхи про злочинність в міських районах, так чиінакше упереджено, образи будується з плином часу.Як і гнів в чорному співтоваристві, ці образи не завжди виражається в пристойному суспільстві.Але вони допомогли сформувати політичний ландшафт в перебіг принаймні одного покоління.Anger за благополуччя і позитивні дії допомогли сформувати коаліцію Рейгана. Політикирегулярно експлуатованих побоювання злочин, за власні виборчі цілі. Ток-шоу іконсервативні коментатори побудували всю свою карєру викриття фіктивних претензійрасизму в той час як звільнення законним обговорення расової несправедливості інерівності як простий політичної коректності або зворотний расизм.Так само, як чорні гнів часто виявляється контрпродуктивним, так і вони білі образи відволікаєувагу від реальних винуватців середині стиск класу - корпоративна культура рясніє всерединісправу, сумнівної практики бухгалтерського обліку та короткострокові жадібності; Вашингтонадомінують лобісти і спеціальні інтересів, економічної політики, які сприяють декількабільш багатьма. І все ж, побажати від образи білих американців, щоб позначити їх якпомилковими або навіть расистським, не визнаючи вони засновані на законних інтересів - цетеж розширює расової нерівності, і блокує шлях до розуміння.Це те, де ми зараз знаходимося. Це расового безвиході ми застрягли в протягом багатьох років.Всупереч твердженням деяких моїх критиків, чорний і білий, я ніколи не був настільки наївні,
 10. 10. щоб думати, що ми можемо вийти за межі наших расових підрозділів в одному виборчому циклі,або з однієї кандидатури - зокрема, кандидатури, як недосконалі, як моя власні.Але я стверджував тверде переконання - переконання йде корінням в мій віру в Бога і віру вамериканський народ - що працюючи разом, ми можемо вийти за рамки деяких з наших старихрасових рани, і що насправді у нас немає вибору, ми повинні продовжувати йти по шляху більшдосконалого союзу.Для афро-американської громади, цей шлях означає, що охоплює тягар наше минуле, нестаючи жертвами нашого минулого. Це означає, продовжуючи наполягати на повніймірою справедливості у всіх аспектах американської життя, але це також означаєзвязування нашої особливої образи -. Для покращення медичного обслуговування і кращі школита кращих робочих місць - у великих сподівань всіх американців - Біла жінка щосилинамагаються розбити скло стелі, біла людина, були звільнені, іммігрант намагається прогодуватисвою сімю. А це означає прийняття повної відповідальності за власне життя - вимагаючибільшого від наших батьків, і проводити більше часу з нашими дітьми, і читати їх, івчити їх, що поки вони можуть зіткнутися з труднощами і дискримінацією в їх власногожиття, вони ніколи не повинні піддаватися до відчаю чи цинізму, вони завжди повиннівірити, що вони можуть написати свою власну долю.За іронією долі, це типово американський - і так, консервативно - поняття самодопомогизнайдений часті вираження в проповідях преподобного Райта. Але те, що мій колишній пасторзанадто часто не розуміють, що приступати до програми самодопомоги також вимагаєпереконання, що суспільство не може змінитися.
 11. 11. Глибока помилка проповіді преподобний Райт не те, що він говорив про расизм в нашомусуспільстві це, що він говорив, як якщо б наше суспільство було статичним, як якщо б небуло досягнуто прогресу;., Як якщо б ця країна - країна, яка зробила можливим дляодного зі своїх членів балотуватися на вищий державний пост в країні і створитикоаліцію білий і чорний; виходець з Латинської Америки та Азії, багаті і бідні, молоді істарі - все ще остаточно привязаний до трагічним минулим, але що ми знаємо -. - те, що мибачили, - це те, що Америка може змінитися. Тобто справжній геній цього народу. Те, що ми вжедосягли дає нам надію - сміливість сподіватися, - за те, що ми можемо і повинні досягти завтра.У білій общині, шлях до більш досконалого союзу означає визнання того, що турбує, що афро-американського співтовариства не просто існують у свідомості чорні люди, що спадщинадискримінації - і струм випадки дискримінації, хоча і менш явний, ніж у минуле - цереальна і повинні вирішуватися не тільки на словах, але з. справи - на інвестування в нашішколи і наші громади; шляхом застосування наших законів про громадянські права ізабезпечення справедливості в нашій системі кримінального правосуддя; шляхом наданняцього покоління зі сходів можливості, які були недоступні для попередніх поколінь. Він вимагає,щоб всі американці розуміють, що ваші мрії не повинні йти на шкоду моєї мрії, що інвестиції вохорону здоровя, соціальне забезпечення та освіту чорних та коричневих і білих дітей вкінцевому підсумку допоможе всій Америці процвітає.Зрештою, те, що необхідно, так це нічого більше, і не менше, ніж те, що все в світі великимпопитом релігій -. Що ми стався до інших так, як ми хотіли б, щоб чинили з тобою Будемозберігачем нашого брата, Писання говорить нам. Давайте будемо хранитель нашої сестри.Знайдемо, що загальна частка у всіх нас є один в одного, і нехай наші політики відображають тойдух, а також.Для нас є вибір у цю країну. Ми можемо прийняти політику, яка породжує розділення іконфлікт, і цинізму. Ми можемо вирішувати гонку тільки як видовище - як ми це робили всуд OJ - або по слідах трагедії, як ми це робили у звязку з наслідками урагану Катріна - або яккорм для вечірніх новин. Ми можемо грати проповіді преподобного Райта на кожному каналі,кожен день і говорити про них з сьогоднішнього дня і до виборів, і зробити єдине питання в ційкампанії чи ні американська люди думають, що я якось вірити чи співчувати його самі образливіслова. Ми може накинутися на деякі помилки по прихильник Хілларі як доказ того, щовона грає карту гонки, або ми можемо спекулювати про те, білих людей буде всестікаються Джон Маккейн в ході загальних виборів, незалежно від його політики.Ми можемо зробити це.Але якщо ми це зробимо, я можу вам сказати, що на наступних виборах, ми будемо говорити продеяких інших відволікання. А потім ще один. А потім ще один. І нічого не зміниться.
 12. 12. Це один варіант. Або, на даний момент, на цих виборах, ми можемо зібратися разом і сказати:"Не цього разу". На цей раз ми хочемо говорити про разрушающейся школи, які крадутьмайбутнє чорні і білі діти діти і діти азіатського і латиноамериканського дітей і індіанських дітей.На цей раз ми хочемо відмовитися від цинізму, який говорить нам, що ці діти не можутьвчитися, що ті діти, які не схожі на нас чужі проблеми. Діти Америці не ті діти, це наші діти, і мине дозволимо їм відстати в економіці 21 століття. Не цього разу.На цей раз ми хочемо поговорити про те, як лінії в Emergency Room заповнені білих і чорних ілатиноамериканців, які не мають медичної допомоги;, які не мають право на свої власні, щобподолати особливі інтереси в Вашингтоні, але хто може взяти їх, якщо ми зробимо це разом.На цей раз ми хочемо говорити про віконницями заводів, які колись забезпечували гідне життядля чоловіків і жінок в кожній гонці, і будинки для продажу, які колись належали американцям зкожної релігії, в кожному регіоні, у всіх сферах життя. На цей раз ми хочемо говорити про те, щореальна проблема не в тому, хто не схожий на вас може знадобитися ваша робота, це те, щокорпорація ти працюєш на відправимо його за кордон не більше ніж прибуток.На цей раз ми хочемо говорити про тих чоловіків і жінок всіх кольорів шкіри і віросповідання,які працюють разом, і боротися разом, і кровоточити разом під одним гордий прапор. Михочемо поговорити про те, як повернути їх додому з війни, який ніколи не повинен » вебув уповноважений і не повинен був велася, і ми хочемо поговорити про те, як ми покажемонаш патріотизм, турбота про них, і їх сімям, і дає їм переваги, які вони заробили.Я не буду балотуватися на пост президента, якщо я не вірю всім серцем, що це те, що переважнабільшість американців хочуть для цієї країни. Цей союз ніколи не може бути ідеальним, але зпокоління в покоління показало, що він завжди може бути вдосконалена. І сьогодні, коли я ловлюсебе почуває сумнівних або цинічний про таку можливість, те, що дає мені надію самих являєсобою нове покоління - молоді люди, чиї погляди та переконання і відкритість до змін вжеувійшов в історію цих виборів.Існує одна історія, зокрема, що я хотів би залишити вас з сьогоднішнього дня - історія, яку ярозповів, коли в мене була велика честь виступати на дні народження доктора Кінга в його доміцерква, Ебенезер Хрестителя, в Атланті.Існує молодий, двадцяти трьох річної білої жінки по імені Ешлі Байя, який організував для нашоїкампанії у Флоренції, штат Південна Кароліна. Вона працювала організувати основному афро-американської громади з початку цієї кампанії, і в один прекрасний день вона була на кругломустолі, де всі ходили розповідати свої історії, і чому вони були там.
 13. 13. І Ешлі сказав, що, коли їй було девять років, її мати захворіла на рак. І тому, що їй довелосяпропустити днів роботи, вона відпустила, і вона втратила охорони здоровя. Вони повинні булиподати на банкрутство, і ось, коли Ешлі вирішила, що вона повинна була зробити щось, щобдопомогти мамі.Вона знала, що їжа була одним з найдорожчих витрат, і тому Ешлі переконали її матері, що їйдуже сподобалося і дуже хотів, щоб зїсти більше, ніж все інше було гірчиці і задоволеннямбутерброди. Тому що це був найдешевший спосіб, щоб поїсти.Вона зробила це протягом року, поки її мама стала краще, і вона сказала всім, на круглому столі,що з цієї причини вона приєдналася до нашої кампанії було так, що вона могла б допомогтимільйонам інших дітей у країні, які хочуть і повинні допомагати батькам теж.Тепер Ешлі, можливо, зробили інший вибір. Може бути, хтось сказав їй по шляху, що джереломпроблеми її матері були чорні, які були на добробут і занадто ледачий, щоб працювати, абовихідці з Латинської Америки, які приїжджали в країну нелегально. Але вона цього не зробила.Вона шукала союзників у її боротьбі проти несправедливості.У всякому разі, Ешлі закінчує свою історію, а потім йде по кімнаті і питає всіх інших, чому вонипідтримують кампанію. Всі вони мають різні історії і причин. Багато довести до конкретногопитання. І, нарешті, вони приходять в цей літній чорношкірий чоловік, який сидів там тихо весьчас. І Ешлі питає його, чому він там. І він не довести до конкретного питання. Він не говорить,охорони здоровя або економіки. Він не говорить, освіта або війна. Він не сказав, що він був там,тому Барака Обами. Він просто говорить, щоб все в кімнаті: "Я тут, тому що Ешлі"."Я тут, тому що Ешлі". Сам по собі той єдиний момент визнання між цією молодою білоюдівчиною і, що старий негр не достатньо. Це не достатньо, щоб дати медичну допомогу хворим,або робочі місця для безробітних, або освіту для наших дітей.Але це, де ми починаємо. Це місце, де наш союз стає сильнішою. І, як і багато поколінь прийшлидо розуміння протягом двісті двадцять один рік, так як група патріотів підписала цей документ уФіладельфії, тобто де починається досконалість.

×